Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.13 | 10:00 | P2 | Laxní přístup Athletico Spořilov | 11. | 2:3 |
Ne 16.6.13 | 10:00 | ZAK | Krabice Atomový veverky B | 11. | 0:5 |
Ne 16.6.13 | 10:00 | P3 | Vzteklé Želvičky Apači | 11. | 2:5 |
Ne 16.6.13 | 10:00 | P1 | Fernet team Říčany Bez názvu | 11. | 2:3 |
Ne 16.6.13 | 10:00 | zzNOVOB | Corleone Xichties FC | 11. | 3:2 |
Ne 16.6.13 | 10:00 | KBELY | Horsis heads Basta fidli B | 11. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atomový veverky B | 11 | 8 | 2 | 1 | 37:9 | 18 |
2. | Vzteklé Želvičky | 11 | 6 | 3 | 2 | 37:26 | 15 |
3. | Apači | 11 | 6 | 3 | 2 | 39:32 | 15 |
4. | Bez názvu | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:27 | 14 |
5. | Basta fidli B | 11 | 4 | 4 | 3 | 15:19 | 12 |
6. | Horsis heads | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:24 | 11 |
7. | Athletico Spořilov | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:34 | 10 |
8. | Corleone | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:39 | 9 |
9. | Xichties FC | 11 | 2 | 5 | 4 | 25:39 | 9 |
10. | Laxní přístup | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:36 | 7 |
11. | Krabice | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:24 | 6 |
12. | Fernet team Říčany | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:26 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.4.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | ZAK | Krabice |
So 6.4.13 | 11:15, 12:30 | P1 | Xichties FC |
So 6.4.13 | 11:15, 12:30 | P3 | Atomový veverky B |
Ne 7.4.13 | 12:30, 13:45 | ZAK | Laxní přístup |
So 13.4.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | ZAK | Krabice |
So 13.4.13 | 11:15, 12:30 | P3 | Atomový veverky B |
So 13.4.13 | 12:30, 13:45 | TEMPO | Basta fidli B |
So 20.4.13 | 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Athletico Spořilov |
So 27.4.13 | 11:15, 12:30 | P3 | Atomový veverky B |
So 27.4.13 | 12:30, 13:45 | TEMPO | Bez názvu |
Ne 12.5.13 | 16:15, 17:30 | P2 | Apači |
Ne 19.5.13 | 12:30, 13:45 | P3 | Laxní přístup |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Zdeněk Pospíchal | Horst 1.FC | 17 |
2. | Antonín Kec | Athletico Spořilov | 14 |
3. | Zdeněk Kozarec | Corleone | 12 |
4. | Jaroslav Láznička | Těžká demence | 11 |
5. | Tomáš Surovec | Vzteklé Želvičky | 10 |
6. | Jan Burda | Horsis heads | 10 |
7. | Michal Boháč | Atomový veverky B | 9 |
8. | František Pok | Apači | 9 |
9. | Pavel Mencl | Inter Ohradní | 8 |
10. | Šimon Peterka | A.Č.A.B. FC | 8 |
11. | Přemysl Dvořák | Xichties FC | 8 |
12. | Tomáš Běhavý | Apači | 8 |
13. | Jan Balíček | Bez názvu | 7 |
14. | Michal Šeda | Krabice | 7 |
15. | Jan Bureš | Atomový veverky B | 6 |
16. | Tom Jankovec | Xichties FC | 6 |
17. | Daniel Černý | Athletico Spořilov | 6 |
18. | David Staněk | Bez názvu | 5 |
19. | Ondřej Sýkora | Horsis heads | 5 |
20. | Petr Polcar | Bez názvu | 5 |