Seznam týmů, 8. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Tvar VD žlutá, bílá
TIP IZOL - Homidlo KK žlutá, zelená
Faux-pas červená, bílá
Credit Praha FC červená, žlutá
Rarach FC žlutá, černá
Roosevelt boys 1.FC černá, zlatá
Kulva PVC zeleno-žlutá
Horoušany FC černá, bílá
Tigers Kobylisy RL žlutá, červená
Gobi dezert červená, žlutá
Executors United červeno-černá, bílá
Sporčestr City FC zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedTIP IZOL - Homidlo KK St 27.3. 17:45 ZABEH
Horoušany FCRarach FC St 27.3. 18:30 HRAB3
Gobi dezertFaux-pas St 27.3. 20:30 ZAK
Tigers Kobylisy RLCredit Praha FC Čt 28.3. 18:00 ZAK
Sporčestr City FCTvar VD Čt 28.3. 19:15 ZAK
Kulva PVCRoosevelt boys 1.FC Čt 28.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvar VDRoosevelt boys 1.FC Út 2.4. 18:15 KBELY
Sporčestr City FCExecutors United St 3.4. 17:45 ZABEH
Rarach FCKulva PVC St 3.4. 18:00 STRE
Credit Praha FCHoroušany FC St 3.4. 19:15 SCBEC
Faux-pasTigers Kobylisy RL St 3.4. 20:30 ZAK
TIP IZOL - Homidlo KKGobi dezert Út 14.5. 18:00 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertSporčestr City FC Po 8.4. 18:00 STER3
Roosevelt boys 1.FCRarach FC Po 8.4. 20:30 STRE
Executors UnitedTvar VD St 10.4. 17:45 ZABEH
Tigers Kobylisy RLTIP IZOL - Homidlo KK St 10.4. 18:00 STRE
Kulva PVCCredit Praha FC St 10.4. 19:15 STRE
Horoušany FCFaux-pas St 10.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedGobi dezert St 17.4. 17:45 ZABEH
Credit Praha FCRoosevelt boys 1.FC St 17.4. 19:15 STRE
Sporčestr City FCTigers Kobylisy RL St 17.4. 20:30 STRE
TIP IZOL - Homidlo KKHoroušany FC St 17.4. 20:30 STER3
Faux-pasKulva PVC St 17.4. 20:30 ZAK
Tvar VDRarach FC Čt 18.4. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertTvar VD Út 28.5. 18:00 STRE
Tigers Kobylisy RLExecutors United Út 28.5. 19:15 STRE
Rarach FCCredit Praha FC Út 28.5. 20:30 STRE
Roosevelt boys 1.FCFaux-pas St 29.5. 19:15 STRE
Kulva PVCTIP IZOL - Homidlo KK St 29.5. 20:30 STRE
Horoušany FCSporčestr City FC St 29.5. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedHoroušany FC St 1.5. 17:45 ZABEH
Gobi dezertTigers Kobylisy RL St 1.5. 18:00 STER2
Sporčestr City FCKulva PVC St 1.5. 18:00 DOLME
TIP IZOL - Homidlo KKRoosevelt boys 1.FC St 1.5. 20:30 STER3
Tvar VDCredit Praha FC St 1.5. 20:30 STER2
Faux-pasRarach FC St 15.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCTIP IZOL - Homidlo KK Út 7.5. 18:30 HRAB3
Horoušany FCGobi dezert St 8.5. 18:00 SCBEC
Roosevelt boys 1.FCSporčestr City FC St 8.5. 18:15 NOVOB
Credit Praha FCFaux-pas St 8.5. 20:30 ZAK
Tigers Kobylisy RLTvar VD Čt 9.5. 17:00 HANSP
Kulva PVCExecutors United St 15.5. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tigers Kobylisy RLHoroušany FC St 22.5. 17:00 NOVOB
Gobi dezertKulva PVC St 22.5. 17:30 ARIT
Executors UnitedRoosevelt boys 1.FC St 22.5. 17:45 ZABEH
TIP IZOL - Homidlo KKCredit Praha FC St 22.5. 18:00 STER3
Tvar VDFaux-pas St 22.5. 20:30 ZAK
Sporčestr City FCRarach FC St 19.6. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Credit Praha FCSporčestr City FC Po 3.6. 19:30 NOVOB
Roosevelt boys 1.FCGobi dezert Po 3.6. 19:30 KBELY
Rarach FCExecutors United St 5.6. 17:45 ZABEH
Horoušany FCTvar VD St 5.6. 18:00 DOLME
Kulva PVCTigers Kobylisy RL St 5.6. 19:15 STRE
Faux-pasTIP IZOL - Homidlo KK St 5.6. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tigers Kobylisy RLRoosevelt boys 1.FC St 12.6. 17:00 HANSP
Executors UnitedCredit Praha FC St 12.6. 17:45 ZABEH
Horoušany FCKulva PVC St 12.6. 18:00 STER2
Gobi dezertRarach FC St 12.6. 19:15 STER2
Sporčestr City FCFaux-pas St 12.6. 20:30 ZAK
Tvar VDTIP IZOL - Homidlo KK Čt 13.6. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Faux-pasExecutors United St 26.6. 19:15 STER2
Rarach FCTigers Kobylisy RL St 26.6. 19:15 STER3
Roosevelt boys 1.FCHoroušany FC St 26.6. 19:15 ZAK
TIP IZOL - Homidlo KKSporčestr City FC St 26.6. 19:30 ZABEH
Credit Praha FCGobi dezert St 26.6. 19:30 MIKU2
Kulva PVCTvar VD St 26.6. 19:30 MIKU1