Seznam týmů, 7. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Sedmikráskov Čimice růžová
S.N.F. B modrá, žlutá
Profesoři žlutá, zelená
Notor Střešovice FC žlutá, červená
Prague United červeno-černá, černo-červená
Guláš FC modro-bílá, modro-černá
Nulová šance žlutá, zelená
Modrý balet B modrá, bílá
Černý pumy černá, bílá
Catchers SC modro-červená
Boca Seniors červeno-žlutá
Alej FK B modro-bílá, žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet BPrague United So 30.3. 08:45 TEMPO
Alej FK BSedmikráskov Čimice So 30.3. 10:00 ZAK
Nulová šanceGuláš FC So 30.3. 11:15 ZABEH
Boca SeniorsS.N.F. B So 30.3. 11:15 HANSP
Catchers SCProfesoři So 18.5. 08:45 HOSTI
Černý pumyNotor Střešovice FC Ne 19.5. 15:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
S.N.F. BCatchers SC So 6.4. 08:45 P2
ProfesořiČerný pumy So 6.4. 08:45 HOSTI
Prague UnitedNulová šance So 6.4. 08:45 TEMPO
Alej FK BBoca Seniors So 6.4. 11:15 HANSP
Notor Střešovice FCModrý balet B So 6.4. 11:15 P3
Sedmikráskov ČimiceGuláš FC So 18.5. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet BProfesoři So 13.4. 08:45 HOSTI
Nulová šanceNotor Střešovice FC So 13.4. 10:00 P2
Catchers SCAlej FK B So 13.4. 10:00 P1
Guláš FCPrague United So 13.4. 11:15 ZABEH
Boca SeniorsSedmikráskov Čimice So 13.4. 11:15 HANSP
Černý pumyS.N.F. B Ne 14.4. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ProfesořiNulová šance So 20.4. 08:45 HOSTI
Sedmikráskov ČimicePrague United So 20.4. 08:45 TEMPO
Boca SeniorsCatchers SC So 20.4. 11:15 HANSP
S.N.F. BModrý balet B So 20.4. 11:15 P2
Notor Střešovice FCGuláš FC So 20.4. 11:15 ZABEH
Alej FK BČerný pumy Ne 21.4. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedNotor Střešovice FC So 27.4. 08:45 TEMPO
Nulová šanceS.N.F. B So 27.4. 10:00 P3
Modrý balet BAlej FK B So 27.4. 10:00 KBELY
Catchers SCSedmikráskov Čimice So 27.4. 10:00 P2
Guláš FCProfesoři So 27.4. 11:15 ZABEH
Černý pumyBoca Seniors Ne 28.4. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ProfesořiPrague United So 4.5. 08:45 HOSTI
Alej FK BNulová šance So 4.5. 10:00 ZAK
Sedmikráskov ČimiceNotor Střešovice FC So 4.5. 10:00 P2
Boca SeniorsModrý balet B So 4.5. 11:15 HANSP
S.N.F. BGuláš FC So 4.5. 11:15 ZABEH
Catchers SCČerný pumy Ne 5.5. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCProfesoři So 11.5. 08:45 HOSTI
Prague UnitedS.N.F. B So 11.5. 08:45 TEMPO
Guláš FCAlej FK B So 11.5. 11:15 ZABEH
Nulová šanceBoca Seniors So 11.5. 11:15 HANSP
Modrý balet BCatchers SC Ne 12.5. 13:45 P2
Černý pumySedmikráskov Čimice Ne 12.5. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BPrague United So 25.5. 08:45 TEMPO
Sedmikráskov ČimiceProfesoři So 25.5. 08:45 HOSTI
S.N.F. BNotor Střešovice FC So 25.5. 10:00 P3
Catchers SCNulová šance So 25.5. 11:15 P2
Boca SeniorsGuláš FC So 25.5. 11:15 HANSP
Černý pumyModrý balet B Ne 26.5. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ProfesořiS.N.F. B So 1.6. 08:45 HOSTI
Prague UnitedBoca Seniors So 1.6. 08:45 TEMPO
Modrý balet BSedmikráskov Čimice So 1.6. 10:00 P1
Notor Střešovice FCAlej FK B So 1.6. 11:15 HANSP
Guláš FCCatchers SC So 1.6. 11:15 ZABEH
Nulová šanceČerný pumy Ne 2.6. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Catchers SCPrague United So 8.6. 08:45 TEMPO
Alej FK BProfesoři So 8.6. 08:45 HOSTI
Sedmikráskov ČimiceS.N.F. B So 8.6. 10:00 P3
Modrý balet BNulová šance So 8.6. 11:15 P2
Boca SeniorsNotor Střešovice FC So 8.6. 11:15 HANSP
Černý pumyGuláš FC Ne 9.6. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
S.N.F. BAlej FK B So 22.6. 10:00 HOSTI
ProfesořiBoca Seniors So 22.6. 10:00 P3
Notor Střešovice FCCatchers SC So 22.6. 10:00 P2
Prague UnitedČerný pumy So 22.6. 10:00 TEMPO
Guláš FCModrý balet B So 22.6. 10:00 P1
Nulová šanceSedmikráskov Čimice So 22.6. 10:00 ZAK