Rozpis pískání, 8. liga, skupina I

Klika CFA

Čt 19.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 19.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 6.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 6.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 11.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 11.11. 20:15 Motorlet MOTO3

Neumann S.K.

Čt 10.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 10.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 10.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 27.11. 18:15 Mikulova MIKU4
St 27.11. 19:30 Mikulova MIKU4
St 27.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Palmeiras Prosek

Po 23.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 23.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 6.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 6.11. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 15.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 15.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Parta AC

St 2.10. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 2.10. 19:00 Hrabákova HRAB1
St 23.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 23.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 24.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 24.10. 20:15 Pražačka P2

No madam ! B

Út 10.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 10.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Čt 12.9. 19:00 Pražačka P2
Čt 12.9. 20:15 Pražačka P2
Pa 8.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 8.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

No fear KK

Pa 6.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 6.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 20.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 20.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 3.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 3.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Sculpturo FC

Pa 6.9. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 6.9. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 6.9. 20:15 Tempo FC TEMPO
Ne 6.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 6.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 6.10. 15:00 Hanspaulka HANSP

Lazareth

St 11.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 11.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Ne 20.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 20.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Pa 8.11. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 8.11. 20:15 Tempo FC TEMPO

Houbařův Ráj

Pa 6.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 6.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 6.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 23.10. 18:00 Štěrboholy STER2
St 23.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 23.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Atletico Dělo SFC

Po 23.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 23.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 23.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 23.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 23.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 23.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC