Rozpis pískání, 8. liga, skupina H

Kalparta Kids

Pa 26.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 26.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 26.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 18.6. 17:45 Běchovice 2 BECH
Út 18.6. 19:00 Běchovice 2 BECH
Út 18.6. 20:15 Běchovice 2 BECH

Ministerstvo obrany

Po 29.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 20.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 20.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 20.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Nova LFC B

Út 16.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 16.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 10.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 10.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Slovan Amatéři

Po 22.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 22.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 16.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 16.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Viktor 1.FC

Čt 28.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 28.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 28.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 10.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 10.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 10.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Sebranka FC B

Po 10.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 10.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 10.6. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 24.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 24.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 24.6. 20:30 Zákostelní ZAK

CFG Suchdol

Po 25.3. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 25.3. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Pa 12.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Pa 12.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 21.5. 19:00 Pražačka P3
Út 21.5. 20:15 Pražačka P3

Pod parou

St 27.3. 18:15 Mikulova MIKU3
St 27.3. 19:30 Mikulova MIKU3
St 27.3. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 14.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 14.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

!nBev Tigers

St 3.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 3.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 3.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 21.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 21.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 21.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Zde je místo ...

Pa 12.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 12.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 22.5. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
St 22.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 17.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 17.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Fešáci ve vatě

Po 15.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 15.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 1.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 1.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Café Oliveira

Po 1.4. 16:15 Pražačka P1
Po 1.4. 17:30 Pražačka P1
Út 23.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 23.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 18.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 18.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY