So 30.3.13 08:45 HOSTI GTL A Dýně AC A   (HL6I)
So 30.3.13 10:00 HOSTI Cosmo Hagibor FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8K)
So 30.3.13 11:15 HOSTI Emergency Náhradníci   (HL8K)
Po 15.4.13 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Saens 1.FC B   (HL7B)
Po 15.4.13 19:00 STOD Ontosport Hell Avalanche   (HL7A)
Po 15.4.13 20:15 STOD Pajzovna FC Scarface AC   (HL3B)

16. 6. 13 17:30 MIKU1 Sokol V.-Notorax B Alkmar 11. 2:8 (1:2)
Početná střídačka se projevila i při hře na hřišti jednoznačnou výhrou Alkmaru. Plucar
Sokol V.-Notorax B Alkmar
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tomáš Symon vs Michel Issa – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček
46. Tomáš Mandík
2. 6. 13 13:45 ZAK Alkmar Real Hagrid CF 10. 0:2 (0:1)
Hosté udeřili v závěru obou poločasů a i díky skvělému výkonu brankáře vyhráli.
Alkmar Real Hagrid CF
Michel Issa – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Matěj Jungwirth, Jakub Kurnas, Josef Matys, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Damián Vondrášek
25. Jakub Kurnas
57. Jakub Šimsa
26. 5. 13 17:30 MIKU4 Modrý balet A Alkmar 9. 2:5 (1:3)
Slušně hrané utkání, za hosty dominoval Pinc Giertli
Modrý balet A Alkmar
Václav Malina – Martin Digoň, Robert Digoň, Tomáš Dittrich, Petr Klajl, Pavel Malý, Dušan Novotný, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs Tomáš Pospíchal – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček
25. Václav Pešek
50. Tomáš Dittrich
10. Hynek Tomíček
23., 29., 55. Martin Pinc
34. Tomáš Pospíchal
19. 5. 13 17:30 HANSP Alkmar Mestek 97 FC 8. 3:4 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Kratochvíl
Alkmar Mestek 97 FC
Michel Issa – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman
45., 51. Tomáš Mandík
46. Martin Pinc
6., 28. Lubomír Vidman
12. Jiří Čížek
57. Vojtěch Kišš
12. 5. 13 16:15 ZAK Manchlastr FC Alkmar 7. 6:1 (3:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích. Rosenberger
Manchlastr FC Alkmar
Lukáš Kuba – Vojtěch Bálek, Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Miroslav Sládek, Jakub Tichý vs Michel Issa – Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý
12. Miroslav Sládek
18., 36., 54. Antonín Lanhaus ml.
30. Petr Bejček
34. Martin Bejček
56. Jan Veselý
5. 5. 13 18:45 METE1 Alkmar Hattrick Prosek FC 6. 1:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, kde zvítězil produktivnější tým. První poločas měli navrch hosté, kteří využili své šance a ve druhé půli si vedení hlídali. Petr Chlumecký
Alkmar Hattrick Prosek FC
Michel Issa – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Zbyněk Kavale, Miroslav Láník, Michal Petrásek
26. Martin Pinc 4. Miroslav Bořil
11., 21. Jiří Březina
46. Miroslav Bořil
28. 4. 13 13:45 P3 Habet Praha FŇ Alkmar 5. 3:1 (3:0)
Tým domácích měl celou dobu převahu kterou přetavil ve vítězství. Trnka
Habet Praha FŇ Alkmar
Martin Tlustý – Jiří Fuciman, Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Daniel Novák, Jakub Podlesný, Tomáš Řehák, Milan Šimek vs Michel Issa – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
18., 30. Daniel Novák
20. Jan Gregar
40. Hynek Tomíček
21. 4. 13 16:15 MIKU2 Alkmar Golden City FC 4. 2:3 (1:1)
Zápasu by spíš slušela remíza. Kohout
Alkmar Golden City FC
Michel Issa – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Michael Jirsa – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, Michal Dostál, David Kučera, František Prokleška, Jáchym Svoboda, Martin Wagenknecht
16., 37. Martin Pinc 11. Jáchym Svoboda
56. David Kučera
59. Martin Wagenknecht
14. 4. 13 17:30 MIKU3 Výlov 0.FC Alkmar 3. 3:1 (0:0)
Hosté promarnili 12ti minutovou přesilovku. Hrál se vyrovnaný zápas, domácí udeřili třikrát během sedmi minut a rozhodli tak o osudu utkání. Na výsledku už nic nezměnilo ani snížení hostů v poslední minutě. Čapla J, Čapla M
Výlov 0.FC Alkmar
Martin Vegricht – Dimitrij Cír, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Roman Škrach, Pavel Svoboda vs Michel Issa – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
48. Roman Škrach
51. Petr Mičánek
55. Vojtěch Hála
60. Jan Veselý
7. 4. 13 16:15 ZAK Alkmar F3N FC B 2. 4:0 (3:0)
Korektně hraný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Český
Alkmar F3N FC B
Michel Issa – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Adam Pažout, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller, Tomáš Urbánek
1. Jáchym Horáček
23., 25., 57. Martin Pinc
1. 4. 13 20:00 HANSP Alkmar Ugandská ťava 1. 3:1 (1:1)
Velice slušný zápas díky oběma týmům. Více šancí dokázali proměnit domácí a zaslouženě vyhráli. Husák,Čapla
Alkmar Ugandská ťava
Michel Issa – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík vs Milan Černý – Tomáš Burian, Josef Dušek, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Jan Paleček