Seznam týmů, 8. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Tuscarora 03 černo-bílá, bílo-modrá
V.I.P. žluto-černá
Tream Deam FC modro-červená
Palouk SK žluto-černá, bílo-černá
Tralalalala červená, černá
S nadhledem žlutá, zelená
Perpetis zelená
Neverscore FC žlutá, světle modrá
Maisner gang červeno-bílá, černá
Milf FC černá, žlutá
Krocani FC zelená, bílá
GFC Regent B modrá, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
PerpetisS nadhledem Út 26.3. 18:15 BECH
Krocani FCV.I.P. Út 26.3. 18:30 HRAB1
Maisner gangPalouk SK Út 26.3. 19:00 P2
GFC Regent BTuscarora 03 Út 26.3. 20:15 P1
Milf FCTream Deam FC Čt 28.3. 17:45 ZABEH
Neverscore FCTralalalala Út 21.5. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
V.I.P.Milf FC Út 2.4. 18:30 HRAB1
Palouk SKNeverscore FC Út 2.4. 19:00 P3
Tuscarora 03S nadhledem Út 2.4. 19:30 SLIVE
Tream Deam FCMaisner gang St 3.4. 18:00 STER3
TralalalalaPerpetis St 3.4. 18:00 STER2
GFC Regent BKrocani FC Út 21.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCTuscarora 03 Út 9.4. 18:15 ZARUB
S nadhledemTralalalala Út 9.4. 18:30 HRAB2
Maisner gangV.I.P. Út 9.4. 18:30 HRAB1
PerpetisPalouk SK Út 9.4. 19:00 P2
Milf FCGFC Regent B Út 9.4. 20:15 P1
Neverscore FCTream Deam FC Po 10.6. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCPerpetis Po 15.4. 18:00 STER2
Tuscarora 03Tralalalala Po 15.4. 20:30 STRE
V.I.P.Neverscore FC Út 16.4. 18:30 HRAB1
Palouk SKS nadhledem Út 16.4. 19:00 P3
GFC Regent BMaisner gang Út 16.4. 20:15 P1
Krocani FCMilf FC Čt 18.4. 17:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemTream Deam FC Po 22.4. 18:00 STER3
PerpetisV.I.P. Út 23.4. 18:30 HRAB1
TralalalalaPalouk SK Út 23.4. 19:00 P2
Neverscore FCGFC Regent B Út 23.4. 20:15 P1
Maisner gangKrocani FC Čt 25.4. 18:00 DOLME
Milf FCTuscarora 03 Čt 25.4. 19:15 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
V.I.P.S nadhledem Út 30.4. 18:30 HRAB1
Tuscarora 03Palouk SK Út 30.4. 19:00 P3
GFC Regent BPerpetis Út 30.4. 20:15 P1
Milf FCMaisner gang St 1.5. 18:30 HRAB2
Tream Deam FCTralalalala Čt 2.5. 18:15 ARIT
Krocani FCNeverscore FC Čt 2.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
TralalalalaV.I.P. Út 7.5. 18:30 HRAB1
Palouk SKTream Deam FC Út 7.5. 19:00 P2
Maisner gangTuscarora 03 Út 7.5. 19:45 HRAB2
S nadhledemGFC Regent B Út 7.5. 20:15 P1
PerpetisKrocani FC St 8.5. 19:15 DOLME
Neverscore FCMilf FC Čt 9.5. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Maisner gangNeverscore FC Út 14.5. 18:00 DOLME
Tuscarora 03Tream Deam FC Út 14.5. 18:15 MIKU4
Milf FCPerpetis Út 14.5. 18:30 HRAB3
Krocani FCS nadhledem Út 14.5. 18:30 HRAB2
V.I.P.Palouk SK Út 14.5. 18:30 HRAB1
GFC Regent BTralalalala Út 14.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Neverscore FCTuscarora 03 Út 28.5. 18:15 MIKU4
Tream Deam FCV.I.P. Út 28.5. 18:30 HRAB1
Palouk SKGFC Regent B Út 28.5. 19:00 P2
TralalalalaKrocani FC Út 28.5. 19:45 HRAB1
S nadhledemMilf FC St 29.5. 18:15 MIKU3
PerpetisMaisner gang St 29.5. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Maisner gangS nadhledem Út 4.6. 18:00 SCBEC
Neverscore FCPerpetis Út 4.6. 18:15 KBELY
Tuscarora 03V.I.P. Út 4.6. 18:30 HRAB1
Krocani FCPalouk SK Út 4.6. 19:00 P2
GFC Regent BTream Deam FC Út 4.6. 20:15 P1
Milf FCTralalalala Út 4.6. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
V.I.P.GFC Regent B Út 18.6. 18:15 P3
Palouk SKMilf FC Út 18.6. 18:15 P2
TralalalalaMaisner gang Út 18.6. 18:15 HOSTI
PerpetisTuscarora 03 Út 18.6. 18:15 KBELY
Tream Deam FCKrocani FC Út 18.6. 19:00 STOD
S nadhledemNeverscore FC Út 18.6. 19:00 BECH