2. 6. 13 17:30 HANSP Výlov 0.FC Mestek 97 FC 10. 1:4 (0:0)
Vojtěch Hála – Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Karel Mrvík, Jan Novotný, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman
36. Jiří Čížek
49. Lubomír Vidman
55. Ondřej Beran
26. 5. 13 16:15 ZAK Manchlastr FC Výlov 0.FC 9. 3:1 (1:1)
Domácí měli velké potíže aby se proti hostům hrajícím bez střídání prosadili. Ries
Manchlastr FC Výlov 0.FC
Patrik Ryba – Vojtěch Bálek, Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Jiří Šumbera, Matěj Veselý vs Jan Novotný – Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht
16. Martin Bejček
47., 57. Matěj Veselý
41 Patrik Ryba 15. Jiří Fexa
19. 5. 13 18:45 METE1 Výlov 0.FC Hattrick Prosek FC 8. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, hosté nevyužili žádnou šanci. Petr Chlumecký
Výlov 0.FC Hattrick Prosek FC
Vojtěch Hála – Aleš Fexa, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Jan Novotný, Pavel Svoboda, Martin Vegricht, Jan Vomáčka vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Zbyněk Kavale, Miroslav Láník, Michal Petrásek
45. Jiří Fexa
12. 5. 13 13:45 P3 Habet Praha FŇ Výlov 0.FC 7. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza, i když domácí měli více šancí, i když soupeř hrál po zranění v oslabení. Vlastimil Datko, František Hamouz
Habet Praha FŇ Výlov 0.FC
Kryštof Herrmann – Jiří Fuciman, Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Daniel Novák, Jakub Podlesný, Milan Šimek, Martin Tlustý vs Vojtěch Hála – Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Jan Novotný, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht
9. Daniel Novák 12. Petr Mičánek
5. 5. 13 16:15 MIKU1 Výlov 0.FC Golden City FC 6. 6:0 (2:0)
Hosté vstoupili do zápasu s nadšením, které ale brzy zchladil zkrat vlastního gólmana, ve čtyřech už neměli šanci na slušný výsledek. Milan Cina, Jiří Tříska
Výlov 0.FC Golden City FC
Vojtěch Hála – Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Jan Novotný, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Pravoslav Liška – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, Michal Dostál, David Kučera, František Prokleška
10., 26., 41., 48. Martin Vegricht
49. Karel Mrvík
52. Petr Mičánek
10. Pravoslav Liška
55. David Kučera
28. 4. 13 20:00 HANSP Výlov 0.FC Ugandská ťava 5. 1:2 (1:0)
Utkání plné nepřesností, kde se z vítězství nakonec radovali hráči Ťavy. David Línek, Dalibor Dráb
Výlov 0.FC Ugandská ťava
Petr Mičánek – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Karel Mrvík, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Milan Černý – Josef Dušek, Jiří Flaks, Petr Hanzal, Václav Krasanovský, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Jiří Tůma
14. Roman Škrach 35. Josef Dušek
41. Zdeněk Kubíček
21. 4. 13 20:00 P3 F3N FC B Výlov 0.FC 4. 3:7 (1:3)
Jednoznačné utkání, kde rozhodla šikovnost hostujícího hráče Círa. Vladimír Svoboda, Jan Horák
F3N FC B Výlov 0.FC
Petr Kratochvíl – Libor Koleček, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller, Tomáš Urbánek vs Pavel Svoboda – Dimitrij Cír, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Jan Novotný, Roman Škrach, Martin Vegricht
16. Lukáš Polák
45., 60. Marek Teller
5., 35. Jan Novotný
18., 39. Martin Vegricht
22., 43., 58. Dimitrij Cír
14. 4. 13 17:30 MIKU3 Výlov 0.FC Alkmar 3. 3:1 (0:0)
Hosté promarnili 12ti minutovou přesilovku. Hrál se vyrovnaný zápas, domácí udeřili třikrát během sedmi minut a rozhodli tak o osudu utkání. Na výsledku už nic nezměnilo ani snížení hostů v poslední minutě. Čapla J, Čapla M
Výlov 0.FC Alkmar
Martin Vegricht – Dimitrij Cír, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Roman Škrach, Pavel Svoboda vs Michel Issa – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
48. Roman Škrach
51. Petr Mičánek
55. Vojtěch Hála
60. Jan Veselý
7. 4. 13 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Výlov 0.FC 2. 3:4 (2:1)
Utkání rozhodl ve druhé půli zlepšený výkon hostů. Vyrovnané utkání. Radek Šén, Martin Šindelář
Sokol V.-Notorax B Výlov 0.FC
Michal Nesměrák – Bohuslav Baborák, Karel Baladrán, Petr Dvořák, Petr Jambor ml., Tomáš Kro, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tomáš Symon vs Martin Vegricht – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Pavel Svoboda