Rozpis pískání, 8. liga, skupina E

Sorbino

Čt 2.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 2.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 2.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 20.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 20.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 20.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

SP Clif

Pa 3.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 3.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 3.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 20.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 20.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 20.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Trona CF

Po 22.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 17.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 17.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Válcovna plechu FC

St 27.3. 18:00 Štěrboholy STER2
St 27.3. 19:15 Štěrboholy STER2
St 27.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 9.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 9.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 9.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Prosím, nesmějte se

Po 1.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 1.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 30.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 30.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 31.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 31.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

CK pánbu nás netrestej

Po 25.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 25.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 25.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 13.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 13.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 13.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Horno Porno

Po 25.3. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 25.3. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Čt 18.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Čt 18.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Pa 24.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 24.5. 19:15 Pražačka P2

Liboc united

Pa 29.3. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 29.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 30.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 30.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Čt 30.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 30.5. 20:15 Pražačka P1

Proradost FK

Út 2.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 2.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 2.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 20.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 20.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 20.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Gekad

Pa 5.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 5.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 5.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Pa 24.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 24.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 24.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Železní Titáni

Po 1.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Po 1.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Po 29.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 29.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 20.6. 18:15 Zárubova ZARUB
Čt 20.6. 19:30 Zárubova ZARUB

Cochons

Čt 4.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 4.4. 20:15 Pražačka P2
Po 22.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 22.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Čt 27.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 27.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY