Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Stars beer

Ne 7.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 21.4. 15:00 Pražačka P3

Pivnice U Zpěváčků

Ne 21.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 21.4. 15:00 Pražačka P1
Ne 12.5. 16:15 Pražačka P1
Ne 12.5. 17:30 Pražačka P1
Ne 26.5. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 26.5. 17:30 Zárubova ZARUB

Hypochondři

Ne 7.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 7.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 7.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 26.5. 10:00 Pražačka P3
Ne 26.5. 11:15 Pražačka P3
Ne 26.5. 12:30 Pražačka P3

FC Praha 07

Ne 14.4. 14:15 Hamr Braník HABR
Ne 14.4. 15:30 Hamr Braník HABR
Ne 14.4. 16:45 Hamr Braník HABR
Ne 9.6. 12:30 Pražačka P2
Ne 9.6. 13:45 Pražačka P2
Ne 9.6. 15:00 Pražačka P2

Kbelské vosy B

Ne 7.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 12.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 12.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 26.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 26.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Bohnice United

Ne 7.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 7.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 26.5. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 26.5. 13:45 Kbely Spartak KBELY

Velká Bučina FK

Ne 7.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 7.4. 15:00 Pražačka P2
Ne 19.5. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 19.5. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 2.6. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 2.6. 16:00 Běchovice 2 BECH

Fukeři F.C.

Ne 14.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 14.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 19.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 19.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.6. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 2.6. 17:30 Zákostelní ZAK

All Blacks

Ne 2.6. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 2.6. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 2.6. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 16.6. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 16.6. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 16.6. 17:30 Zákostelní ZAK

Bránický tank

Ne 14.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 14.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 5.5. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 5.5. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 19.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 19.5. 20:00 Mikulova MIKU3

NBND FC

Ne 28.4. 10:00 Pražačka P1
Ne 28.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 28.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 26.5. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 26.5. 11:15 Zákostelní ZAK

Arsenal Prague

Ne 14.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 14.4. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 12.5. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 19.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 19.5. 20:00 Mikulova MIKU2