Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 21.6.13 | 19:30 | BECH | Šejk Peterka Target FC | 11. | 2:2 |
Pá 21.6.13 | 19:30 | zzNOVOB | Lužinýýý Boys Bílá pohroma | 11. | 2:4 |
Pá 21.6.13 | 19:30 | HOSTI | Rum Zahořany HT Defect Praha | 11. | 1:2 |
Pá 21.6.13 | 19:30 | HANSP | Netopýr TFC Klub odložených mužů | 11. | 4:3 |
Pá 21.6.13 | 19:15 | SCBEC | Torpédo Hulín FC Berlusconi SV | 11. | 9:2 |
Pá 21.6.13 | 19:15 | ZAK | Pyjavíce FK El Barto | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílá pohroma | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:24 | 16 |
2. | Defect Praha | 11 | 6 | 4 | 1 | 39:21 | 16 |
3. | Target FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:20 | 16 |
4. | Rum Zahořany HT | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:22 | 12 |
5. | Lužinýýý Boys | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:31 | 12 |
6. | Torpédo Hulín FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:36 | 12 |
7. | Šejk Peterka | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:42 | 10 |
8. | El Barto | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:33 | 9 |
9. | Pyjavíce FK | 11 | 3 | 3 | 5 | 29:41 | 9 |
10. | Netopýr TFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:39 | 8 |
11. | Klub odložených mužů | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:55 | 4 |
12. | Berlusconi SV | 11 | 3 | 0 | 8 | 22:35 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 17:45, 19:00 | STOD | Torpédo Hulín FC |
St 27.3.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Target FC |
St 27.3.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Šejk Peterka |
Po 1.4.13 | 16:15, 17:30 | HANSP | El Barto |
Út 2.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Pyjavíce FK |
St 3.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Defect Praha |
Čt 4.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klub odložených mužů |
Po 8.4.13 | 17:00, 18:15 | BECH | Lužinýýý Boys |
St 10.4.13 | 17:00, 18:15, 19:30 | DEKAN | Rum Zahořany HT |
St 10.4.13 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | El Barto |
Ne 14.4.13 | 13:45, 15:00 | P3 | Berlusconi SV |
St 17.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Netopýr TFC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Dolejš | Target FC | 17 |
2. | Jan Hammer | Defect Praha | 17 |
3. | Marek Látal | Hoblina Jižák FC | 13 |
4. | Petr Nepraš | Rum Zahořany HT | 12 |
5. | Lukáš Šalamoun | Šejk Peterka | 11 |
6. | Ondřej Nekola | Klub odložených mužů | 11 |
7. | Jan Gerschon | Lužinýýý Boys | 10 |
8. | David Janovský | Bílá pohroma | 9 |
9. | Filip Čech | Defect Praha | 9 |
10. | Abrahem Malik | Lužinýýý Boys | 9 |
11. | Roman Čadek | Rum Zahořany HT | 9 |
12. | Marek Plojhar | Defect Praha | 8 |
13. | Petr Tichý | Bílá pohroma | 8 |
14. | Petr Paleček | Bílá pohroma | 8 |
15. | David Chmelař | Šejk Peterka | 8 |
16. | Karel Kudrna | Matrix | 8 |
17. | Michal Slabý | Pyjavíce FK | 8 |
18. | Petr Jahn | Torpédo Hulín FC | 7 |
19. | Petr Olbert | Bílá pohroma | 7 |
20. | Petr Exler | Netopýr TFC | 7 |