Čt 20.6.13 19:30 MIKU4 Rival club FC A Druhá fáze 11. 4:3
Út 4.6.13 20:45 BECH Alténa ST Rival club FC A 10. 3:4
Čt 30.5.13 19:00 P2 Rival club FC A Sorry FC 9. 8:1
Út 21.5.13 20:15 P2 The Wall Rival club FC A 8. 0:4
Čt 16.5.13 17:00 zzNOVOB Repeťáci Praha Rival club FC A 7. 2:11
Čt 9.5.13 17:00 KBELY Rival club FC A Pražský axiom 6. 5:2
Čt 2.5.13 18:15 BECH Mindží Lhota SK Rival club FC A 5. 3:3
Pá 26.4.13 19:30 BECH Rival club FC A Los Muchachos 4. 1:2
Čt 18.4.13 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Rival club FC A 3. 1:2
Út 9.4.13 20:15 P3 Rival club FC A Hervis sport 1.FC 2. 2:3
Út 2.4.13 18:00 SCBEC Exact FC A Rival club FC A 1. 4:10

1. Mindží Lhota SK 11 9 1 1 50:16 19
12. Pražský axiom 11 2 1 8 26:40 1

St 10.4.13 18:30 HRAB2 Partizan Východ Libeň SK A   (HL6B)
St 10.4.13 19:45 HRAB2 Blesk VK VET A Dejvický expres VET   (VL4C)
Pá 21.6.13 17:45 ZABEH Lockál Černý koně TMK   (HL8J)
Pá 21.6.13 19:00 ZABEH Běchovice VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL4B)
St 26.6.13 18:00 STER2 Killing power FC Arctica Islandica   (HL7E)
St 26.6.13 19:15 STER2 Faux-pas Executors United   (HL8G)

20. 6. 13 19:30 MIKU4 Rival club FC A Druhá fáze 11. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí.
Rival club FC A Druhá fáze
Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Jaroslav Troníček vs Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Lomský, Petr Škoda, Adam Šťastný, Martin Voldřich
9., 32. Erik Kubeša
25., 55. Petr Kučera
28 Erik Kubeša 16. Aleš Kocour
20. Petr Lomský
57. Viktor Fojt
4. 6. 13 20:45 BECH Alténa ST Rival club FC A 10. 3:4 (1:2)
Utkání se odehrálo v poklidné atmosféře, i když na obou týmech bylo vidět, že by rádi hráli vyšší soutěž. Utkání by slušela remíza. Hosté vyhráli šťastně.
Alténa ST Rival club FC A
Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Jan Janovský, Simon Kolaja, David Lorenc, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern, Josef Šupák vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor, Jaroslav Troníček
13., 44. Martin Havlík
48. Pavel Štern
50 David Lorenc 16. Petr Kučera
28., 36., 47. Erik Kubeša
30. 5. 13 19:00 P2 Rival club FC A Sorry FC 9. 8:1 (4:0)
Rozhodl lepší pohyb a kombinace domácích. Kohout, Slaboch
Rival club FC A Sorry FC
Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Pavel Škirda – Marek Dvořák, Pavel Lebeda, Michal Mertl, Jakub Sochor, Milan Svoboda, Vilém Svoboda
5., 23., 40., 56. Erik Kubeša
8., 52. Tomáš Caizl
12., 53. Eduard Topor
54. Vilém Svoboda
21. 5. 13 20:15 P2 The Wall Rival club FC A 8. 0:4 (0:2)
Domácím nelze upřít snahu, ale bez vstřeleného gólu se bodovat téměř nedá.
The Wall Rival club FC A
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor
9., 44. Erik Kubeša
10. Aliaksandr Bratsikau
57. Tomáš Caizl
16. 5. 13 17:00 zzNOVOB Repeťáci Praha Rival club FC A 7. 2:11 (1:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Kučera
Repeťáci Praha Rival club FC A
Jan Němeček – Michal Baudyš, Jan Harmáček, Pavel Jura, Libor Marek, Petr Matonoha, Tomáš Přibyl, Radek Zeman vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor
17., 53. Petr Matonoha 5., 13., 16., 30., 31., 38., 44., 60. Lukáš Ledvina
50., 58. Erik Kubeša
56. Aliaksandr Bratsikau
9. 5. 13 17:00 KBELY Rival club FC A Pražský axiom 6. 5:2 (4:0)
Pěkné, klidné utkání. Oba týmy se snažili hrát technicky. Vítězové byli přeci jen důraznější zejména v 1.půli. Ve druhé trochu polevili a mohlo se jim to vymstít. Karel Šafařík, Lukáš Kutal
Rival club FC A Pražský axiom
Petr Schwank – Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
5., 28. Tomáš Caizl
13. Petr Kučera
27., 41. Erik Kubeša
37. Ondřej Vaněček
48. Kilián Kešner
2. 5. 13 18:15 BECH Mindží Lhota SK Rival club FC A 5. 3:3 (2:2)
Vyrovnaná hra, žádný z týmů si nedokázal vytvořit rozhodující převahu nebo brankový náskok.
Mindží Lhota SK Rival club FC A
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Vladimír Hodač, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Procházka, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor, Jaroslav Troníček
3., 33. Tomáš Procházka
8. Tomáš Kratochvíl
4., 34. Erik Kubeša
13. Eduard Topor
47. Jaroslav Troníček
26. 4. 13 19:30 BECH Rival club FC A Los Muchachos 4. 1:2 (0:2)
Zápas lépe načali hosté, kdy ve 4´dokázali dát 1.branku utkání. Po dalších 21´se dokázali opět trefit hosté a šli do druhé půle s náskokem 0:2. Ve druhé půli se skoro nic nedělo až na gól domácích, kteří v 59´snižovali na 1:2.
Rival club FC A Los Muchachos
Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Eduard Topor, Jaroslav Troníček vs Ondřej Kořínek – Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Radoslav Michalisko, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund
59. Erik Kubeša 4. Martin Szotkowski
25. Jan Vážný
18. 4. 13 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Rival club FC A 3. 1:2 (0:1)
Kamarádi po snižující brance ve 48. minutě ožili a tlačili svého soupeře. Vyrovnat už ale nedokázali. Roháč
Kamarádi 1.FC Rival club FC A
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Filip Laník, Kamil Štěřík, Dino Velič vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Miloslav Felkl, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor, Jaroslav Troníček
48. Jan Dřevíkovský 4. Eduard Topor
31. Erik Kubeša
9. 4. 13 20:15 P3 Rival club FC A Hervis sport 1.FC 2. 2:3 (1:3)
První poločas byl v jasné režii hostů, domácí se nedostali ani do pořádné šance. Ve druhé půli domácí zapnuli a dokázali utkání zdramatizovat, vyrovnat se jim však nepodařilo. Klail,Solich
Rival club FC A Hervis sport 1.FC
Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Miloslav Felkl, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Zdeněk Nedvěd – Josef Bureš, Jakub Čížkovský, Jiří Jiřík, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha
28. Aliaksandr Bratsikau
58. Eduard Topor
4., 9. Jan Smaha
19. Josef Bureš
2. 4. 13 18:00 SCBEC Exact FC A Rival club FC A 1. 4:10 (1:5)
Od prvních minut byli hosté lepší a kombinační hrou v pohodě přehrávali domácí tým. Útočné utkání na obou stranách s jasnou výhrou hostů.
Exact FC A Rival club FC A
Šimon Trýb – Václav Helmich, Tomáš Juritka, Miloš Kačírek, Jakub Kejla, David Müller, Petr Prokop, Michael Rapp, Milan Trýb vs Petr Schwank – Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Caizl, František Chrenák, Miloslav Felkl, Erik Kubeša, Petr Kučera