Pá 29.3.13 18:15 PRKOP Los Bimbananos Pivní balet   (HL5F)
Pá 29.3.13 19:30 PRKOP Beach attack 90210 President FC   (HL6G)
Út 7.5.13 18:30 HRAB3 Rarach FC TIP IZOL - Homidlo KK   (HL8G)
Út 7.5.13 19:45 HRAB3 Prosím, nesmějte se Válcovna plechu FC   (HL8E)
St 29.5.13 19:00 P3 J paví Ř Bandidoz   (HL5C)
St 29.5.13 20:15 P3 Serval KPKS Ďáblice FK   (HL6D)

17. 6. 13 20:15 MIKU3 Orange Predators B Rošambo 11. 5:3 (2:2)
Velice slušně hrané utkání z obou stran. Oba týmy zaslouží obdiv za předvedený výkon ve velikém vedru. Jiří Jindra, Luděk Chmelík
Orange Predators B Rošambo
Štefan Huďagi – Martin Gregor, Martin Kocourek, Jiří Kundrata, Michal Němeček, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Michael Trnka, Antonín Zajíček vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
27., 56. Martin Šamalík
10. 6. 13 20:45 BECH Rošambo Admira 97 5. 4:2 (3:0)
V 1.půli Rošambo jasně lepší. Po půli hráči Admiry vyrovnali průběh zápasu a kdyby lépe využili brejkové situace, mohl být výsledek nerozhodný, ale na kdyby se nehraje. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Rošambo Admira 97
Antonín Lausch – Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Jiří Zubík – Jiří Capil, Radek Houska, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Dušan Súder, Václav Teller, Jakub Vomáčka
13. Jonáš Kučera
26. Jan Papež
30. Martin Šamalík
45. Jan Židlický
44., 55. Dušan Súder
3. 6. 13 20:45 MIKU4 Rošambo Miminka AC 10. 1:2 (0:2)
Kremlík
Rošambo Miminka AC
Michal Papež – Lukáš Kadleček, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička, Jan Vacík
48. Martin Šamalík 9. Jan Blažíček
24. Stanislav Hezina
27. 5. 13 18:30 HRAB3 Hoblina Jižák FC Rošambo 9. 14:1 (6:0)
Hráči Hobliny si na hřišti otevřeli střelnici, Rošambo nebylo důstojným soupeřem.
Hoblina Jižák FC Rošambo
vs Michal Papež – Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Šimon Kozák, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický
4., 48.
5., 27., 31., 60.
10., 34., 57.
11., 53., 55.
26., 32.
52. Jan Židlický
20. 5. 13 20:30 STER3 Rošambo Dynamit Vršovice 8. 4:2 (3:0)
Domácí využili na začátku utkání menší počet hráčů Dynamitu Vršovice a ujali se dvoubrankového vedení. Ke konci utkání měli hosté několik velmi  dobrých příležitostí ke srovnání, škoda že je nevyužili. Zápasu by slušela remíza. Evžen Trexler, Miloslav Jonáš
Rošambo Dynamit Vršovice
Michal Papež – Petr Komín, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický vs Jiří Nekola – Roman Danda, David Kárník, Michal Král, Daniel Mlynář, Václav Mlynář
4. Jonáš Kučera
6., 11. Jan Papež
53. Jan Židlický
38., 54. Václav Mlynář
13. 5. 13 19:30 MIKU2 Rošambo V.S.P.S.V.S. 7. 0:2 (0:0)
První poločas byl v režii domácích. Ti ale nedokázali proměnit gólové šance. Druhý poločas byl naopak v režii hostů, kteří dokázali využít gólové šance a proto zvítězili. Martin Baitler, Michal Čermák
Rošambo V.S.P.S.V.S.
Michal Papež – Petr Hoffmann, Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Jan Papež, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Pavel Vaněk – Jan Hrubeš, Petr Jirsa, Stanislav Lipták, Jiří Meloun, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda
44. Jan Hrubeš
47. Čestmír Šimůnek
6. 5. 13 20:45 MIKU4 Digi Prague FC Rošambo 6. 3:5 (0:2)
Vyrovnané utkání rozhodla větší střelecká potence Rošamba.
Digi Prague FC Rošambo
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Petr Hylan, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Jonáš Moc, Tomáš Procházka vs Jan Papež – Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Jonáš Kučera, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
33., 41. Jonáš Moc
53. Michal Bartoušek
3. Martin Šamalík
20., 32. Lukáš Kadleček
49. Jan Židlický
53. Petr Hoffmann
22. 4. 13 20:30 SCBEC 64! FC Kobylisy B Rošambo 4. 3:2 (1:1)
Dlouho to vypadalo na remíza, ale domácí dokázali v posledních vteřinách utkání rozhodnout ve svůj prospěch.
64! FC Kobylisy B Rošambo
Martin Málek – David Brenner, Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Marek Mikulčík, Jakub Routner, Martin Skatula, Jan Šmejkal vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
15. Kristian Chmel
45. Tomáš Hric
59. Jakub Routner
26. Jonáš Kučera
46. Vojtěch Šusta
15. 4. 13 19:15 STER3 Rošambo Tak dort jo 3. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Procházka
Rošambo Tak dort jo
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Jakub Němeček – Jakub Harapát, František Hašpl, Jakub Slavík
8. 4. 13 18:00 STER1 Speciál Bráník B Rošambo 2. 6:1 (1:1)
Jednoznačné vítězství domácích se urodilo během úvodní desetiminutovky druhého poločasu, kteří v tomto intervalu zúročili svou herní převahu. Vladimír Mádr, Radek Pištora
Speciál Bráník B Rošambo
Ondřej Váňa – Michal Baroch, Pavel Dvořák, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický
18. Pavel Dvořák
31., 39. Jan Ropický
32. Daniel Morávek
40. Jiří Kotáb
41. Daniel Prokop
23. Jonáš Kučera
25. 3. 13 18:00 STER2 Rošambo Pigs FC 1. 0:5 (0:1)
Fotbalovější Pigs nakonec zcela ovládl utkání ikdyž se Rošambo dlouho drželo. Hošek
Rošambo Pigs FC
Michal Papež – Petr Komín, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Jan Židlický vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Ladislav Vedral, Jiří Veškrna