11. Klub odložených mužů 11 3 0 8 38:55 4

Po 8.4.13 17:00 BECH Medicína Atlético Cerveza   (HL6F)
Po 8.4.13 18:15 BECH Tatran Válec Pražská legie 2000   (HL4A)
Po 3.6.13 19:15 zzSTRE Le Jardin Gambrinus VH   (HL7A)
Po 3.6.13 20:30 zzSTRE Gekad Prosím, nesmějte se   (HL8E)
Út 11.6.13 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Kapacity FC   (VL4A)
Út 11.6.13 20:15 STOD F.C.K. Greenhorns FC   (HL6A)

21. 6. 13 19:30 zzNOVOB Lužinýýý Boys Bílá pohroma 11. 2:4 (0:2)
Moc dobrý zápas o postup. Bílá pohroma si šla v pohodě pro vítězství, které si v závěru lehce zkomplikovala. Jambor
Lužinýýý Boys Bílá pohroma
Marek Holub – Igor Banga, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Oleg Koval, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Josef Viktora – Lukáš Císař, Petr Olbert, Petr Paleček, Petr Švitorka, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Petr Višňovský, Václav Zubal
38. Jan Gerschon
42. Oleg Koval
8. Petr Švitorka
24. Petr Višňovský
36., 48. Petr Olbert
7. 6. 13 20:45 BECH Klub odložených mužů Lužinýýý Boys 10. 4:5 (2:3)
Utkání rozhodla branka, kterou vstřelil dvě minuty před koncem Lužinský boys. Voldán
Klub odložených mužů Lužinýýý Boys
Ondřej Prchal – Marek Látal, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Petr Šiller, Michal Štípek, Jaroslav Voráček vs Marek Holub – Igor Banga, Jan Gerschon, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
4. Michal Štípek
16., 40., 50. Marek Látal
9., 30. Abrahem Malik
22., 43. Igor Banga
58. Jan Gerschon
31. 5. 13 18:15 STOD Lužinýýý Boys El Barto 9. 2:0 (2:0)
Domácí byli fotbalovější, hosté ve druhém poločase tlačili, ale gól nedali. Husák
Lužinýýý Boys El Barto
Marek Holub – Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Jan Zdrálek – Jan Chytil, Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Jiří Štefek, Martin Večeřa
5., 16. Jan Gerschon
24. 5. 13 19:30 HOSTI Target FC Lužinýýý Boys 6. 5:4 (3:2)
Průměrné utkání, domácí byli mírně lepší i šťastnější v koncovce. Petr Hradecký, Tomáš Michalík
Target FC Lužinýýý Boys
Tomáš Martinek – Petr Bulín, Petr Dolejš, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Lukáš Vojtek vs Marek Holub – Igor Banga, Martin Carván, Jan Gerschon, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
55. Abrahem Malik
17. 5. 13 17:45 STOD Defect Praha Lužinýýý Boys 8. 3:3 (0:1)
Střelci branek Lužin a sestavy jsou pouze orientační, případné opravy posílejte na psmf@psmf.cz.
Defect Praha Lužinýýý Boys
Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Jan Gerschon – Pavel Hořeňovský, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
45., 52. Jan Hammer
50. Marek Plojhar
21. Abrahem Malik
44., 49. Jan Gerschon
10. 5. 13 20:45 HANSP Lužinýýý Boys Berlusconi SV 7. 1:2 (0:1)
Velice pěkné utkání, kde se šance  střídali na obou stranách. Husák
Lužinýýý Boys Berlusconi SV
Igor Banga – Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka
40. Emin Sulejmanov 17. Karel Kudrna
42. Vojtěch Gavriněv
26. 4. 13 18:15 BECH Lužinýýý Boys Šejk Peterka 5. 4:1 (0:1)
Hosté započali zápas lépe a ve 14´se ujmuli vedení. Do konce první půle se už výsledek nezměnil. Za to druhá půle byla góly obohacená více. Celkově padly 4 góly, z tohož všechny patřili domácím. Hosté si dokázali v posledních 10´dát dvě nádherné vlastní branky.
Lužinýýý Boys Šejk Peterka
Marek Holub – Igor Banga, Martin Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Michal Žůrek – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Urbančík
44. Jan Gerschon
47. Tomáš Turna
50., 54. OG
14. Javier Marroquin
19. 4. 13 18:00 SCBEC Torpédo Hulín FC Lužinýýý Boys 4. 4:2 (0:2)
Torpedo se dostalo do zápasu ve 40. minutě, kdy dokázalo vyrovnat a převzít otěže zápasu. Konec utkání se hrál v režii Torpeda, které zaslouženě vyhrálo. Ondřej Jedlička, Tomáš Pikula
Torpédo Hulín FC Lužinýýý Boys
Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Petr Valenta vs Marek Holub – Martin Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
39., 43. Jan Fujáček
40. Petr Jahn
57. Michal Kodr
7. Pavel Hořeňovský
17. OG
12. 4. 13 18:00 SCBEC Lužinýýý Boys Rum Zahořany HT 3. 1:1 (0:0)
Bojovné utkání, hosté se ujali vedení pochybě soupeře, domácí za deset minut vyrovnali.
Lužinýýý Boys Rum Zahořany HT
Marek Holub – Igor Banga, Martin Carván, Michal Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Lukáš Vidner – Marek Doktor, Josef Janeš, Petr Kramer, Petr Nepraš, Radek Petřina, Tomáš Pouček, Zdeněk Škába
48. Pavel Hořeňovský 38. Petr Nepraš 55. Radek Petřina
5. 4. 13 18:15 DEKAN Pyjavíce FK Lužinýýý Boys 2. 4:5 (2:1)
Gólovou přestřelku zvládli lépe hosté díky svému kanonýrovi. Paleček
Pyjavíce FK Lužinýýý Boys
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jan Obrtel, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý vs Marek Holub – Igor Banga, Martin Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
5. Michal Slabý
28., 45. Marcel Franěk
50. Jan Obrtel
20., 32., 39., 56. Abrahem Malik
55. Jan Gerschon
29. 3. 13 18:15 STOD Lužinýýý Boys Netopýr TFC 1. 7:3 (3:2)
Zpočátku vyrovnaný zápas, v druhé půli jasná převaha vítězů.
Lužinýýý Boys Netopýr TFC
Jan Gerschon – Michal Carván, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Abrahem Malik, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Tomáš Kubr – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Martin Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil