Čt 18.4.13 19:00 P2 Krabí výměšky FC Dynamo Prak   (HL7D)
Čt 18.4.13 20:15 P2 Banzai Medicína   (HL6F)
Pá 10.5.13 18:15 PRKOP Tutto bene A Pivní balet   (HL5F)
Pá 10.5.13 19:30 PRKOP xPěstební dělnice President FC   (HL6G)

18. 6. 13 17:45 METE1 Sedm zbabělých A Rosengart FC 11. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání zajistil 2 góly pro hosty kapitán Planka. Domácí v závěru sahali po bodu, skórovat už nedokázali. Čapla, Pak
Sedm zbabělých A Rosengart FC
Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Michal Petrov – Ervín Bělohoubek, Jiří Charousek, Lukáš Němec, Otta Pacholík, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda, Martin Winter
21. Pavel Kříž 19., 33. David Planka 45. Lukáš Němec
4. 6. 13 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Sedm zbabělých A 10. 5:4 (3:1)
Rozhodčí se nedostavil.

Utkání začalo velkým tlakem domácích, kteří si do poločasu zajistili pohodlné vedení. Pak ale "prodejci bot" polevili a málem se jim to vymstilo, když Zbabělí zahodili v poslední minutě velkou šanci na vyrovnání.
4 TD Ala Bundy B Sedm zbabělých A
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Igor Sloboda vs Martin Sehnal – Milan Černý, Jakub Hönig, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Jiří Rohlík
5., 37., 47. Peter Brťka
10. Radek Palkoska
15. Michal Palkoska
20. Zdeněk Maršík
40., 50. Milan Černý
58. Milan Pecha
28. 5. 13 20:15 P3 Sedm zbabělých A T.M.F. Praha 9. 0:3 (0:1)
Hosté se ujali vedení šťastnou brankou na začátku utkání. Své vedení hosté potvrdili v závěrečné čtvrthodině. Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr
Sedm zbabělých A T.M.F. Praha
Pavel Ježek – Milan Černý, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan vs Jan Řehák – Tomáš Chlum, David Hanzlíček, Jakub Hrdlička, Patrik Kovařík, Pavel Kvapil, Lumír Štrobl, Jakub Vojta
3. Jakub Hrdlička
45., 60. Jakub Vojta
21. 5. 13 20:15 P3 AC SK Viktoria 1905 Sedm zbabělých A 8. 2:0 (1:0)
Šťastnější vítězná Viktoria vstřelila 2 branky a zaslouženě zvítězila. Plucar, Hošek
AC SK Viktoria 1905 Sedm zbabělých A
Jan Gruber – Martin Bánoci, Ladislav Beneš, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Jan Trusina, Lukáš Veselý, Šimon Zoubek vs Petr Mansfeld – Milan Černý, Jakub Hönig, Pavel Ježek, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan
26. Mikuláš Ferjenčík
54. Martin Bánoci
14. 5. 13 18:15 zzZARUB s.Oliver B Sedm zbabělých A 7. 2:1 (2:1)
v první půi byli lepší domácí a díky tomu se dostali do vedení. V druhém poločase se obraz hry změnil a hosté převzali taktovku utkání, ale ani přes spoustu šancí vyrovnat nedokázali. Utkání by spíše slušela remíza.. Jaroslav Hněvkovský, Pavel Žirko
s.Oliver B Sedm zbabělých A
Václav Trousil – Jan Antonie Bánki, Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček
13., 18. Miroslav Šmíd 19. Milan Pecha
7. 5. 13 20:45 ARIT Sedm zbabělých A Boží bojovníci 6. 1:8 (0:5)
Kombinační a důrazná hra dostů slavila úspěch. Alexander Bauer, Tomáš Somr
Sedm zbabělých A Boží bojovníci
Martin Sehnal – Jan Brožek, Pavel Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík vs
58. Jiří Rohlík 19 Pavel Kříž 7., 27., 34., 50.
19., 35.
21.
26.
30. 4. 13 17:00 DEKAN Kolíci Sedm zbabělých A 5. 2:4 (2:3)
Zápas se obešel bez jakýchkoliv problémů. Na obou stranách se hrál čistý fotbal bez faulů, avšak na nízké úrovni. Hráčem zápasu byl hostující Brožek, který hattrickem během 5 minut zlomil odpor domácích. Miroslav Nečas, Martin Vlček
Kolíci Sedm zbabělých A
Filip Dohnálek – Karel Chuchel, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Miroslav Majerčík, Josef Orel vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček
12. Karel Chuchel
20. Tomáš Král
13., 16., 18. Jan Brožek
49. Aleš Skřivan
22. 4. 13 18:00 STER2 Sedm zbabělých A SK Elet 4. 1:4 (0:1)
V první půli se hráči k moc šancím nedostali, a tak byl stav jen o gól 0:1. Hosté spíše využívali brejkových příležitostí, kdy si dokázali vytvořit dostatečný náskok. Poražení lépe kombinovali, ale nedokázali tuto výhodu realizovat na góly. Utkání by spíše slušela remíza. Martin Janyš, Michal Kavan
Sedm zbabělých A SK Elet
Roman StrejčekJan Brožek, Martin Holub, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Lukáš Bílek – Martin Čihák, Jan Endlicher, Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, Daniel Palý, František Rada, Antonín Rzounek, František Šíma, Petr Zlesa
35. Aleš Skřivan 5., 35. Antonín Rzounek
39., 57. Lukáš Neuman
16. 4. 13 17:00 BECH FNT Praha Sedm zbabělých A 3. 0:4 (0:0)
Trvalá převaha hostů, gólové vyjádření až po půli. Michal Antonický, Milan Mazáč
FNT Praha Sedm zbabělých A
Martin Krespis – Karel Hönig, Jakub Kövešlygety, Jan Kövešlygety, Petr Kövešlygety, Ladislav Labuta, Lukáš Labuta, Karol Peterčík, Jakub Schuster vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Jiří Rohlík, Roman Strejček
40., 40., 52. Jan Brožek
47. Milan Pecha
2. 4. 13 18:15 ARIT Sedm zbabělých A DTS Praha 2. 2:1 (2:0)
Hosté byli výrazně lepší, co se týče pohybu, ale nevedlo to ke gólům. Domácí byli produktivnější a proto zvítězili. Vojtěch Sedmidubský
Sedm zbabělých A DTS Praha
Martin Sehnal – Jan Brožek, Pavel Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Jiří Rohlík, Roman Strejček vs Michal Řeřicha – Petr Konopa, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Jiří Rákosník, Adam Řehoř, Marek Truska, Jakub Vidman, Martin Zobač
18., 20. Pavel Kříž 49. Marek Truska
26. 3. 13 19:30 HANSP Beercelona FC Sedm zbabělých A 1. 2:2 (0:1)
Lukáš Veselý, Tomáš Růžička
Beercelona FC Sedm zbabělých A
Vít Nešpor – František Chmel, Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Martin Polák, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný vs Martin Sehnal – Jan Brožek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan