18. 6. 13 18:15 DEKAN Kolíci FNT Praha 11. 6:2 (4:1)
Zápas rozhodla silnější lavička domácích. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Ivan Soukup – Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel vs Martin Krespis – Jakub Kövešlygety, Jan Kövešlygety, Ladislav Labuta, Lukáš Labuta, Karol Peterčík
12. OG
46. Jakub Kövešlygety
4. 6. 13 18:15 ARIT DTS Praha Kolíci 10. 6:0 k.
29. 5. 13 20:15 STOD Kolíci Beercelona FC 9. 1:4 (1:3)
Vyrovnané utkání hrané v rychlém tempu s postupným navyšováním skóre. Petr Burian, Vladimír Freml
Kolíci Beercelona FC
Ivan Soukup – Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, Martin Hůlka, David Janda, Aleš Kořínek, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel vs Vít Nešpor – Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Martin Polák, Matěj Polák, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný
7. Karel Chuchel 6., 18. Martin Polák
30., 44. Jakub Trefný
21. 5. 13 20:15 ZABEH Rosengart FC Kolíci 8. 3:0 (2:0)
V první půli hráli Kolíci pouze 4+1 a měli překvapivě více šancí než vítězové, kteří dokázali územní převahu vyjádřit až v závěru poločasu gólem brankáře z poloviny hřiště ranou do šibenice. Druhá půle byla vyrovnaná a vítězové si výsledek pohlídali. Kolíkům přišel šestý hráč, ale v plném počtu hráli pouze 10 minut, protože jiný hráč pro zranění odstoupil. Hráno ve velkém tempu a slušně. Michal Janoška, Tomáš Němec
Rosengart FC Kolíci
Martin Winter – Ervín Bělohoubek, Jiří Charousek, Lukáš Němec, Otta Pacholík, Michal Petrov, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda vs Karel Chuchel – Filip Dohnálek, Martin Hanek, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel
26. Martin Winter
29. Jiří Charousek
53. Michal Petrov
14. 5. 13 20:45 zzNOVOB Kolíci 4 TD Ala Bundy B 7. 1:7 (0:3)
Hosté byli od začátku lepší. Jaroslav Procházka
Kolíci 4 TD Ala Bundy B
Miroslav Majerčík – Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Josef Orel vs Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Jan Stárek
38. Karel Chuchel 5., 51., 56. Peter Brťka
20. Jan Palkoska
27., 58. Jan Albrecht
33. Jan Stárek
9. 5. 13 18:15 ARIT T.M.F. Praha Kolíci 6. 5:0 (2:0)
Utkání odpovídající úrovni 8.ligy. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Pokud by si odpustili zbytečné diskuze s rozhodčími, byli by ještě lepší. Luboš Petr, Adam Sajfrt
T.M.F. Praha Kolíci
Lumír Štrobl – Jan Brouček, David Hanzlíček, Patrik Kovařík, Pavel Kvapil, Jakub Šebesta, Jakub Vojta vs Petr Hanek – Martin Hanek, Martin Hůlka, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel
5. Pavel Kvapil
8., 51. David Hanzlíček
38. Jan Brouček
51. Jakub Šebesta
30. 4. 13 17:00 DEKAN Kolíci Sedm zbabělých A 5. 2:4 (2:3)
Zápas se obešel bez jakýchkoliv problémů. Na obou stranách se hrál čistý fotbal bez faulů, avšak na nízké úrovni. Hráčem zápasu byl hostující Brožek, který hattrickem během 5 minut zlomil odpor domácích. Miroslav Nečas, Martin Vlček
Kolíci Sedm zbabělých A
Filip Dohnálek – Karel Chuchel, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček
12. Karel Chuchel
20. Tomáš Král
13., 16., 18. Jan Brožek
49. Aleš Skřivan
23. 4. 13 19:15 zzSTRE s.Oliver B Kolíci 4. 1:2 (1:1)
Kvalita zvítězila nad kvantitou.
s.Oliver B Kolíci
Tomáš Vlček – Jan Antonie Bánki, Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Petr Horák, Štěpán Křížek, Petr Kunze, Lukáš Laksar, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Václav Trousil, Petr Vlček vs Filip Dohnálek – Karel Chuchel, Martin Hanek, Martin Hůlka, Aleš Kořínek, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel
27. Miroslav Šmíd 25., 48. Karel Chuchel
16. 4. 13 17:00 KBELY Kolíci Boží bojovníci 3. 2:1 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kratochvíl
Kolíci Boží bojovníci
Filip Dohnálek – Karel Chuchel, Martin Hanek, Martin Hůlka, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel vs
15. Martin Hanek
31. Karel Chuchel
11.
2. 4. 13 20:45 DEKAN AC SK Viktoria 1905 Kolíci 2. 2:1 (1:1)
Zábavný chaotický pokus o fotbalové utkání, ve kterém byli domácí šťastnější. Klail
AC SK Viktoria 1905 Kolíci
Jan Gruber – Ladislav Beneš, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Jan Matějka, Dušan Radovanovič, Jan Trusina, Lukáš Veselý vs Ivan Soukup – Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Martin Hůlka, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel
13. Pavel Čepek
34. Dušan Radovanovič
8. Ivan Soukup
26. 3. 13 18:15 zzNOVOB SK Elet Kolíci 1. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodl NH Chuchel 2 góly. Michal Cihelka, Pavel Gruda
SK Elet Kolíci
Lukáš Bílek – Martin Čihák, Jan Endlicher, Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Antonín Rzounek, František Šíma, Petr Zlesa vs Filip DohnálekKarel Chuchel, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel