Seznam týmů, 7. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Ugandská ťava oranžová, černá
Sokol V.-Notorax B modrá
Real Hagrid CF bílá
Modrý balet A modro-bílá
Mestek 97 FC modro-bílá
Manchlastr FC červeno-černá, červeno-bílá
Hattrick Prosek FC fialová, červeno-černá
Habet Praha FŇ zelená, modro-černá
Golden City FC oranžová
F3N FC B oranžová, černá
Výlov 0.FC modrá, černá
Alkmar zelená, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BSokol V.-Notorax B Po 1.4. 15:00 ZAK
Hattrick Prosek FCManchlastr FC Po 1.4. 16:15 ZAK
Golden City FCModrý balet A Po 1.4. 17:30 MIKU1
Habet Praha FŇMestek 97 FC Po 1.4. 18:45 HANSP
AlkmarUgandská ťava Po 1.4. 20:00 HANSP
Výlov 0.FCReal Hagrid CF Ne 9.6. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFGolden City FC Ne 7.4. 12:30 P3
Modrý balet AHabet Praha FŇ Ne 7.4. 12:30 P2
Sokol V.-Notorax BVýlov 0.FC Ne 7.4. 13:45 ZAK
AlkmarF3N FC B Ne 7.4. 16:15 ZAK
Mestek 97 FCHattrick Prosek FC Ne 7.4. 17:30 HANSP
Ugandská ťavaManchlastr FC Ne 7.4. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Habet Praha FŇReal Hagrid CF Ne 14.4. 12:30 P3
Golden City FCSokol V.-Notorax B Ne 14.4. 13:45 ZAK
Manchlastr FCMestek 97 FC Ne 14.4. 16:15 ZAK
Výlov 0.FCAlkmar Ne 14.4. 17:30 MIKU3
Hattrick Prosek FCModrý balet A Ne 14.4. 18:45 METE1
F3N FC BUgandská ťava Ne 14.4. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BHabet Praha FŇ Ne 21.4. 13:45 ZAK
AlkmarGolden City FC Ne 21.4. 16:15 MIKU2
Modrý balet AManchlastr FC Ne 21.4. 16:15 ZAK
Real Hagrid CFHattrick Prosek FC Ne 21.4. 18:45 METE1
F3N FC BVýlov 0.FC Ne 21.4. 20:00 P3
Ugandská ťavaMestek 97 FC Ne 21.4. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Hattrick Prosek FCSokol V.-Notorax B Ne 28.4. 13:45 ZAK
Habet Praha FŇAlkmar Ne 28.4. 13:45 P3
Golden City FCF3N FC B Ne 28.4. 15:00 P3
Manchlastr FCReal Hagrid CF Ne 28.4. 16:15 ZAK
Mestek 97 FCModrý balet A Ne 28.4. 17:30 HANSP
Výlov 0.FCUgandská ťava Ne 28.4. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BManchlastr FC Ne 5.5. 13:45 ZAK
F3N FC BHabet Praha FŇ Ne 5.5. 15:00 P2
Výlov 0.FCGolden City FC Ne 5.5. 16:15 MIKU1
AlkmarHattrick Prosek FC Ne 5.5. 18:45 METE1
Real Hagrid CFMestek 97 FC Ne 5.5. 18:45 HANSP
Ugandská ťavaModrý balet A Ne 9.6. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet AReal Hagrid CF Ne 12.5. 12:30 P1
Habet Praha FŇVýlov 0.FC Ne 12.5. 13:45 P3
Manchlastr FCAlkmar Ne 12.5. 16:15 ZAK
Mestek 97 FCSokol V.-Notorax B Ne 12.5. 17:30 HANSP
Hattrick Prosek FCF3N FC B Ne 12.5. 18:45 METE1
Golden City FCUgandská ťava Ne 12.5. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Golden City FCHabet Praha FŇ Ne 19.5. 12:30 P1
Sokol V.-Notorax BModrý balet A Ne 19.5. 13:45 ZAK
F3N FC BManchlastr FC Ne 19.5. 16:15 ZAK
AlkmarMestek 97 FC Ne 19.5. 17:30 HANSP
Výlov 0.FCHattrick Prosek FC Ne 19.5. 18:45 METE1
Ugandská ťavaReal Hagrid CF Ne 19.5. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFSokol V.-Notorax B Ne 26.5. 15:00 ZAK
Manchlastr FCVýlov 0.FC Ne 26.5. 16:15 ZAK
Modrý balet AAlkmar Ne 26.5. 17:30 MIKU4
Mestek 97 FCF3N FC B Ne 26.5. 18:45 HANSP
Hattrick Prosek FCGolden City FC Ne 26.5. 18:45 METE1
Habet Praha FŇUgandská ťava Ne 26.5. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BModrý balet A Ne 2.6. 12:30 P2
AlkmarReal Hagrid CF Ne 2.6. 13:45 ZAK
Golden City FCManchlastr FC Ne 2.6. 16:15 ZAK
Výlov 0.FCMestek 97 FC Ne 2.6. 17:30 HANSP
Habet Praha FŇHattrick Prosek FC Ne 2.6. 18:45 METE1
Ugandská ťavaSokol V.-Notorax B Ne 2.6. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Hattrick Prosek FCUgandská ťava Ne 16.6. 17:15 HOSTI
Sokol V.-Notorax BAlkmar Ne 16.6. 17:30 MIKU1
Real Hagrid CFF3N FC B Ne 16.6. 17:30 KBELY
Modrý balet AVýlov 0.FC Ne 16.6. 17:30 ZABEH
Mestek 97 FCGolden City FC Ne 16.6. 17:30 HANSP
Manchlastr FCHabet Praha FŇ Ne 16.6. 17:30 ZAK