Čt 9.5.13 19:30 MIKU2 Slovan Amatéři CFG Suchdol 6. 0:2
Po 29.4.13 18:30 HRAB3 Pod parou Slovan Amatéři 5. 3:2
Čt 25.4.13 17:45 STOD Slovan Amatéři Nova LFC B 4. 0:6
Út 9.4.13 18:00 zzSTRE Slovan Amatéři Fešáci ve vatě 2. 1:3
Út 2.4.13 18:45 TEMPO Kalparta Kids Slovan Amatéři 1. 3:11
St 27.3.13 18:00 zzSTRE Ministerstvo obrany Slovan Amatéři 3. 5:2

3. Fešáci ve vatě 11 7 3 1 41:16 16
4. Viktor 1.FC 11 7 0 4 45:25 14
5. Zde je místo ... 11 7 0 4 34:24 14
6. Nova LFC B 11 6 0 5 28:26 12
7. Ministerstvo obrany 11 4 1 6 29:29 9
8. CFG Suchdol 11 4 1 6 16:24 9
9. Pod parou 11 2 3 6 20:45 7
10. Kalparta Kids 11 1 3 7 16:55 5
11. Slovan Amatéři 11 1 0 10 24:52 2
12. !nBev Tigers 11 3 1 7 20:37 1

Po 22.4.13 18:30 HRAB1 Senioři Praha A Orosený Paragraf   (HL6A)
Po 22.4.13 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Ontosport   (HL7A)
Čt 16.5.13 18:15 KBELY Prosek Praha FC Palmeiras Prosek   (HL8I)
Čt 16.5.13 19:30 KBELY Strašnická šlechta Oranjes 04 FC   (HL5E)

27. 6. 13 18:15 ZABEH Slovan Amatéři Café Oliveira 11. 1:8 (1:1)
Domácí neměli nikoho na střídání a v druhé půli jim docházely síly, navíc se hostém rozstřílel Fernandes poté, co opustil branku. František Šťasta, Martin Ullmann
Slovan Amatéři Café Oliveira
Leoš Navrátil – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil vs
14. Jan Hořejší 5., 34.
32.
34., 38., 39., 59.
57.
13. 6. 13 17:00 DEKAN !nBev Tigers Slovan Amatéři 10. 6:2 (2:1)
Poklidné utkání, spíše defenzivně vedené vyhrál tým domácích. Trousil
!nBev Tigers Slovan Amatéři
Niels Lambrix – Michael Dörries, Yoann Kollner, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Alexander van der Steeg vs Leoš Navrátil – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař
56. Tomáš Konečný
27. 5. 13 18:15 MIKU3 Slovan Amatéři Viktor 1.FC 9. 3:8 (0:3)
Hosté prokázali vyšší herní a technické dovednosti a po zásluze zvítězili i díky 4gólovému příspěvku NH utkání Červenky. Michal Andrlík, Karel Raděj
Slovan Amatéři Viktor 1.FC
Pavel Pilip – Jan Hořejší, Richard Illnar, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Tomáš Tesař vs Štěpán Molt – Vít Červenka, Matouš Kačaba, Jakub Novák, Tomáš Puč, Daniel Viana, Daniel Žížala
58. Daniel Žížala
20. 5. 13 20:30 zzSTRE Zde je místo ... Slovan Amatéři 8. 4:1 (2:1)
Statečný výkon Slovanu ve 4. Ve 2.půli už hra na jednu branku. Slušně vedené utkání. Josef Slánský, Miloš Zelingr
Zde je místo ... Slovan Amatéři
Samuel Mokriš – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Martin Staněk vs Leoš Navrátil – Jan Hořejší, Richard Illnar, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař
13. Martin Staněk
29., 51. Ondřej Kubíček
42. Michael Krutina
20. Tomáš Tesař
15. 5. 13 19:15 zzSTRE Sebranka FC B Slovan Amatéři 7. 4:1 (2:0)
Domácí rozhodli větším důrazem. Husák
Sebranka FC B Slovan Amatéři
Ondřej Laun – Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Roman Kokeš, Radek Kopal, Tomáš Matoušek vs Pavel Pilip – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Tomáš Tesař
7. Roman Kokeš
20., 38. Petr Karban
51. Tomáš Klement
45. Tomáš Tesař
9. 5. 13 19:30 MIKU2 Slovan Amatéři CFG Suchdol 6. 0:2 (0:1)
Velmi hezký a férový zápas, kde se Suchdol ujal vedení. Ve druhém poločase si hráči Slovanu vyvinuli drtivý tlak, ale neproměnili šance a Suchdol ke konci zápasu rozhodli z brejku a už ubránili výsledek. Slušné utkání bez faulů.
Slovan Amatéři CFG Suchdol
Jan Schauta – David Cajthaml, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař vs Michal Novák – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, David Krejčí, Bohumír Nepožítek, Jiří Pavlíček, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
20. Petr Coka
50. Lukáš Tůma
29. 4. 13 18:30 HRAB3 Pod parou Slovan Amatéři 5. 3:2 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Pod parou Slovan Amatéři
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Lukáš Semko, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Jiří Navrátil – David Cajthaml, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Leoš Navrátil, Tomáš Tesař
13. Jiří Tillman
18. Miroslav Pospíšil
24. Marko Lozo
30. Jan Hořejší
31. Tomáš Tesař
25. 4. 13 17:45 STOD Slovan Amatéři Nova LFC B 4. 0:6 (0:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo, zejména ve druhé půli byli hosté jasně lepší a stříleli branky. Jaroslaw Chustecki, Jan Růžek
Slovan Amatéři Nova LFC B
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař vs Tomáš Mládek – Michal Alexandridis, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka
9., 31., 56. Tomáš Jandečka
52. Jan Uhlíř ml.
53. Martin Svárovský
60. Jaroslav Votípka
9. 4. 13 18:00 zzSTRE Slovan Amatéři Fešáci ve vatě 2. 1:3 (0:1)
Jednoznačně lepší domácí se opírali především o výkon svého nejlepšího hráče Dorušky. Jiří Musil
Slovan Amatéři Fešáci ve vatě
Jan Schauta – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jakub Michna, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Tomáš Tesař vs Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Petr Blažek, Milan Doruška, Jan Franek, Erik Hoffmann, Michal Hora, Jakub Klucký, Jan Mikl, Marek Švrkala
59. Vojtěch Haninger 6., 44. Jakub Klucký
32. Jan Mikl
2. 4. 13 18:45 TEMPO Kalparta Kids Slovan Amatéři 1. 3:11 (0:6)
Dobře hraný zápas bez problémů.
Kalparta Kids Slovan Amatéři
Martin Gryc – Peter Bulák, Emiliano Caroti, Roman Kirilov, Otakar Moučka, Josef Provazník, Petr Sudek vs Leoš Navrátil – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař
35., 40., 45. Emiliano Caroti 5., 10., 15., 20., 25. Richard Illnar
30., 35. Jiří Navrátil
40., 45. Tomáš Tesař
50. Jan Hořejší
55. Vojtěch Haninger
27. 3. 13 18:00 zzSTRE Ministerstvo obrany Slovan Amatéři 3. 5:2 (3:1)
Utkání bylo velmi vyrovnané v 1.poločase, kde se akce střídaly na obou stranách, ve 2.poločase už dominovalo lepší mužstvo Ministerstva obrany, které také nakonec zaslouženě zvítězilo.
Ministerstvo obrany Slovan Amatéři
Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Radim Černota, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Marek Sobota vs Leoš Navrátil – David Cajthaml, Jan Hořejší, Georgi Kiknavelidze, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař