Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

Netopýr TFC

St 9.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 9.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 9.10. 20:45 Mikulova MIKU3
St 27.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 27.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 27.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Pyjavíce FK

Út 24.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 24.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 11.11. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 11.11. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 19.11. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 19.11. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Torpédo Hulín FC

Po 2.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 2.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 18.11. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 18.11. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 18.11. 20:30 Štěrboholy STER3

Šejk Peterka

Po 2.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 21.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 21.10. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 22.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 22.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Target FC

Po 2.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 2.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 3.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 3.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 27.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 27.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Defect Praha

St 4.9. 19:00 Pražačka P1
St 4.9. 20:15 Pražačka P1
Ne 6.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 6.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 3.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 3.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Bílá pohroma

Ne 22.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 22.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 22.9. 12:30 Pražačka P2
Čt 10.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 10.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 10.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Klub odložených mužů

Čt 19.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 19.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 19.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Ne 17.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Lužinýýý Boys

Út 10.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 10.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 10.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Rum Zahořany HT

St 11.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 11.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 4.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 4.11. 20:15 Motorlet MOTO2
St 6.11. 17:15 Běchovice 2 BECH
St 6.11. 18:30 Běchovice 2 BECH

El Barto

Po 16.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 16.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Út 5.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 5.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 6.11. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 6.11. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Berlusconi SV

Ne 15.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 15.9. 15:00 Pražačka P3
Ne 29.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 29.9. 17:30 Pražačka P1
Po 2.12. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 2.12. 20:15 Motorlet MOTO3