Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Bílá pohroma černá, bílá
Šejk Peterka bílo-červená, modrá
Torpédo Hulín FC černo-žlutá, žlutá
Rum Zahořany HT rudá, bílá
Pyjavíce FK červeno-černá
Netopýr TFC žlutá, tmavě modrá
Lužinýýý Boys černá, červená
Klub odložených mužů bílá, modrá
El Barto černá, zelená
Defect Praha červeno-bílá, žlutá
Berlusconi SV šedá, žlutá
Target FC modro-žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůPyjavíce FK Pa 29.3. 17:45 TEMPO
Lužinýýý BoysNetopýr TFC Pa 29.3. 18:15 STOD
Berlusconi SVŠejk Peterka Pa 29.3. 18:15 BECH
El BartoRum Zahořany HT Pa 29.3. 20:45 DEKAN
Target FCBílá pohroma Po 1.4. 20:00 NOVOB
Defect PrahaTorpédo Hulín FC Pa 24.5. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Šejk PeterkaDefect Praha Pa 5.4. 18:15 BECH
Pyjavíce FKLužinýýý Boys Pa 5.4. 18:15 DEKAN
Rum Zahořany HTKlub odložených mužů Pa 5.4. 19:00 ZABEH
Bílá pohromaNetopýr TFC Pa 5.4. 19:30 NOVOB
Torpédo Hulín FCEl Barto Pa 5.4. 20:45 NOVOB
Target FCBerlusconi SV Ne 7.4. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCPyjavíce FK St 10.4. 17:30 ARIT
Lužinýýý BoysRum Zahořany HT Pa 12.4. 18:00 SCBEC
El BartoŠejk Peterka Pa 12.4. 18:15 BECH
Berlusconi SVBílá pohroma Pa 12.4. 19:30 NOVOB
Klub odložených mužůTorpédo Hulín FC Pa 12.4. 20:45 NOVOB
Defect PrahaTarget FC Ne 14.4. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCLužinýýý Boys Pa 19.4. 18:00 SCBEC
Target FCEl Barto Pa 19.4. 18:15 NOVOB
Šejk PeterkaKlub odložených mužů Pa 19.4. 18:15 BECH
Bílá pohromaPyjavíce FK Pa 19.4. 19:30 NOVOB
Rum Zahořany HTNetopýr TFC Pa 19.4. 20:45 NOVOB
Berlusconi SVDefect Praha Ne 21.4. 12:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pyjavíce FKRum Zahořany HT Út 23.4. 17:00 KBELY
Netopýr TFCTorpédo Hulín FC St 24.4. 17:45 STOD
El BartoBerlusconi SV Pa 26.4. 18:00 SCBEC
Lužinýýý BoysŠejk Peterka Pa 26.4. 18:15 BECH
Defect PrahaBílá pohroma Pa 26.4. 19:30 NOVOB
Klub odložených mužůTarget FC Ne 28.4. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaEl Barto Pa 3.5. 17:45 ZABEH
Torpédo Hulín FCPyjavíce FK Pa 3.5. 18:00 ZAK
Šejk PeterkaNetopýr TFC Pa 3.5. 18:15 BECH
Bílá pohromaRum Zahořany HT Pa 3.5. 19:30 NOVOB
Berlusconi SVKlub odložených mužů Ne 5.5. 16:15 P3
Target FCLužinýýý Boys Pa 24.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTTorpédo Hulín FC Pa 10.5. 18:00 P3
Netopýr TFCTarget FC Pa 10.5. 18:00 P2
Pyjavíce FKŠejk Peterka Pa 10.5. 18:15 BECH
El BartoBílá pohroma Pa 10.5. 19:30 NOVOB
Lužinýýý BoysBerlusconi SV Pa 10.5. 20:45 HANSP
Klub odložených mužůDefect Praha Ne 12.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Target FCPyjavíce FK Po 13.5. 18:15 BECH
El BartoKlub odložených mužů St 15.5. 20:30 STRE
Defect PrahaLužinýýý Boys Pa 17.5. 17:45 STOD
Berlusconi SVNetopýr TFC Pa 17.5. 18:00 SCBEC
Šejk PeterkaRum Zahořany HT Pa 17.5. 18:15 BECH
Bílá pohromaTorpédo Hulín FC Pa 17.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůBílá pohroma Pa 24.5. 19:30 NOVOB
Pyjavíce FKBerlusconi SV Pa 31.5. 17:00 DEKAN
Rum Zahořany HTTarget FC Pa 31.5. 18:00 SCBEC
Torpédo Hulín FCŠejk Peterka Pa 31.5. 18:15 BECH
Lužinýýý BoysEl Barto Pa 31.5. 18:15 STOD
Netopýr TFCDefect Praha Pa 31.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
El BartoNetopýr TFC Pa 7.6. 18:15 PRKOP
Defect PrahaPyjavíce FK Pa 7.6. 18:15 HOSTI
Berlusconi SVRum Zahořany HT Pa 7.6. 19:30 STOD
Bílá pohromaŠejk Peterka Pa 7.6. 19:30 NOVOB
Target FCTorpédo Hulín FC Pa 7.6. 20:30 ZAK
Klub odložených mužůLužinýýý Boys Pa 7.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCBerlusconi SV Pa 21.6. 19:15 SCBEC
Pyjavíce FKEl Barto Pa 21.6. 19:15 ZAK
Šejk PeterkaTarget FC Pa 21.6. 19:30 BECH
Rum Zahořany HTDefect Praha Pa 21.6. 19:30 HOSTI
Netopýr TFCKlub odložených mužů Pa 21.6. 19:30 HANSP
Lužinýýý BoysBílá pohroma Pa 21.6. 19:30 NOVOB