Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.13 | 18:15 | DEKAN | Kolíci FNT Praha | 11. | 6:2 |
Út 18.6.13 | 18:15 | ARIT | Boží bojovníci DTS Praha | 11. | 0:2 |
Út 18.6.13 | 18:15 | MIKU4 | SK Elet AC SK Viktoria 1905 | 11. | 3:2 |
Út 18.6.13 | 18:15 | zzNOVOB | T.M.F. Praha 4 TD Ala Bundy B | 11. | 2:6 |
Út 18.6.13 | 17:45 | METE1 | Sedm zbabělých A Rosengart FC | 11. | 1:2 |
Út 18.6.13 | 17:45 | STOD | s.Oliver B Beercelona FC | 11. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:18 | 17 |
2. | Rosengart FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 30:15 | 17 |
3. | s.Oliver B | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:21 | 15 |
4. | Beercelona FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:23 | 12 |
5. | AC SK Viktoria 1905 | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:22 | 12 |
6. | T.M.F. Praha | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:27 | 12 |
7. | SK Elet | 11 | 5 | 0 | 6 | 20:26 | 10 |
8. | Boží bojovníci | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:26 | 8 |
9. | Sedm zbabělých A | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:31 | 7 |
10. | DTS Praha | 11 | 5 | 0 | 6 | 24:27 | 6 |
11. | FNT Praha | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:41 | 4 |
12. | Kolíci | 11 | 4 | 0 | 7 | 17:36 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 29.3.13 | 17:45, 19:00 | TEMPO | SK Elet |
Po 1.4.13 | 16:00, 17:15 | HOSTI | Beercelona FC |
Po 1.4.13 | 16:15, 17:30 | P2 | Boží bojovníci |
St 3.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | 4 TD Ala Bundy B |
Pá 5.4.13 | 18:15, 19:30 | HOSTI | AC SK Viktoria 1905 |
Pá 5.4.13 | 18:15, 19:30 | PRKOP | DTS Praha |
Út 9.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | s.Oliver B |
Pá 12.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Kolíci |
Po 15.4.13 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Rosengart FC |
Po 15.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Beercelona FC |
St 17.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | FNT Praha |
Čt 18.4.13 | 19:00, 20:15 | P2 | Sedm zbabělých A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | 16 | ||
2. | Miroslav Šmíd | s.Oliver B | 16 |
3. | Peter Brťka | 4 TD Ala Bundy B | 13 |
4. | Jiří Charousek | Rosengart FC | 9 |
5. | Václav Matys | KáGéčko A | 8 |
6. | Karel Chuchel | Kolíci | 8 |
7. | David Hanzlíček | T.M.F. Praha | 7 |
8. | David Planka | Rosengart FC | 6 |
9. | Jan Brožek | Sedm zbabělých A | 6 |
10. | Jan Albrecht | 4 TD Ala Bundy B | 6 |
11. | 5 | ||
12. | Michal Palkoska | 4 TD Ala Bundy B | 5 |
13. | Jan Endlicher | Sananim FC A | 5 |
14. | Matěj Švarc | Válcovna plechu FC | 5 |
15. | 5 | ||
16. | Martin Bánoci | AC SK Viktoria 1905 | 5 |
17. | Tomáš Král | Kolíci | 4 |
18. | Aleš Skřivan | Sedm zbabělých A | 4 |
19. | Javier Martinez | 4 TD Ala Bundy B | 4 |
20. | Jan Kövešlygety | FNT Praha | 4 |