Seznam týmů, 7. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Budvarka B černo-bílá, vínová
Strážci Pomeranče modrá, černá
Periferie United žlutá, černá
Parukářka FC žluto-černá, černo-žlutá
MoKo 2.FC červená, zelená
Komety FC modro-bílá, oranžová
Kanálpucers PL fialová, černo-bílá
Hustá pěna FC červená
England Praha bílo-černá, bílá
Bröndby codein IF modro-bílá, černá
Blesk VK B červená, modrá
A.Č.A.B. FC žlutá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Hustá pěna FCMoKo 2.FC Po 1.4. 13:45 TEMPO
England PrahaParukářka FC Po 1.4. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFPeriferie United Po 1.4. 16:15 TEMPO
Kanálpucers PLKomety FC Po 1.4. 17:30 MIKU3
Blesk VK BStrážci Pomeranče Po 1.4. 17:30 TEMPO
A.Č.A.B. FCBudvarka B Ne 5.5. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Periferie UnitedEngland Praha Ne 7.4. 15:00 TEMPO
Strážci PomerančeBröndby codein IF Ne 7.4. 16:15 TEMPO
A.Č.A.B. FCBlesk VK B Ne 7.4. 17:30 MIKU4
Budvarka BKomety FC Ne 7.4. 17:30 TEMPO
Parukářka FCHustá pěna FC Ne 7.4. 18:30 HOSTI
MoKo 2.FCKanálpucers PL Ne 7.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaStrážci Pomeranče Ne 14.4. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFA.Č.A.B. FC Ne 14.4. 16:15 TEMPO
Blesk VK BBudvarka B Ne 14.4. 17:30 TEMPO
Kanálpucers PLParukářka FC Ne 14.4. 18:30 HOSTI
Hustá pěna FCPeriferie United Ne 14.4. 18:45 ZABEH
Komety FCMoKo 2.FC Ne 14.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Strážci PomerančeHustá pěna FC Ne 21.4. 12:30 TEMPO
A.Č.A.B. FCEngland Praha Ne 21.4. 15:00 TEMPO
Blesk VK BBröndby codein IF Ne 21.4. 16:15 TEMPO
Periferie UnitedKanálpucers PL Ne 21.4. 16:45 HABR
Budvarka BMoKo 2.FC Ne 21.4. 17:30 TEMPO
Parukářka FCKomety FC Ne 21.4. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaBlesk VK B Ne 28.4. 15:00 TEMPO
Komety FCPeriferie United Ne 28.4. 16:15 MIKU1
Bröndby codein IFBudvarka B Ne 28.4. 16:15 TEMPO
Kanálpucers PLStrážci Pomeranče Ne 28.4. 16:45 HABR
MoKo 2.FCParukářka FC Ne 28.4. 18:30 HOSTI
Hustá pěna FCA.Č.A.B. FC Ne 28.4. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Periferie UnitedMoKo 2.FC Ne 12.5. 13:45 TEMPO
Bröndby codein IFEngland Praha Ne 12.5. 16:15 TEMPO
Strážci PomerančeKomety FC Ne 12.5. 16:15 MIKU1
Blesk VK BHustá pěna FC Ne 12.5. 17:30 MIKU4
Budvarka BParukářka FC Ne 12.5. 17:30 TEMPO
A.Č.A.B. FCKanálpucers PL Ne 12.5. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCStrážci Pomeranče Ne 19.5. 15:00 DEKAN
England PrahaBudvarka B Ne 19.5. 15:00 TEMPO
Komety FCA.Č.A.B. FC Ne 19.5. 16:15 MIKU1
Hustá pěna FCBröndby codein IF Ne 19.5. 16:15 TEMPO
Kanálpucers PLBlesk VK B Ne 19.5. 17:30 MIKU4
Parukářka FCPeriferie United Ne 19.5. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
A.Č.A.B. FCMoKo 2.FC Ne 26.5. 13:45 DEKAN
England PrahaHustá pěna FC Ne 26.5. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFKanálpucers PL Ne 26.5. 16:15 TEMPO
Blesk VK BKomety FC Ne 26.5. 16:15 MIKU1
Budvarka BPeriferie United Ne 26.5. 17:30 TEMPO
Strážci PomerančeParukářka FC Ne 26.5. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCBlesk VK B Ne 2.6. 12:30 TEMPO
Kanálpucers PLEngland Praha Ne 2.6. 15:00 TEMPO
Komety FCBröndby codein IF Ne 2.6. 16:15 MIKU1
Periferie UnitedStrážci Pomeranče Ne 2.6. 17:30 MIKU3
Hustá pěna FCBudvarka B Ne 2.6. 17:30 TEMPO
Parukářka FCA.Č.A.B. FC Ne 2.6. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaKomety FC Ne 9.6. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFMoKo 2.FC Ne 9.6. 16:15 TEMPO
Hustá pěna FCKanálpucers PL Ne 9.6. 17:30 MIKU4
Budvarka BStrážci Pomeranče Ne 9.6. 17:30 TEMPO
Blesk VK BParukářka FC Ne 9.6. 18:30 HOSTI
A.Č.A.B. FCPeriferie United Ne 9.6. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Strážci PomerančeA.Č.A.B. FC Ne 23.6. 17:30 DEKAN
Periferie UnitedBlesk VK B Ne 23.6. 17:30 MIKU4
Parukářka FCBröndby codein IF Ne 23.6. 17:30 TEMPO
MoKo 2.FCEngland Praha Ne 23.6. 17:30 MIKU3
Komety FCHustá pěna FC Ne 23.6. 17:30 MIKU1
Kanálpucers PLBudvarka B Ne 23.6. 17:30 MIKU2