Rozpis pískání, 8. liga, skupina B

GFC

Po 1.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Po 1.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Út 30.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 30.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 27.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 27.6. 19:30 Aritma ARIT

Hulla hulla FC

Út 23.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 23.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 23.4. 20:45 Aritma ARIT
Pa 7.6. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 7.6. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 7.6. 20:15 Tempo FC TEMPO

Senioři Praha B

Čt 2.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 2.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 2.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 20.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 20.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 20.6. 20:45 Aritma ARIT

Terasy KFC A

Po 25.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 25.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 25.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 3.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 3.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 3.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Zelení študáci

Út 26.3. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 26.3. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 26.3. 20:45 Mikulova MIKU3
St 8.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 8.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 8.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Yakuza

Po 1.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Po 1.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 10.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 10.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 31.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 31.5. 19:30 Běchovice 2 BECH

GK Ohradní

Po 1.4. 18:45 Pražačka P2
Po 1.4. 20:00 Pražačka P2
Pa 3.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 3.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 3.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 3.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Weekend Warriors FC

Pa 12.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 12.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 12.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 30.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 30.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 30.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Tatarský biftek

Út 16.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 16.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 3.6. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 3.6. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 20.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 20.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Unnamed Shooters FC

Čt 18.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 18.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 18.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 31.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 31.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 31.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Yellow Dildos B

Po 1.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Po 1.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Pa 26.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 26.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 18.6. 18:15 Pražačka P3
Út 18.6. 19:30 Pražačka P3

Atletico TF

Út 2.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 2.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 23.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 23.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 27.6. 18:15 Zárubova ZARUB
Čt 27.6. 19:30 Zárubova ZARUB