Po 1.4.13 17:30 MIKU1 Golden City FC Modrý balet A   (HL7L)
Po 1.4.13 18:45 MIKU1 Puk PFC Atlanta Žižkov FC   (HL5F)
Pá 10.5.13 18:15 HOSTI ZAK Praha Purple Team AFK   (HL8J)
Pá 10.5.13 19:30 HOSTI TBC Lachtan B Akvaristika TJ   (HL8J)
Út 4.6.13 18:15 zzZARUB Exact FC A Pražský axiom   (HL7F)
Út 4.6.13 19:30 zzZARUB Koberce Trend ARG J paví Ř   (HL5C)

17. 6. 13 20:00 TEMPO Speciál Bráník B Admira 97 11. 11:1 (5:1)
Bráník rozstřílel Admiru rozdílem třídy. Byl pohyblivější a hlavně podstatně mladší. 3 hráči zaznamenali hattrick. Admiru navíc v mnoha případech držel gólman Zubík. Čapla J., Čapla Š.
Speciál Bráník B Admira 97
Zdeněk Slavíček – Michal Baroch, Martin Fetr, Josef Klouda, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický vs Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka
10., 29., 51. Jiří Kotáb
18., 22., 27. Daniel Prokop
34., 39., 56. Josef Klouda
45. Daniel Morávek
59. Martin Fetr
25. Václav Teller
10. 6. 13 20:45 BECH Rošambo Admira 97 5. 4:2 (3:0)
V 1.půli Rošambo jasně lepší. Po půli hráči Admiry vyrovnali průběh zápasu a kdyby lépe využili brejkové situace, mohl být výsledek nerozhodný, ale na kdyby se nehraje. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Rošambo Admira 97
Antonín Lausch – Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka
13. Jonáš Kučera
26. Jan Papež
30. Martin Šamalík
45. Jan Židlický
44., 55. Dušan Súder
3. 6. 13 19:30 BECH Admira 97 Pigs FC 10. 2:8 (1:4)
V celém utkání jasně lepší hosté, kteří zápas bez problémů ovládli. Hrálo se v přátelském tempu bez větších faulů.
Admira 97 Pigs FC
Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Ladislav Vedral
4., 40. Radek Houska 2., 12., 35. Ondřej Marek
5. Miroslav Slivenecký
9., 55. Ladislav Vedral
42. Michael Štěpánek
48. Jakub Marek
27. 5. 13 20:45 BECH Orange Predators B Admira 97 9. 2:3 (2:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Tomáš Hamza, Jakub Mechl
Orange Predators B Admira 97
Antonín Zajíček – Karel Hromada, Jiří Kundrata, Michal Němeček, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Michael Trnka vs Jiří Zubík – Radek Houska, Václav Krejčí, Petr Sinke, Václav Teller, Jakub Vomáčka
13. Aleš Procházka
22. Michal Němeček
8. Jakub Vomáčka
9. Radek Houska
16. Petr Sinke
20. 5. 13 20:45 BECH Admira 97 Miminka AC 8. 6:3 (4:1)
Kratochvíl, Voldán
Admira 97 Miminka AC
Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Pavel Poustecký – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík
42. Jan Blažíček
13. 5. 13 20:45 BECH Hoblina Jižák FC Admira 97 7. 7:1 (2:0)
Domácí zcela ovládli utkání a zejména ve druhé půli dominovali. Martin Lehečka
Hoblina Jižák FC Admira 97
vs Jiří Zubík – Jiří Capil, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka
4., 54.
5.
32., 44., 49., 60.
51. Jakub Pohořal
6. 5. 13 20:45 BECH Admira 97 Dynamit Vršovice 6. 4:2 (2:2)
Klidné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Filip Škeřík, David Vaško
Admira 97 Dynamit Vršovice
Pavel Nový – Jiří Capil, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Jiří Zubík vs Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil
5. Petr Sinke
21. Václav Teller
46. Jiří Zubík
59. Jakub Pohořal
8. Tomáš Hendrych
27. David Kárník
22. 4. 13 20:45 BECH Admira 97 Digi Prague FC 4. 2:2 (1:1)
Při neúčasti delegovaných rozhodčích bylo utkání hrané fair play ve svižném tempu, s mnoha šancemi na obou stranách a i proto skončil zápas zaslouženou remízou.
Admira 97 Digi Prague FC
Pavel Nový – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Jiří Zubík vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Petr Hylan, Michal Jančář, Jan Martinovský, Jonáš Moc, Tomáš Procházka
16. Václav Krejčí
50. Jiří Capil
15. Jan Martinovský
31. Michal Bartoušek
15. 4. 13 20:45 BECH Admira 97 V.S.P.S.V.S. 3. 3:3 (0:2)
Hosté v 1.půli jasně dominovali, vypracovali si dvoubrankový náskok, který ještě na začátku 2.půle navýšili, pak však úplně přestali hrát a Admira během 7 minut vyrovnala. I když měli obě mužstva v závěru šance rozhodnout, nakonec skončilo utkání zaslouženou remízou. Ludvík Stoulil, Lubomír Brychta
Admira 97 V.S.P.S.V.S.
Pavel Nový – Jiří Capil, Radek Houska, Jan Kratochvíl, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jiří Zubík vs Pavel Vaněk – Jiří Bauer, Jan Hrubeš, Petr Jirsa, Stanislav Lipták, Ladislav Marek, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
38., 45. Dušan Súder
39. Jiří Capil
58 Jiří Zubík 19. Jiří Bauer
26. Jaroslav Řezníček
36. Richard Vaněk
8. 4. 13 20:45 BECH 64! FC Kobylisy B Admira 97 2. 1:3 (0:2)
Zvítězila zkušenost nad mládím. Procházka T., Rajniš J.
64! FC Kobylisy B Admira 97
Přemysl Vodička – Filip Brenner, Kristian Chmel, Tomáš Hric, Martin Málek, Marek Mikulčík, Jakub Routner, Petr Schütz vs Pavel Nový – Jiří Capil, Radek Houska, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jiří Zubík
42. Marek Mikulčík 22. Jiří Capil
60. Václav Krejčí
25. 3. 13 20:45 BECH Admira 97 Tak dort jo 1. 0:5 (0:2)
Jednoznačné vítězství lepšího týmu. Kučera
Admira 97 Tak dort jo
Pavel Nový – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jiří Zubík vs Jakub Němeček – Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Jakub Slavík