St 8.5.13 18:00 STER1 !nBev Tigers Nova LFC B 6. 1:3
Út 30.4.13 18:00 zzDOLME Nova LFC B Viktor 1.FC 5. 5:0
Čt 25.4.13 17:45 STOD Slovan Amatéři Nova LFC B 4. 0:6
Čt 11.4.13 19:30 MIKU2 CFG Suchdol Nova LFC B 2. 0:3
Út 2.4.13 18:15 zzNOVOB Nova LFC B Pod parou 1. 4:0
St 27.3.13 19:15 zzSTRE Nova LFC B Sebranka FC B 3. 1:7

3. Fešáci ve vatě 11 7 3 1 41:16 16
4. Viktor 1.FC 11 7 0 4 45:25 14
5. Zde je místo ... 11 7 0 4 34:24 14
6. Nova LFC B 11 6 0 5 28:26 12
7. Ministerstvo obrany 11 4 1 6 29:29 9
8. CFG Suchdol 11 4 1 6 16:24 9
9. Pod parou 11 2 3 6 20:45 7
10. Kalparta Kids 11 1 3 7 16:55 5
11. Slovan Amatéři 11 1 0 10 24:52 2
12. !nBev Tigers 11 3 1 7 20:37 1

Út 16.4.13 18:30 HRAB3 Canary FC Viktoria Bítovská A   (HL7B)
Út 16.4.13 19:45 HRAB3 Shooters Morava FC Real Sharks   (HL6C)
Pá 10.5.13 19:30 DEKAN Merck stars Junior Motol   (HL5C)
Pá 10.5.13 20:45 DEKAN 1.W.C. Blok D   (HL7E)

27. 6. 13 18:00 ZAK Nova LFC B Zde je místo ... 11. 3:6 (2:2)
Utkání rozhodl skvělý výkon Mahlera.
Nova LFC B Zde je místo ...
Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Samuel Mokriš – Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
11., 35. Tomáš Jandečka
24. Martin Svárovský
21. Ondřej Pešice
22., 37., 41., 47., 55. Jakub Mahler
13. 6. 13 18:00 SCBEC Ministerstvo obrany Nova LFC B 10. 4:1 (1:1)
První poločas ovládala Nova, domácí neměli nikoho na střídání a chytal jim nejspíš hráč z pole. S postupem času ale hosté ztráceli půdu pod nohama, nebyli schopní si kloudně přihrát a v závěru přišli i o bod. Martin Procházka, Tomáš Procházka
Ministerstvo obrany Nova LFC B
Pavel Chotaš – Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka
27., 56. Tomáš Fuňka
48. Marek Sobota
55. Karel Hendrych
3. Tomáš Jandečka
29. 5. 13 18:30 HRAB2 Nova LFC B Fešáci ve vatě 9. 1:4 (0:2)
Jednoznačné utkání. Vít Fuksa
Nova LFC B Fešáci ve vatě
Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jan Uhlíř ml. vs Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Petr Blažek, Erik Hoffmann, Michal Hora, Jakub Klucký, Jan Mikl, Petr Rezler
53. Václav Kučera 2., 58. Petr Bittmann
30. Jan Mikl
31. Petr Rezler
21. 5. 13 18:15 MIKU2 Kalparta Kids Nova LFC B 8. 0:1 (0:0)
Utkání s převahou Novy, která však v 1.půli zahazovala jasné šance. Ve 2.půli Kalparta odcházela fyzicky s vyjímkou brankáře, který držel šance na bod ještě čtvrt hodiny před koncem. Pak však rozhodl Jandečka.
Kalparta Kids Nova LFC B
Zdeněk Adamec – Emiliano Caroti, Martin Gryc, Roman Kirilov, Pawel Lesiak, Otakar Moučka, Josef Provazník, Petr Sudek vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Václav Kučera, Jan Uhlíř ml.
45. Tomáš Jandečka
13. 5. 13 18:00 zzDOLME Nova LFC B Café Oliveira 7. 0:4 (0:2)
V poklidném utkání rozhodl větší klid v zakončování hráčů hostí. Stanislav Roček, Ondřej Ertl
Nova LFC B Café Oliveira
Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs
23., 54.
30.
36.
8. 5. 13 18:00 STER1 !nBev Tigers Nova LFC B 6. 1:3 (1:0)
Hosté zvítězili větší vůlí po vítězství. Tomáš Koucký, Miroslav Krpata
!nBev Tigers Nova LFC B
Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Rutmer Klarus, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Stephen Tallett, Alexander van der Steeg vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský, Jaroslav Votípka
7. Hugo Staman 38., 55. Tomáš Jandečka
51. Vlastimil Kučera
30. 4. 13 18:00 zzDOLME Nova LFC B Viktor 1.FC 5. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém už od začátku tahal za kratší konec 1.FC Viktor. Domácí měli nespočet gólových šancí, takže číslo 5 nemuselo být rozhodně konečné.
Nova LFC B Viktor 1.FC
Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Daniel Žížala – Vít Červenka, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Tomáš Puč, Ondřej Šváb
3., 42. Vratislav Jadrný
40., 47. Tomáš Jandečka
53. Michal Alexandridis
25. 4. 13 17:45 STOD Slovan Amatéři Nova LFC B 4. 0:6 (0:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo, zejména ve druhé půli byli hosté jasně lepší a stříleli branky. Jaroslaw Chustecki, Jan Růžek
Slovan Amatéři Nova LFC B
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka
9., 31., 56. Tomáš Jandečka
52. Jan Uhlíř ml.
53. Martin Svárovský
60. Jaroslav Votípka
11. 4. 13 19:30 MIKU2 CFG Suchdol Nova LFC B 2. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
CFG Suchdol Nova LFC B
Luděk Markvart – Libor Bican, David Krejčí, Bohumír Nepožítek, Jiří Pavlíček, Lukáš Tůma vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
20. Vratislav Jadrný
34., 60. Jan Uhlíř ml.
2. 4. 13 18:15 zzNOVOB Nova LFC B Pod parou 1. 4:0 (3:0)
Jednoznačné utkání, Nova mohla vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Duben
Nova LFC B Pod parou
Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský, Jaroslav Votípka vs Petr Zeman – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Jakub Seifert, Marek Šlégl
13. Jan Kroj
16. Jaroslav Votípka
28. Tomáš Jandečka
59. Vlastimil Kučera
27. 3. 13 19:15 zzSTRE Nova LFC B Sebranka FC B 3. 1:7 (0:3)
V utkání zvítězilo po celé utkání jasně lepší mužstvo hostů, které neproměnilo ještě řadu gólových šancí. Utkání proběhlo ve sportovním prostředí bez rušivých jevů.
Nova LFC B Sebranka FC B
Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský vs Ondřej Laun – Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Radek Kopal, Tomáš Kopal, Tomáš Matoušek, Miroslav Ort