Út 26.3.13 18:15 MIKU2 Gekad Trona CF   (HL8E)
Út 26.3.13 19:30 MIKU2 Pivní pohoda AC Pivojs s.r.o.1.FC   (HL5C)
Út 26.3.13 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Nottoric Forest   (HL6C)
St 1.5.13 18:15 zzNOVOB Libeň SK A STS Chvojkovice - Brod   (HL6B)
St 1.5.13 19:30 zzNOVOB Bobika FC Killing power FC   (HL7E)
St 1.5.13 20:45 zzNOVOB Pozdní sběr II Kříženeček   (HL4C)

17. 6. 13 20:15 MIKU4 Pigs FC Digi Prague FC 11. 4:3 (1:3)
Na 8.ligu velmi kvalitní utkání 2 rozdílných poločasů, zatímco v 1.půli lepší hosté, ale ve 2.půli se tým domácích neuvěřitelně zvednul a 2 góly během 1 minuty otočil skóre a v závěru zkušeně ohlídal své vítězství. Otomar Sláma, Milan Cibík
Pigs FC Digi Prague FC
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Stanislav Frána, Petr Hylan, Michal Jančář, Tomáš Lapšanský, Jan Martinovský, Jonáš Moc
20. Václav Svatoch
35., 46. Marián Bačinský
46. Jakub Marek
7., 27. Stanislav Frána
22. Jonáš Moc
10. 6. 13 19:30 MIKU3 V.S.P.S.V.S. Pigs FC 6. 3:7 (1:2)
Pohledné utkání s výraznou převahou domácích. Martin Bednář, Mikuláš Starý
V.S.P.S.V.S. Pigs FC
Miroslav Benda – Petr Jirsa, Stanislav Lipták, Ladislav Marek, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk vs Theodor Šamalík – Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Ladislav Vedral, Jiří Veškrna
21., 35. Petr Jirsa
57. Richard Vaněk
5., 31., 45., 53. Jakub Marek
29. Václav Svatoch
48. Miroslav Slivenecký
54. Ondřej Marek
3. 6. 13 19:30 BECH Admira 97 Pigs FC 10. 2:8 (1:4)
V celém utkání jasně lepší hosté, kteří zápas bez problémů ovládli. Hrálo se v přátelském tempu bez větších faulů.
Admira 97 Pigs FC
Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Ladislav Vedral
4., 40. Radek Houska 2., 12., 35. Ondřej Marek
5. Miroslav Slivenecký
9., 55. Ladislav Vedral
42. Michael Štěpánek
48. Jakub Marek
27. 5. 13 19:15 STER3 Pigs FC 64! FC Kobylisy B 9. 4:1 (0:1)
Ze začátku vyrovnaná hra. Od půlky jasná převaha prasátek. Zasloužená výhra. Janča, Kuchař
Pigs FC 64! FC Kobylisy B
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Ladislav Vedral, Jiří Veškrna vs Martin Málek – David Brenner, Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Marek Mikulčík, Jakub Routner
37., 38. Jiří Veškrna
51. Václav Svatoch
60. Miroslav Slivenecký
10. Tomáš Hric 39. Marek Mikulčík
20. 5. 13 20:45 ARIT Tak dort jo Pigs FC 8. 1:5 (0:2)
Velice pěkné utkání od obou mužstev. Vyhrála zkušenost Pigs Fc. Michal Krpálek
Tak dort jo Pigs FC
Jakub Němeček – Adem Bajrami, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek
50. Tomáš Pudil 18., 32. Ondřej Marek
22. Jakub Marek
40., 56. Marián Bačinský
13. 5. 13 18:45 TEMPO Pigs FC Speciál Bráník B 7. 1:6 (0:3)
Pohledné utkání se spravedlivým výsledkem. Libor Smolík, Martin Frait
Pigs FC Speciál Bráník B
Theodor Šamalík – Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch vs Ondřej Váňa – Michal Baroch, Pavel Dvořák, Martin Fetr, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický
42. Jakub Marek 6., 10., 44., 53. Jan Ropický
13. Michal Baroch
50. Jiří Kotáb
29. 4. 13 18:15 MIKU4 Orange Predators B Pigs FC 5. 2:4 (0:1)
Poklidné utkání slušné úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím hostů.
Orange Predators B Pigs FC
Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Martin Gregor, Karel Hromada, Jiří Kundrata, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Pavel Škopek, Michael Trnka, Antonín Zajíček vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Michal Kaucký, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch
39. Roman Šedivý
55. Martin Gregor
5., 35., 59. Jakub Marek
48. Václav Svatoch
22. 4. 13 20:30 STER3 Pigs FC Miminka AC 4. 10:0 (4:0)
Utkání hrané zcela v režii domácího mužstva. Hosté se nezmohli téměř na nic.
Pigs FC Miminka AC
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Antonín Štěpnička, Jan Vacík
11., 29., 37., 48., 53. Jakub Marek
22. Michael Štěpánek
30. Marián Bačinský
32., 33., 50. Ondřej Marek
15. 4. 13 20:30 STER3 Hoblina Jižák FC Pigs FC 3. 3:2 (1:2)
Pěkné utkání převyšující svou kvalitou úroveň poslední ligy. Nakonec zvítězil mladší tým oproti zkušenějším hráčům Pigs.
Hoblina Jižák FC Pigs FC
vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna
16.
40.
45.
22. Miroslav Slivenecký
27. Marián Bačinský
8. 4. 13 18:00 zzDOLME Pigs FC Dynamit Vršovice 2. 6:2 (1:1)
Aktivnější vítězné družstvo FC Pigs přidalo ve druhém poločase na tempu a zaslouženě vyhrálo. Tomáš Koucký, Miroslav Krpata
Pigs FC Dynamit Vršovice
Jiří Veškrna – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek vs Jiří Nekola – Tomáš Hendrych, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Roman Smola
24., 56. Miroslav Slivenecký
35. Michael Štěpánek
38. Ondřej Marek
45., 48. Marián Bačinský
14., 54. Jiří Nekola
25. 3. 13 18:00 STER2 Rošambo Pigs FC 1. 0:5 (0:1)
Fotbalovější Pigs nakonec zcela ovládl utkání ikdyž se Rošambo dlouho drželo. Hošek
Rošambo Pigs FC
Michal Papež – Petr Komín, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Jan Židlický vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Ladislav Vedral, Jiří Veškrna