Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Železní Titáni černá
Válcovna plechu FC žluto-černá
Trona CF červená
SP Clif červená
Prosím, nesmějte se zelená, červená
Sorbino zelená, oranžová
Horno Porno černá, žlutá
Proradost FK žlutá
Liboc united oranžovo-černá, černá
Gekad modro-bílá
Cochons černá, modrá
CK pánbu nás netrestej modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
CK pánbu nás netrestejŽelezní Titáni Út 26.3. 17:00 BECH
GekadTrona CF Út 26.3. 18:15 MIKU2
CochonsVálcovna plechu FC Út 26.3. 18:30 HRAB2
Horno PornoSorbino Út 26.3. 20:30 ZAK
Liboc unitedSP Clif Čt 28.3. 18:15 ARIT
Proradost FKProsím, nesmějte se Út 11.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Válcovna plechu FCGekad Út 2.4. 17:00 HANSP
CK pánbu nás netrestejCochons Út 2.4. 18:15 ZARUB
Trona CFLiboc united Út 2.4. 18:15 MIKU4
Železní TitániSorbino Út 2.4. 18:15 HANSP
Prosím, nesmějte seHorno Porno Út 2.4. 20:45 ARIT
SP ClifProradost FK St 3.4. 20:30 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadCK pánbu nás netrestej Út 9.4. 17:00 ZARUB
Horno PornoSP Clif Út 9.4. 18:00 DOLME
SorbinoProsím, nesmějte se Út 9.4. 18:15 ARIT
Proradost FKTrona CF Út 9.4. 18:15 NOVOB
CochonsŽelezní Titáni Út 9.4. 18:30 HRAB3
Liboc unitedVálcovna plechu FC Út 9.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFHorno Porno Po 15.4. 18:00 STER3
Železní TitániProsím, nesmějte se Po 15.4. 18:00 STRE
Válcovna plechu FCProradost FK Po 15.4. 18:15 HANSP
CK pánbu nás netrestejLiboc united Út 16.4. 18:00 SCBEC
SP ClifSorbino Út 16.4. 19:15 STRE
CochonsGekad Út 16.4. 20:30 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
SorbinoTrona CF Út 21.5. 19:00 STOD
Horno PornoVálcovna plechu FC Út 21.5. 19:15 STRE
Prosím, nesmějte seSP Clif Út 21.5. 20:30 STRE
Proradost FKCK pánbu nás netrestej St 22.5. 18:00 STRE
GekadŽelezní Titáni St 22.5. 19:15 STRE
Liboc unitedCochons St 22.5. 20:30 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
CochonsProradost FK Po 29.4. 17:00 ZARUB
Válcovna plechu FCSorbino Út 30.4. 17:00 HANSP
Trona CFProsím, nesmějte se St 1.5. 18:30 HRAB3
Železní TitániSP Clif St 1.5. 19:00 STOD
GekadLiboc united St 1.5. 20:15 STOD
CK pánbu nás netrestejHorno Porno Čt 2.5. 17:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Prosím, nesmějte seVálcovna plechu FC Út 7.5. 19:45 HRAB3
Liboc unitedŽelezní Titáni St 8.5. 17:00 HANSP
SP ClifTrona CF St 8.5. 17:45 ZABEH
Horno PornoCochons St 8.5. 18:00 DOLME
SorbinoCK pánbu nás netrestej St 8.5. 20:00 ARIT
Proradost FKGekad Čt 9.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Liboc unitedProradost FK Út 14.5. 17:00 NOVOB
Železní TitániTrona CF Út 14.5. 17:00 HANSP
GekadHorno Porno Út 14.5. 18:15 NOVOB
CochonsSorbino Út 14.5. 18:15 KBELY
Válcovna plechu FCSP Clif Út 14.5. 19:30 KBELY
CK pánbu nás netrestejProsím, nesmějte se Út 14.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFVálcovna plechu FC Út 28.5. 18:15 SLIVE
SP ClifCK pánbu nás netrestej St 29.5. 18:00 STRE
Prosím, nesmějte seCochons St 29.5. 18:15 MIKU4
Proradost FKŽelezní Titáni St 29.5. 18:15 NOVOB
SorbinoGekad St 29.5. 19:30 KBELY
Horno PornoLiboc united St 29.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Proradost FKHorno Porno Po 3.6. 20:30 STER3
GekadProsím, nesmějte se Po 3.6. 20:30 STRE
CK pánbu nás netrestejTrona CF Út 4.6. 18:00 STRE
Železní TitániVálcovna plechu FC Út 4.6. 18:15 NOVOB
Liboc unitedSorbino Út 4.6. 19:15 STRE
CochonsSP Clif Út 4.6. 20:30 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
Válcovna plechu FCCK pánbu nás netrestej Út 18.6. 19:30 MIKU3
Trona CFCochons Út 18.6. 19:30 P3
Prosím, nesmějte seLiboc united Út 18.6. 19:30 MIKU2
SorbinoProradost FK Út 18.6. 19:30 P2
Horno PornoŽelezní Titáni Út 18.6. 19:30 KBELY
SP ClifGekad Út 18.6. 20:15 METE1