Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Nulová šance

Ne 14.4. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 14.4. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 12.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 12.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 26.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.5. 20:00 Mikulova MIKU2

Prague United

Ne 14.4. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 14.4. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 12.5. 13:30 Běchovice 2 BECH
Ne 12.5. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 19.5. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 19.5. 17:30 Mikulova MIKU1

Profesoři

Ne 21.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 12.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 12.5. 20:00 Pražačka P3
Ne 19.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 19.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC

S.N.F. B

So 13.4. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 13.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 13.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 21.4. 18:45 Tempo FC TEMPO

Guláš FC

Ne 14.4. 10:00 Pražačka P2
Ne 14.4. 11:15 Pražačka P2
Ne 14.4. 12:30 Pražačka P2
Ne 28.4. 10:00 Pražačka P2
Ne 28.4. 11:15 Pražačka P2
Ne 28.4. 12:30 Pražačka P2

Alej FK B

Ne 7.4. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 7.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 9.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 9.6. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 9.6. 15:00 Hanspaulka HANSP

Boca Seniors

Ne 5.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 5.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 26.5. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 18:45 Tempo FC TEMPO

Catchers SC

Ne 7.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 7.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 7.4. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 2.6. 15:00 Pražačka P3
Ne 2.6. 16:15 Pražačka P3
Ne 2.6. 17:30 Pražačka P3

Sedmikráskov Čimice

Ne 7.4. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 7.4. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 19.5. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 19.5. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 26.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 26.5. 17:30 Záběhlice ZABEH

Modrý balet B

So 6.4. 08:45 Pražačka P3
So 6.4. 10:00 Pražačka P3
So 20.4. 08:45 Pražačka P2
So 20.4. 10:00 Pražačka P2
Ne 12.5. 10:00 Pražačka P1
Ne 12.5. 11:15 Pražačka P1

Černý pumy

Ne 7.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 7.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 16.6. 10:00 Pražačka P3
Ne 16.6. 11:15 Pražačka P3
Ne 23.6. 17:30 Pražačka P2
Ne 23.6. 18:45 Pražačka P2

Notor Střešovice FC

Ne 12.5. 10:00 Pražačka P2
Ne 12.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 12.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 2.6. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.6. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.6. 12:30 Stodůlky Sokol STOD