Rozpis pískání, 8. liga, skupina I

Klika CFA

St 24.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 24.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 24.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 7.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 7.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 7.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Neumann S.K.

Pa 19.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 19.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 15.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 15.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Palmeiras Prosek

St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU4
St 26.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 26.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 26.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Parta AC

Út 16.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 16.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 10.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 10.5. 19:15 Pražačka P2

No madam ! B

Út 16.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 16.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 8.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 8.5. 18:15 Děkanka DEKAN

No fear KK

Út 26.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 26.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 26.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 14.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 14.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 14.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Sculpturo FC

St 27.3. 18:15 Mikulova MIKU4
St 27.3. 19:30 Mikulova MIKU4
St 27.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 17.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 17.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 17.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Lazareth

St 27.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 27.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 27.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 17.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 17.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 17.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Houbařův Ráj

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P1
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P1
St 1.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 1.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 29.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 29.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Klobásy FC

Po 25.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 25.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 17.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 12.6. 18:00 Štěrboholy STER2
St 12.6. 19:15 Štěrboholy STER2

Atletico Dělo SFC

Po 22.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 22.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 22.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 3.6. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 3.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 3.6. 20:30 Štěrboholy STER1

Prosek Praha FC

Po 1.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Po 1.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Po 29.4. 19:00 Pražačka P3
Po 29.4. 20:15 Pražačka P3