Rozpis pískání, 8. liga, skupina F

Tazmánští čertíci

Po 25.3. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 25.3. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 25.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 3.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 3.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 3.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Green shock FC

St 27.3. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 27.3. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 22.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 22.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 27.5. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 27.5. 19:15 Štěrboholy STER1

OrangeBoom

St 3.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 3.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 13.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 13.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 5.6. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Ši Kyo

St 3.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 3.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 3.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 20.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 20.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 20.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Demínka B

Čt 4.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 4.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 2.5. 20:15 Pražačka P1
Po 3.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 3.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

Playboy team AC

Po 8.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 8.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 8.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 24.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 24.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 24.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Strakonická 2007 1.FC

St 10.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 10.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Pa 17.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 17.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Pa 14.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 14.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

TJ Bohemia Chips 1980

Po 15.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 15.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 29.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 29.5. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 17.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 17.6. 19:45 Hrabákova HRAB2

Dynamo R.U.M. B

St 10.4. 17:30 Aritma ARIT
St 10.4. 18:45 Aritma ARIT
St 10.4. 20:00 Aritma ARIT
Út 28.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 28.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 28.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Rumburaci

Út 16.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 16.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
St 29.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 29.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Čt 20.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 20.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Lipnice

Pa 26.4. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 26.4. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 26.4. 20:15 Tempo FC TEMPO
Pa 7.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 7.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 7.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

Blšany FK

Pa 26.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 26.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 26.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 14.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 14.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 14.6. 20:30 Zákostelní ZAK