Rozpis pískání, 8. liga, skupina C

Sedm zbabělých A

Čt 18.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 18.4. 20:15 Pražačka P2
Pa 10.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 10.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

SK Elet

Pa 29.3. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 29.3. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 26.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Pa 26.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 27.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 27.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

4 TD Ala Bundy B

St 3.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 3.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 3.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 22.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 22.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 22.5. 20:30 Štěrboholy STER2

DTS Praha

Pa 5.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 5.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 8.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 8.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
St 5.6. 19:00 Pražačka P1
St 5.6. 20:15 Pražačka P1

s.Oliver B

Út 9.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 9.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 9.4. 20:45 Aritma ARIT
St 29.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 29.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 29.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Rosengart FC

Po 15.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Po 15.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 29.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 29.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
St 19.6. 17:45 Meteor 8 METE1
St 19.6. 19:00 Meteor 8 METE1

Kolíci

Pa 12.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 12.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 12.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 30.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 30.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 30.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Beercelona FC

Po 1.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Po 1.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 15.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 15.4. 20:30 Štěrboholy STER1

FNT Praha

St 17.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 17.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 17.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 29.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 29.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 29.5. 20:45 Mikulova MIKU4

T.M.F. Praha

Pa 19.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 19.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 19.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 3.6. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 3.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 3.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

AC SK Viktoria 1905

Pa 5.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 5.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 22.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 29.4. 20:45 Děkanka DEKAN

Boží bojovníci

Po 1.4. 16:15 Pražačka P2
Po 1.4. 17:30 Pražačka P2
Po 22.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 22.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Čt 13.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 13.6. 20:15 Pražačka P2