Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Yellow Dildos B žlutá
Zelení študáci zelená
Yakuza modrá, oranžová
Weekend Warriors FC žluto-vínová
GFC červeno-černá, oranžová
Terasy KFC A modro-bílá
Tatarský biftek bílá, bílo-modrá
Hulla hulla FC žlutá
GK Ohradní modro-bílá, červeno-bílá
Unnamed Shooters FC modrá, bílá
Atletico TF oranžová
Senioři Praha B zelená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico TFZelení študáci Po 25.3. 17:00 HANSP
Unnamed Shooters FCYakuza Po 25.3. 20:30 STRE
GK OhradníWeekend Warriors FC Po 25.3. 20:45 HANSP
Senioři Praha BYellow Dildos B St 27.3. 19:45 HRAB1
Tatarský biftekTerasy KFC A Čt 28.3. 18:15 DEKAN
Hulla hulla FCGFC Čt 28.3. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciUnnamed Shooters FC Po 8.4. 17:00 HANSP
GFCTatarský biftek Po 8.4. 17:00 KBELY
Yellow Dildos BTerasy KFC A Po 8.4. 18:00 STER2
YakuzaGK Ohradní Po 8.4. 19:15 STRE
Weekend Warriors FCHulla hulla FC Po 8.4. 20:45 HANSP
Senioři Praha BAtletico TF St 10.4. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
GK OhradníZelení študáci Po 15.4. 17:00 HANSP
Hulla hulla FCYakuza Po 15.4. 18:00 STER1
Atletico TFYellow Dildos B Po 15.4. 18:00 DOLME
Terasy KFC AGFC Po 15.4. 19:30 ARIT
Tatarský biftekWeekend Warriors FC Po 15.4. 20:45 HANSP
Unnamed Shooters FCSenioři Praha B St 17.4. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciHulla hulla FC Po 22.4. 17:00 HANSP
Atletico TFUnnamed Shooters FC Po 22.4. 18:00 DOLME
YakuzaTatarský biftek Po 22.4. 18:00 STER1
Yellow Dildos BGFC Po 22.4. 19:15 DOLME
Weekend Warriors FCTerasy KFC A Po 22.4. 20:45 HANSP
Senioři Praha BGK Ohradní St 24.4. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCSenioři Praha B Po 29.4. 19:45 HRAB3
Tatarský biftekZelení študáci Po 6.5. 17:00 HANSP
GFCWeekend Warriors FC Po 6.5. 19:30 HANSP
Terasy KFC AYakuza St 8.5. 17:00 DEKAN
GK OhradníAtletico TF St 8.5. 18:30 HRAB1
Unnamed Shooters FCYellow Dildos B St 8.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciTerasy KFC A Po 13.5. 17:00 HANSP
Atletico TFHulla hulla FC Po 13.5. 19:45 HRAB3
YakuzaGFC Po 13.5. 19:45 HRAB2
Unnamed Shooters FCGK Ohradní Po 13.5. 20:45 MIKU4
Yellow Dildos BWeekend Warriors FC Po 13.5. 20:45 HANSP
Senioři Praha BTatarský biftek St 15.5. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCZelení študáci Po 29.4. 20:45 ARIT
Weekend Warriors FCYakuza Po 20.5. 20:45 HANSP
Tatarský biftekAtletico TF St 22.5. 18:15 ZARUB
Terasy KFC ASenioři Praha B St 22.5. 18:30 HRAB1
Hulla hulla FCUnnamed Shooters FC St 22.5. 18:30 HRAB3
GK OhradníYellow Dildos B St 22.5. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciWeekend Warriors FC Po 27.5. 17:00 HANSP
Yellow Dildos BYakuza St 29.5. 18:30 HRAB1
Unnamed Shooters FCTatarský biftek St 29.5. 19:45 HRAB3
Atletico TFTerasy KFC A St 29.5. 19:45 HRAB2
Senioři Praha BGFC St 29.5. 19:45 HRAB1
GK OhradníHulla hulla FC St 29.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
YakuzaZelení študáci Po 3.6. 17:00 HANSP
Terasy KFC AUnnamed Shooters FC Po 3.6. 18:15 MIKU4
GFCAtletico TF Po 3.6. 18:30 HRAB3
Weekend Warriors FCSenioři Praha B Po 3.6. 20:45 HANSP
Tatarský biftekGK Ohradní Út 4.6. 18:30 HRAB3
Hulla hulla FCYellow Dildos B St 5.6. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BZelení študáci Po 10.6. 17:00 HANSP
Atletico TFWeekend Warriors FC Po 10.6. 20:45 HANSP
Unnamed Shooters FCGFC St 12.6. 18:15 MIKU4
GK OhradníTerasy KFC A St 12.6. 18:30 HRAB2
Senioři Praha BYakuza St 12.6. 19:45 HRAB1
Hulla hulla FCTatarský biftek Čt 13.6. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Weekend Warriors FCUnnamed Shooters FC Po 17.6. 19:30 P1
Terasy KFC AHulla hulla FC Po 17.6. 19:30 DEKAN
Tatarský biftekYellow Dildos B Po 17.6. 19:30 HOSTI
Zelení študáciSenioři Praha B Po 17.6. 19:45 HRAB1
YakuzaAtletico TF Po 17.6. 19:45 HRAB2
GFCGK Ohradní Po 17.6. 19:45 HRAB3