Rozpis pískání, 8. liga, skupina A

Dynamit Vršovice

Út 9.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 9.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 9.4. 20:45 Mikulova MIKU1
St 22.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 22.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 22.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Pigs FC

Út 26.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 26.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 26.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 1.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 1.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 1.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

V.S.P.S.V.S.

Út 26.3. 19:00 Pražačka P2
Út 26.3. 20:15 Pražačka P2
Út 23.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Út 23.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 21.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 21.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Rošambo

Pa 29.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 29.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 7.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 7.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
St 29.5. 19:00 Pražačka P3
St 29.5. 20:15 Pražačka P3

Admira 97

Po 1.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Po 1.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Pa 10.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 10.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 4.6. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 4.6. 19:30 Zárubova ZARUB

Orange Predators B

Út 9.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 9.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 14.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 14.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 11.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 11.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Digi Prague FC

Út 9.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 9.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 9.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 28.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 28.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 28.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Miminka AC

Pa 12.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 12.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 12.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 19.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 19.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Tak dort jo

Pa 19.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 19.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 19.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 17:30 Aritma ARIT
St 5.6. 18:45 Aritma ARIT
St 5.6. 20:00 Aritma ARIT

64! FC Kobylisy B

Út 23.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 23.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 23.4. 20:45 Mikulova MIKU1
St 5.6. 18:00 Štěrboholy STER2
St 5.6. 19:15 Štěrboholy STER2
St 5.6. 20:30 Štěrboholy STER2

Speciál Bráník B

Út 9.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 9.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 30.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 30.4. 19:00 Záběhlice ZABEH

Hoblina Jižák FC

Po 1.4. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Po 1.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
St 24.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 24.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 18.6. 18:15 Pražačka P2
Út 18.6. 19:30 Pražačka P2