Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Tazmánští čertíci černo-žlutá, červená
Strakonická 2007 1.FC černo-bílá, oranžová
Ši Kyo modrá, bílá
Rumburaci bílá, žlutá
Playboy team AC modrá
OrangeBoom oranžová
Lipnice bílá, modrá
Green shock FC zeleno-bílo-černá
Dynamo R.U.M. B modrá, fialová
Demínka B zelená, červená
Blšany FK žlutá, modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Green shock FCŠi Kyo Po 25.3. 17:00 BECH
LipniceRumburaci Út 26.3. 18:15 MIKU4
Blšany FKTJ Bohemia Chips 1980 Út 26.3. 18:15 MIKU3
OrangeBoomPlayboy team AC St 27.3. 19:30 MIKU3
Demínka BTazmánští čertíci St 27.3. 19:30 MIKU2
Dynamo R.U.M. BStrakonická 2007 1.FC Čt 28.3. 17:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciOrangeBoom Út 2.4. 18:00 STRE
Ši KyoLipnice Út 2.4. 18:30 HRAB2
Strakonická 2007 1.FCGreen shock FC St 3.4. 19:15 DOLME
Blšany FKDemínka B St 3.4. 19:30 MIKU2
TJ Bohemia Chips 1980Playboy team AC St 3.4. 19:30 MIKU3
Tazmánští čertíciDynamo R.U.M. B St 17.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
OrangeBoomŠi Kyo Út 9.4. 17:00 KBELY
Dynamo R.U.M. BBlšany FK Út 9.4. 17:00 BECH
LipniceStrakonická 2007 1.FC Út 9.4. 18:15 KBELY
Playboy team ACRumburaci St 10.4. 19:30 MIKU3
Demínka BTJ Bohemia Chips 1980 St 10.4. 19:30 MIKU2
Green shock FCTazmánští čertíci St 10.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Bohemia Chips 1980Rumburaci St 24.4. 18:00 STRE
Blšany FKGreen shock FC St 24.4. 19:15 STRE
Demínka BDynamo R.U.M. B St 24.4. 19:30 MIKU2
Ši KyoPlayboy team AC St 24.4. 19:30 MIKU3
Strakonická 2007 1.FCOrangeBoom St 24.4. 20:30 STRE
Tazmánští čertíciLipnice St 24.4. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Playboy team ACStrakonická 2007 1.FC St 17.4. 19:30 MIKU3
LipniceBlšany FK St 1.5. 19:15 STER3
Dynamo R.U.M. BTJ Bohemia Chips 1980 St 1.5. 19:15 STER2
RumburaciŠi Kyo St 1.5. 19:30 HOSTI
Green shock FCDemínka B St 1.5. 19:30 MIKU3
OrangeBoomTazmánští čertíci St 1.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Blšany FKOrangeBoom St 8.5. 18:15 MIKU4
Strakonická 2007 1.FCRumburaci St 8.5. 18:15 MIKU3
Dynamo R.U.M. BGreen shock FC St 8.5. 18:30 HRAB2
Demínka BLipnice St 8.5. 19:30 MIKU2
Tazmánští čertíciPlayboy team AC St 8.5. 20:45 MIKU2
TJ Bohemia Chips 1980Ši Kyo St 8.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
LipniceDynamo R.U.M. B Po 13.5. 18:15 MIKU4
Green shock FCTJ Bohemia Chips 1980 Po 13.5. 18:15 MIKU3
Ši KyoStrakonická 2007 1.FC Po 13.5. 20:15 ZABEH
Playboy team ACBlšany FK St 15.5. 19:30 MIKU3
RumburaciTazmánští čertíci St 15.5. 20:45 MIKU2
OrangeBoomDemínka B St 15.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Blšany FKRumburaci St 22.5. 17:00 DEKAN
Green shock FCLipnice St 22.5. 18:00 STER2
TJ Bohemia Chips 1980Strakonická 2007 1.FC St 22.5. 18:15 NOVOB
Demínka BPlayboy team AC St 22.5. 19:30 MIKU3
Dynamo R.U.M. BOrangeBoom St 22.5. 20:00 ARIT
Tazmánští čertíciŠi Kyo St 22.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
OrangeBoomGreen shock FC Po 3.6. 18:00 STER1
LipniceTJ Bohemia Chips 1980 Po 3.6. 20:15 STOD
Ši KyoBlšany FK St 5.6. 17:45 STOD
RumburaciDemínka B St 5.6. 19:30 MIKU2
Playboy team ACDynamo R.U.M. B St 5.6. 19:30 MIKU3
Strakonická 2007 1.FCTazmánští čertíci St 5.6. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
LipniceOrangeBoom Po 10.6. 18:15 ARIT
Blšany FKStrakonická 2007 1.FC St 12.6. 18:30 HRAB3
Green shock FCPlayboy team AC St 12.6. 19:30 MIKU4
Demínka BŠi Kyo St 12.6. 19:30 MIKU3
Dynamo R.U.M. BRumburaci St 12.6. 20:15 P3
TJ Bohemia Chips 1980Tazmánští čertíci St 12.6. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciGreen shock FC St 26.6. 20:30 ZAK
Tazmánští čertíciBlšany FK St 26.6. 20:45 MIKU4
Strakonická 2007 1.FCDemínka B St 26.6. 20:45 MIKU3
Ši KyoDynamo R.U.M. B St 26.6. 20:45 MIKU2
Playboy team ACLipnice St 26.6. 20:45 MIKU1
OrangeBoomTJ Bohemia Chips 1980 St 26.6. 20:45 DEKAN