Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Stars beer

Ne 15.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 15.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 15.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 13.10. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 13.10. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 13.10. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Pivnice U Zpěváčků

Ne 22.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 22.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 13.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 13.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 3.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 3.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Hypochondři

Ne 22.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 22.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 20.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 20.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 3.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 3.11. 15:00 Pražačka P1

FC Praha 07

Ne 15.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 15.9. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 13.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 13.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 17.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 17.11. 15:00 Pražačka P1

Kbelské vosy B

Ne 15.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 15.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 6.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 6.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 13.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 13.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI

Bohnice United

Ne 20.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 20.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 20.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 17.11. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 17.11. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 17.11. 17:30 Mikulova MIKU4

Velká Bučina FK

So 2.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 2.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 3.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 3.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Fukeři F.C.

Ne 20.10. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 17.11. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 17.11. 17:30 Mikulova MIKU1

All Blacks

Ne 8.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 8.9. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 6.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 6.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 3.11. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 3.11. 20:00 Hanspaulka HANSP

Bránický tank

Ne 22.9. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.9. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 29.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 29.9. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 13.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 13.10. 15:00 Pražačka P2

NBND FC

Po 21.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 21.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 21.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 24.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 24.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Arsenal Prague

So 14.9. 10:00 Děkanka DEKAN
So 14.9. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 29.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 29.9. 15:00 Zákostelní ZAK