Ne 21.4.13 13:45 P1 Farkáň 92 1.FC Šrot FC   (HL4F)
Ne 21.4.13 15:00 P1 Alej FK B Černý pumy   (HL7H)
Ne 12.5.13 16:15 P1 Alkohol Vršovice FC Medvědi B   (HL6J)
Ne 12.5.13 17:30 P1 Benda OFC JH   (HL5H)
Ne 26.5.13 16:15 zzZARUB Kluci z Vršovic F.R.F. mit vocet   (HL8Q)
Ne 26.5.13 17:30 zzZARUB Alkohol Vršovice FC Samson Bonella B   (HL6J)

15. 6. 13 12:30 ZABEH Pivnice U Zpěváčků Arsenal Prague 11. 4:7 (2:2)
Domácí byli první půli lepší a dostali se do vedení. Druhá půle však patřila hostům. Jiří Flekač, David Hron
Pivnice U Zpěváčků Arsenal Prague
Tomáš Maceček – David Hlaváček, Roman Ilovičný, Tanas Papadakis, Milan Srníček, Martin Sumerauer, Tomáš Vavřina vs Alikhan Azhmagin – Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Vladimir Kail, Roman Mitakin, Vladyslav Populovskyy, Olzhas Saparov, Nurlan Turganbay
45. Vladimir Kail
1. 6. 13 13:45 ZAK All Blacks Pivnice U Zpěváčků 10. 3:0 (3:0)
Jednostranné utkání s mnoha šancemi.
All Blacks Pivnice U Zpěváčků
Lukáš Bachtík – Jakub Chlad, Jaroslav Daneš, Václav Duda, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář vs Tomáš Maceček – David Hlaváček, Roman Ilovičný, Petr Kohout, Tanas Papadakis, David Papala, Milan Srníček, Tomáš Vavřina, Petr Vodvářka, Mikuláš Všelicha
6., 22. Vojtěch Losman
30. Jakub Punčochář
25. 5. 13 13:45 zzNOVOB Pivnice U Zpěváčků Stars beer 9. 2:2 (1:0)
Zasloužená remíza. Tomáš Sibřina, Tomáš Dvořák
Pivnice U Zpěváčků Stars beer
Tomáš Maceček – David Hlaváček, Roman Ilovičný, Tanas Papadakis, David Papala, Jiří Sedláček, Milan Srníček, Martin Sumerauer vs Eduard Skramuský – Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš, Marcin Lukaszewski, Miroslav Novotný
24. David Papala
44. Jiří Sedláček
33. David Kabát
58. Milan Javorský
18. 5. 13 12:30 P1 Velká Bučina FK Pivnice U Zpěváčků 8. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Tomáš Černý, Miroslav Landa
Velká Bučina FK Pivnice U Zpěváčků
Michal Kovářík – Lukáš Drbohlav, Ondřej Honc, David Jahoda, Jan Janovský, Petr Krumpholz, Jaroslav Masopust, Richard Matouš, Milan Roulich vs Tomáš Maceček – David Hlaváček, Michael Papadakis, Tanas Papadakis, David Papala, Jiří Sedláček, Milan Srníček, Martin Sumerauer, Tomáš Vavřina, Petr Vodvářka, Mikuláš Všelicha
25. Richard Matouš
33. Ondřej Honc
34. David Papala
37. Tomáš Maceček
11. 5. 13 12:30 HANSP NBND FC Pivnice U Zpěváčků 7. 8:3 (5:0)
Hezký zápas dvou rozdílných poločasů, který odpovídal 7. lize. Martin Provazník, Michal Provazník
NBND FC Pivnice U Zpěváčků
Petr Stejskal – Mikuláš Hrubý, Jakub Kaifer, Martin Loquens, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Pavel Šafář, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Milan Šturma vs Tomáš Maceček – David Hlaváček, Tanas Papadakis, David Papala, Milan Srníček, Tomáš Vavřina, Petr Vodvářka
27. Petr Vodvářka
4. 5. 13 12:30 KBELY Pivnice U Zpěváčků Kbelské vosy B 6. 1:1 (1:0)
Zasloužená remíza. Kovařík
Pivnice U Zpěváčků Kbelské vosy B
Tomáš MacečekDavid Hlaváček, Tanas Papadakis, Milan Srníček, Tomáš Vavřina, Mikuláš Všelicha vs Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Jan Traub, Jiří Zelenka
5. Tomáš Vavřina 36. Jiří Zelenka
27. 4. 13 12:30 P2 Hypochondři Pivnice U Zpěváčků 5. 10:1 (6:0)
Jednoznačné utkání, hosté navíc hráli pouze ve čtyřech v poli. Miloš Niesner, Genčev
Hypochondři Pivnice U Zpěváčků
Jiří Tancer – Jaroslav Béreš, Pavol Buck, Michal Hejč, Libor Kapička, Martin Peňáz, Martin Pivoňka, Jaroslav Šmejkal, Richard Trelo, Pavel Velkov vs Tomáš Maceček – Zdeněk Dušek, David Hlaváček, Martin Sumerauer, Mikuláš Všelicha
2., 27., 28., 30., 47. Martin Peňáz
13. Richard Trelo
22., 38. Martin Pivoňka
31. Michal Hejč
60. Libor Kapička
33. Zdeněk Dušek
20. 4. 13 13:45 zzNOVOB Pivnice U Zpěváčků Fukeři F.C. 4. 1:1 (0:1)
Hosté aktivnější, ovšem velkou překážkou jim byl golman Maceček a ještě minutu před koncem přišli o vítězství.
Pivnice U Zpěváčků Fukeři F.C.
Tomáš Maceček – Zdeněk Dušek, David Hlaváček, Michael Papadakis, Milan Srníček, Tomáš Vavřina, Mikuláš Všelicha vs Martin Vlasák – Tomáš Djakov, Jakub Novotný, Marek Přenosil, Pavel Šmidt, Jonáš Srb, Adam Strach, Michal Treml
59. Zdeněk Dušek 21. Tomáš Djakov
13. 4. 13 12:30 P3 FC Praha 07 Pivnice U Zpěváčků 3. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, plní půle hraná za deště.

Zápas byl STDK kontumován ve prospěch FC Praha 07 pro opakovaný start hráče v trestu v dresu Pivnice.
Ondřej Rygl, Miroslav Sládek
FC Praha 07 Pivnice U Zpěváčků
Tomáš Růžička – Jan Dobeš, Lukáš Hes, Filip Košťál, Štefan Král´, Michal Matouš, Václav Růžička vs Mikuláš Všelicha – David Hlaváček, Petr Kohout, Tanas Papadakis, Jiří Sedláček, Milan Srníček, Martin Sumerauer, Tomáš Vavřina
3., 20., 47., 55., 57. Václav Růžička
6. 4. 13 13:45 TEMPO Pivnice U Zpěváčků Bránický tank 2. 1:11 (0:5)
Jednoznačný zápas, ve kterém hosté mohli vyhrát daleko vyšším rozdílem. Josef Skořepa, Roman Pém
Pivnice U Zpěváčků Bránický tank
Tomáš Maceček – Zdeněk Dušek, David Hlaváček, Petr Kohout, Tanas Papadakis, Jiří Sedláček, Milan Srníček, Martin Sumerauer, Tomáš Vavřina vs Jiří Humhal – Robert Fischl, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Vydra, Tomáš Wünsch
38. Jiří Sedláček 2., 6., 8., 27., 39., 43., 60. Vladimír Lis
17., 48. Karel Rába
45. Jan Vydra
47. Martin Pokorný
30. 3. 13 12:30 BECH Bohnice United Pivnice U Zpěváčků 1. 6:0 (3:2)
Zajímavé utkání, nesourodě působící hosté byli celý zápas pod tlakem, přesto v první půli dvakrát vedli.

Utkání byli STDK kontumováno ve prospěch Bohnic pro start hráče v trestu v dresu Pivnice.