Seznam týmů, 8. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Dynamit Vršovice zeleno-bílá, černo-červená
Pigs FC červená
V.S.P.S.V.S. černo-bílá
Rošambo modrá, červená
Admira 97 černá, červená
Orange Predators B oranžová, černá
Digi Prague FC bílo-červená, modrá
Miminka AC modrá, červená
Tak dort jo růžová, černá
64! FC Kobylisy B zelená, bílá
Speciál Bráník B modrá, oranžová
Hoblina Jižák FC bílá, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Hoblina Jižák FCMiminka AC Po 25.3. 18:00 SCBEC
Dynamit VršoviceOrange Predators B Po 25.3. 18:00 STER3
RošamboPigs FC Po 25.3. 18:00 STER2
Digi Prague FCSpeciál Bráník B Po 25.3. 18:00 STER1
64! FC Kobylisy BV.S.P.S.V.S. Po 25.3. 19:30 MIKU3
Admira 97Tak dort jo Po 25.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tak dort joDigi Prague FC Po 8.4. 17:00 ZARUB
Speciál Bráník BRošambo Po 8.4. 18:00 STER1
Pigs FCDynamit Vršovice Po 8.4. 18:00 DOLME
Orange Predators BHoblina Jižák FC Po 8.4. 18:15 MIKU4
V.S.P.S.V.S.Miminka AC Po 8.4. 19:30 MIKU1
64! FC Kobylisy BAdmira 97 Po 8.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Digi Prague FC64! FC Kobylisy B Po 15.4. 17:00 KBELY
Miminka ACOrange Predators B Po 15.4. 19:15 STRE
RošamboTak dort jo Po 15.4. 19:15 STER3
Dynamit VršoviceSpeciál Bráník B Po 15.4. 20:00 TEMPO
Hoblina Jižák FCPigs FC Po 15.4. 20:30 STER3
Admira 97V.S.P.S.V.S. Po 15.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tak dort joDynamit Vršovice Po 22.4. 18:00 STRE
Speciál Bráník BHoblina Jižák FC Po 22.4. 19:00 ZABEH
V.S.P.S.V.S.Orange Predators B Po 22.4. 19:30 MIKU2
64! FC Kobylisy BRošambo Po 22.4. 20:30 SCBEC
Pigs FCMiminka AC Po 22.4. 20:30 STER3
Admira 97Digi Prague FC Po 22.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators BPigs FC Po 29.4. 18:15 MIKU4
Digi Prague FCV.S.P.S.V.S. Po 29.4. 19:30 MIKU3
Miminka ACSpeciál Bráník B Po 29.4. 20:15 P3
Dynamit Vršovice64! FC Kobylisy B Po 29.4. 20:15 P2
Hoblina Jižák FCTak dort jo Po 29.4. 20:45 MIKU3
RošamboAdmira 97 Po 10.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tak dort joMiminka AC Po 6.5. 18:15 MIKU4
64! FC Kobylisy BHoblina Jižák FC Po 6.5. 19:15 ZAK
Digi Prague FCRošambo Po 6.5. 20:45 MIKU4
Admira 97Dynamit Vršovice Po 6.5. 20:45 BECH
Speciál Bráník BOrange Predators B St 8.5. 19:45 HRAB2
V.S.P.S.V.S.Pigs FC Po 10.6. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators BTak dort jo Po 13.5. 18:15 ARIT
Pigs FCSpeciál Bráník B Po 13.5. 18:45 TEMPO
Miminka AC64! FC Kobylisy B Po 13.5. 19:30 BECH
Dynamit VršoviceDigi Prague FC Po 13.5. 19:30 ZARUB
RošamboV.S.P.S.V.S. Po 13.5. 19:30 MIKU2
Hoblina Jižák FCAdmira 97 Po 13.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Digi Prague FCHoblina Jižák FC Po 20.5. 18:00 STER2
64! FC Kobylisy BOrange Predators B Po 20.5. 19:30 KBELY
V.S.P.S.V.S.Speciál Bráník B Po 20.5. 20:00 TEMPO
RošamboDynamit Vršovice Po 20.5. 20:30 STER3
Admira 97Miminka AC Po 20.5. 20:45 BECH
Tak dort joPigs FC Po 20.5. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoblina Jižák FCRošambo Po 27.5. 18:30 HRAB3
Pigs FC64! FC Kobylisy B Po 27.5. 19:15 STER3
Dynamit VršoviceV.S.P.S.V.S. Po 27.5. 19:30 MIKU3
Speciál Bráník BTak dort jo Po 27.5. 20:45 MIKU4
Orange Predators BAdmira 97 Po 27.5. 20:45 BECH
Miminka ACDigi Prague FC Po 27.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy BSpeciál Bráník B Po 3.6. 18:45 TEMPO
Digi Prague FCOrange Predators B Po 3.6. 19:00 STOD
Admira 97Pigs FC Po 3.6. 19:30 BECH
V.S.P.S.V.S.Tak dort jo Po 3.6. 19:30 MIKU2
Dynamit VršoviceHoblina Jižák FC Po 3.6. 20:30 STER2
RošamboMiminka AC Po 3.6. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník BAdmira 97 Po 17.6. 20:00 TEMPO
Pigs FCDigi Prague FC Po 17.6. 20:15 MIKU4
Orange Predators BRošambo Po 17.6. 20:15 MIKU3
Miminka ACDynamit Vršovice Po 17.6. 20:15 MIKU2
Hoblina Jižák FCV.S.P.S.V.S. Po 17.6. 20:15 MIKU1
Tak dort jo64! FC Kobylisy B Po 17.6. 20:30 SCBEC