Rozpis pískání, 7. liga, skupina L

Alkmar

So 30.3. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 30.3. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 30.3. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 15.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 15.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Mestek 97 FC

Po 8.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 8.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Út 11.6. 19:00 Pražačka P2
Út 11.6. 20:15 Pražačka P2
Út 18.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 18.6. 19:30 Mikulova MIKU1

Hattrick Prosek FC

St 27.3. 19:15 Meteor 8 METE1
St 10.4. 19:15 Meteor 8 METE1
St 24.4. 19:15 Meteor 8 METE1
St 8.5. 19:15 Meteor 8 METE1
St 15.5. 19:15 Meteor 8 METE1
St 12.6. 19:15 Meteor 8 METE1

Modrý balet A

Ne 5.5. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 5.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 23.6. 17:30 Aritma ARIT
Ne 23.6. 18:45 Aritma ARIT

Výlov 0.FC

So 4.5. 11:15 Pražačka P3
So 4.5. 12:30 Pražačka P3
So 15.6. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 15.6. 10:00 Tempo FC TEMPO

Ugandská ťava

So 6.4. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 6.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 23.6. 17:30 Pražačka P3
Ne 23.6. 18:45 Pražačka P3

Habet Praha FŇ

So 18.5. 08:45 Pražačka P2
So 18.5. 08:45 Pražačka P3
So 18.5. 08:45 Pražačka P1
So 18.5. 10:00 Pražačka P3
So 18.5. 10:00 Pražačka P2
So 18.5. 10:00 Pražačka P1

Manchlastr FC

St 3.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 3.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 3.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Ne 9.6. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 9.6. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 9.6. 17:30 Zárubova ZARUB

F3N FC B

Po 8.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 8.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 21.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 21.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Ne 9.6. 17:30 Aritma ARIT
Ne 9.6. 18:45 Aritma ARIT

Golden City FC

So 11.5. 08:45 Pražačka P2
So 11.5. 10:00 Pražačka P2
Ne 9.6. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.6. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Real Hagrid CF

So 11.5. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 11.5. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 23.6. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 23.6. 11:00 Běchovice 2 BECH

Sokol V.-Notorax B

So 8.6. 08:45 Pražačka P3
So 8.6. 10:00 Pražačka P3
So 8.6. 11:15 Pražačka P3
Ne 9.6. 12:30 Pražačka P1
Ne 9.6. 13:45 Pražačka P1
Ne 9.6. 15:00 Pražačka P1