Seznam týmů, 7. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Xichties FC zeleno-bílá, černá
Vzteklé Želvičky zeleno-černá
Laxní přístup bílá, černá
Krabice modrá
Horsis heads bílá, černá
Fernet team Říčany oranžová, žlutá
Corleone modrá, zelená
Bez názvu modrá
Basta fidli B červeno-bílá, černo-červená
Atomový veverky B černo-oranžová, modrá
Athletico Spořilov bílo-modrá
Apači modrá, červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico SpořilovVzteklé Želvičky Po 1.4. 12:30 TEMPO
ApačiXichties FC Po 1.4. 17:30 ZAK
Bez názvuHorsis heads Po 1.4. 19:45 HOSTI
CorleoneFernet team Říčany Po 1.4. 20:00 P3
Atomový veverky BLaxní přístup Po 1.4. 20:00 P2
Basta fidli BKrabice Ne 9.6. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Vzteklé ŽelvičkyAtomový veverky B Ne 7.4. 10:00 P3
KrabiceBez názvu Ne 7.4. 10:00 ZAK
Horsis headsCorleone Ne 7.4. 10:00 P2
ApačiAthletico Spořilov Ne 7.4. 11:00 BECH
Laxní přístupBasta fidli B Ne 7.4. 11:15 ZAK
Xichties FCFernet team Říčany Ne 7.4. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Fernet team ŘíčanyHorsis heads Ne 14.4. 10:00 P1
CorleoneKrabice Ne 14.4. 10:00 ZAK
Bez názvuLaxní přístup Ne 14.4. 10:00 HANSP
Basta fidli BVzteklé Želvičky Ne 14.4. 11:15 P3
Atomový veverky BApači Ne 14.4. 11:15 P2
Athletico SpořilovXichties FC Ne 14.4. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiBasta fidli B Ne 21.4. 10:00 P3
Vzteklé ŽelvičkyBez názvu Ne 21.4. 10:00 P2
Xichties FCHorsis heads Ne 21.4. 10:00 TEMPO
Athletico SpořilovAtomový veverky B Ne 21.4. 11:15 STOD
Laxní přístupCorleone Ne 21.4. 11:15 ZAK
KrabiceFernet team Říčany Ne 21.4. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Horsis headsKrabice Ne 28.4. 10:00 ZAK
CorleoneVzteklé Želvičky Ne 28.4. 10:00 P3
Bez názvuApači Ne 28.4. 10:00 HANSP
Basta fidli BAthletico Spořilov Ne 28.4. 10:00 P2
Fernet team ŘíčanyLaxní přístup Ne 28.4. 11:15 STOD
Atomový veverky BXichties FC Ne 28.4. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Laxní přístupHorsis heads Ne 5.5. 11:15 P3
Atomový veverky BBasta fidli B Ne 5.5. 12:30 P3
Vzteklé ŽelvičkyFernet team Říčany Ne 5.5. 12:30 P2
Xichties FCKrabice Ne 5.5. 12:30 ZAK
Athletico SpořilovBez názvu Ne 5.5. 14:15 HABR
ApačiCorleone Ne 5.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Horsis headsVzteklé Želvičky Ne 12.5. 10:00 P2
Basta fidli BXichties FC Ne 12.5. 11:15 P3
KrabiceLaxní přístup Ne 12.5. 13:45 ZAK
Bez názvuAtomový veverky B Ne 12.5. 15:30 HABR
CorleoneAthletico Spořilov Ne 12.5. 16:45 HABR
Fernet team ŘíčanyApači Ne 9.6. 09:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BBez názvu Ne 19.5. 10:00 HANSP
Athletico SpořilovFernet team Říčany Ne 19.5. 10:00 P3
ApačiHorsis heads Ne 19.5. 10:00 P2
Atomový veverky BCorleone Ne 19.5. 11:15 STOD
Vzteklé ŽelvičkyKrabice Ne 19.5. 11:15 ZAK
Xichties FCLaxní přístup Ne 19.5. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Laxní přístupVzteklé Želvičky Ne 26.5. 10:00 P2
KrabiceApači Ne 26.5. 10:00 ZAK
Fernet team ŘíčanyAtomový veverky B Ne 26.5. 11:15 P3
CorleoneBasta fidli B Ne 26.5. 11:15 ZAK
Bez názvuXichties FC Ne 26.5. 12:30 TEMPO
Horsis headsAthletico Spořilov Ne 26.5. 14:15 HABR
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BFernet team Říčany Ne 2.6. 10:00 P3
Atomový veverky BHorsis heads Ne 2.6. 10:00 P2
ApačiLaxní přístup Ne 2.6. 11:15 P3
Athletico SpořilovKrabice Ne 2.6. 12:30 ZAK
Xichties FCVzteklé Želvičky Ne 2.6. 14:15 HABR
Bez názvuCorleone Ne 2.6. 15:30 HABR
Utkání Datum Čas Hřiště
Vzteklé ŽelvičkyApači Ne 16.6. 10:00 P3
Laxní přístupAthletico Spořilov Ne 16.6. 10:00 P2
KrabiceAtomový veverky B Ne 16.6. 10:00 ZAK
Horsis headsBasta fidli B Ne 16.6. 10:00 KBELY
Fernet team ŘíčanyBez názvu Ne 16.6. 10:00 P1
CorleoneXichties FC Ne 16.6. 10:00 NOVOB