Seznam týmů, 8. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
AC SK Viktoria 1905 oranžová, modrá
T.M.F. Praha bílá, žlutá
Sedm zbabělých A oranžová
s.Oliver B zelená
Boží bojovníci černá
Kolíci červená
FNT Praha !!!nehrají !!!
SK Elet modrá, bílá
DTS Praha černá, zelená
Beercelona FC žlutá, černá
Rosengart FC bílá
4 TD Ala Bundy B červeno-žlutá, černo-červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletKolíci Út 26.3. 18:15 NOVOB
DTS Prahas.Oliver B Út 26.3. 18:15 ARIT
Beercelona FCSedm zbabělých A Út 26.3. 19:30 HANSP
FNT PrahaBoží bojovníci Út 26.3. 19:45 HRAB3
Rosengart FCT.M.F. Praha Út 26.3. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy BAC SK Viktoria 1905 Út 26.3. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
T.M.F. PrahaBeercelona FC Út 2.4. 18:00 DOLME
Sedm zbabělých ADTS Praha Út 2.4. 18:15 ARIT
Boží bojovníciSK Elet Út 2.4. 19:45 HRAB3
s.Oliver BFNT Praha Út 2.4. 20:00 TEMPO
4 TD Ala Bundy BRosengart FC Út 2.4. 20:45 NOVOB
AC SK Viktoria 1905Kolíci Út 2.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
KolíciBoží bojovníci Út 16.4. 17:00 KBELY
FNT PrahaSedm zbabělých A Út 16.4. 17:00 BECH
SK Elets.Oliver B Út 16.4. 18:15 NOVOB
DTS PrahaT.M.F. Praha Út 16.4. 18:15 ARIT
Rosengart FCAC SK Viktoria 1905 Út 16.4. 20:15 ZABEH
Beercelona FC4 TD Ala Bundy B Út 16.4. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých ASK Elet Po 22.4. 18:00 STER2
T.M.F. PrahaFNT Praha Út 23.4. 18:00 STRE
s.Oliver BKolíci Út 23.4. 19:15 STRE
Rosengart FCBeercelona FC Út 23.4. 20:15 ZABEH
AC SK Viktoria 1905Boží bojovníci Út 23.4. 20:30 STRE
4 TD Ala Bundy BDTS Praha Út 23.4. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
KolíciSedm zbabělých A Út 30.4. 17:00 DEKAN
DTS PrahaRosengart FC Út 30.4. 18:15 ARIT
SK EletT.M.F. Praha Út 30.4. 19:45 HRAB3
Beercelona FCAC SK Viktoria 1905 Út 30.4. 19:45 HRAB2
FNT Praha4 TD Ala Bundy B Út 30.4. 20:45 NOVOB
Boží bojovnícis.Oliver B Čt 2.5. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rosengart FCFNT Praha Út 9.4. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy BSK Elet Út 9.4. 20:45 NOVOB
Beercelona FCDTS Praha Út 7.5. 18:15 ARIT
Sedm zbabělých ABoží bojovníci Út 7.5. 20:45 ARIT
AC SK Viktoria 1905s.Oliver B Čt 9.5. 17:45 ZABEH
T.M.F. PrahaKolíci Čt 9.5. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
s.Oliver BSedm zbabělých A Út 14.5. 18:15 ZARUB
Boží bojovníciT.M.F. Praha Út 14.5. 18:15 MIKU3
DTS PrahaAC SK Viktoria 1905 Út 14.5. 18:15 ARIT
FNT PrahaBeercelona FC Út 14.5. 19:15 DOLME
SK EletRosengart FC Út 14.5. 20:15 ZABEH
Kolíci4 TD Ala Bundy B Út 14.5. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaFNT Praha Út 21.5. 18:15 ARIT
Beercelona FCSK Elet Út 21.5. 18:15 HANSP
Rosengart FCKolíci Út 21.5. 20:15 ZABEH
AC SK Viktoria 1905Sedm zbabělých A Út 21.5. 20:15 P3
4 TD Ala Bundy BBoží bojovníci Út 21.5. 20:45 NOVOB
T.M.F. Prahas.Oliver B St 22.5. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletDTS Praha Út 28.5. 18:15 ARIT
FNT PrahaAC SK Viktoria 1905 Út 28.5. 18:15 MIKU3
Sedm zbabělých AT.M.F. Praha Út 28.5. 20:15 P3
Boží bojovníciRosengart FC Út 28.5. 20:15 ZABEH
s.Oliver B4 TD Ala Bundy B Út 28.5. 20:45 NOVOB
KolíciBeercelona FC St 29.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
FNT PrahaSK Elet Út 4.6. 17:00 BECH
Beercelona FCBoží bojovníci Út 4.6. 17:00 HANSP
AC SK Viktoria 1905T.M.F. Praha Út 4.6. 18:00 DOLME
DTS PrahaKolíci Út 4.6. 18:15 ARIT
Rosengart FCs.Oliver B Út 4.6. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy BSedm zbabělých A Út 4.6. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých ARosengart FC Út 18.6. 17:45 METE1
s.Oliver BBeercelona FC Út 18.6. 17:45 STOD
T.M.F. Praha4 TD Ala Bundy B Út 18.6. 18:15 NOVOB
Boží bojovníciDTS Praha Út 18.6. 18:15 ARIT
KolíciFNT Praha Út 18.6. 18:15 DEKAN
SK EletAC SK Viktoria 1905 Út 18.6. 18:15 MIKU4