Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Velká Bučina FK žlutá, černá
Stars beer červená, černá
Pivnice U Zpěváčků modrá, bílá
NBND FC modro-bílá, fialovo-bílá
Kbelské vosy B žluto-černá, fialová
Hypochondři žluto-černá
Fukeři F.C. bílá
FC Praha 07 modro-černá, černo-oranžová
Bránický tank zelená, červená
Bohnice United oranžová
Arsenal Prague žlutá
All Blacks černá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Fukeři F.C.Hypochondři So 30.3. 12:30 NOVOB
FC Praha 07Kbelské vosy B So 30.3. 12:30 KBELY
Bohnice UnitedPivnice U Zpěváčků So 30.3. 12:30 BECH
All BlacksVelká Bučina FK So 30.3. 13:45 ZAK
Bránický tankNBND FC So 8.6. 12:30 TEMPO
Arsenal PragueStars beer So 8.6. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
All BlacksArsenal Prague So 6.4. 12:30 NOVOB
Stars beerBohnice United So 6.4. 12:30 HANSP
NBND FCFC Praha 07 So 6.4. 12:30 TEMPO
Kbelské vosy BFukeři F.C. So 6.4. 12:30 KBELY
Velká Bučina FKHypochondři So 6.4. 12:30 P3
Pivnice U ZpěváčkůBránický tank So 6.4. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiKbelské vosy B So 13.4. 12:30 KBELY
Fukeři F.C.NBND FC So 13.4. 12:30 BECH
FC Praha 07Pivnice U Zpěváčků So 13.4. 12:30 P3
Arsenal PragueVelká Bučina FK So 13.4. 12:30 P2
Bránický tankStars beer So 13.4. 13:45 TEMPO
Bohnice UnitedAll Blacks So 13.4. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Arsenal PragueBohnice United So 20.4. 12:30 P2
Stars beerFC Praha 07 So 20.4. 12:30 HANSP
NBND FCHypochondři So 20.4. 12:30 P1
Velká Bučina FKKbelské vosy B So 20.4. 12:30 KBELY
All BlacksBránický tank So 20.4. 13:45 TEMPO
Pivnice U ZpěváčkůFukeři F.C. So 20.4. 13:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy BNBND FC So 27.4. 12:30 KBELY
HypochondřiPivnice U Zpěváčků So 27.4. 12:30 P2
Fukeři F.C.Stars beer So 27.4. 12:30 TEMPO
FC Praha 07All Blacks So 27.4. 12:30 HANSP
Bohnice UnitedVelká Bučina FK So 27.4. 12:30 P1
Bránický tankArsenal Prague So 27.4. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Stars beerHypochondři So 4.5. 10:00 P3
Bohnice UnitedBránický tank So 4.5. 12:30 TEMPO
Arsenal PragueFC Praha 07 So 4.5. 12:30 P3
All BlacksFukeři F.C. So 4.5. 12:30 BECH
Pivnice U ZpěváčkůKbelské vosy B So 4.5. 12:30 KBELY
Velká Bučina FKNBND FC So 4.5. 12:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiAll Blacks So 11.5. 10:00 ZAK
NBND FCPivnice U Zpěváčků So 11.5. 12:30 HANSP
Kbelské vosy BStars beer So 11.5. 12:30 KBELY
Fukeři F.C.Arsenal Prague So 11.5. 12:30 TEMPO
FC Praha 07Bohnice United So 11.5. 12:30 P3
Bránický tankVelká Bučina FK So 11.5. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice UnitedFukeři F.C. So 18.5. 12:30 NOVOB
Arsenal PragueHypochondři So 18.5. 12:30 P3
All BlacksKbelské vosy B So 18.5. 12:30 KBELY
Stars beerNBND FC So 18.5. 12:30 P2
Velká Bučina FKPivnice U Zpěváčků So 18.5. 12:30 P1
Bránický tankFC Praha 07 So 18.5. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCAll Blacks So 25.5. 12:30 TEMPO
Kbelské vosy BArsenal Prague So 25.5. 12:30 KBELY
HypochondřiBohnice United So 25.5. 12:30 NOVOB
FC Praha 07Velká Bučina FK So 25.5. 12:30 P3
Pivnice U ZpěváčkůStars beer So 25.5. 13:45 NOVOB
Fukeři F.C.Bránický tank So 25.5. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
FC Praha 07Fukeři F.C. So 1.6. 12:30 HANSP
Bohnice UnitedKbelské vosy B So 1.6. 12:30 KBELY
Arsenal PragueNBND FC So 1.6. 12:30 P3
Velká Bučina FKStars beer So 1.6. 12:30 P2
Bránický tankHypochondři So 1.6. 13:45 TEMPO
All BlacksPivnice U Zpěváčků So 1.6. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Stars beerAll Blacks So 15.6. 12:30 BECH
Pivnice U ZpěváčkůArsenal Prague So 15.6. 12:30 ZABEH
NBND FCBohnice United So 15.6. 12:30 NOVOB
Kbelské vosy BBránický tank So 15.6. 12:30 TEMPO
HypochondřiFC Praha 07 So 15.6. 12:30 ZAK
Fukeři F.C.Velká Bučina FK So 15.6. 12:30 HANSP