Seznam týmů, 8. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Prosek Praha FC červená
Sculpturo FC modro-bílá, zelená
Parta AC červená, zelená
Palmeiras Prosek žlutá, zelená
No madam ! B zelená, červená
No fear KK černo-oranžová, červená
Neumann S.K. zeleno-bílá, černá
Lazareth černá
Klobásy FC černá, oranžová
Klika CFA zelená, oranžová
Houbařův Ráj oranžová, černá
Atletico Dělo SFC černá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAParta AC Út 26.3. 18:00 STRE
Houbařův RájSculpturo FC Út 26.3. 18:15 HANSP
LazarethNo madam ! B Út 26.3. 19:15 STRE
Klobásy FCPalmeiras Prosek Út 2.4. 17:00 KBELY
Atletico Dělo SFCProsek Praha FC Út 2.4. 17:00 BECH
Neumann S.K.No fear KK Čt 4.4. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
No madam ! BNeumann S.K. St 10.4. 20:30 STRE
Atletico Dělo SFCHoubařův Ráj Čt 11.4. 17:45 STOD
Palmeiras ProsekLazareth Čt 11.4. 18:15 KBELY
Parta ACKlobásy FC Čt 11.4. 19:00 STOD
Prosek Praha FCNo fear KK Čt 11.4. 20:15 STOD
Sculpturo FCKlika CFA Pa 12.4. 17:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKNo madam ! B Čt 20.6. 18:15 ZARUB
LazarethParta AC Čt 20.6. 19:30 ZARUB
Neumann S.K.Palmeiras Prosek Čt 20.6. 20:45 MIKU1
Klobásy FCSculpturo FC Čt 20.6. 20:45 MIKU2
Klika CFAAtletico Dělo SFC Čt 20.6. 20:45 MIKU3
Houbařův RájProsek Praha FC Čt 20.6. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFCKlobásy FC Po 29.4. 18:00 STER2
Sculpturo FCLazareth Út 30.4. 17:00 BECH
Prosek Praha FCNo madam ! B Út 30.4. 18:15 NOVOB
Houbařův RájKlika CFA Út 30.4. 18:30 HRAB3
Parta ACNeumann S.K. Út 30.4. 18:30 HRAB2
Palmeiras ProsekNo fear KK Čt 2.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAProsek Praha FC Čt 18.4. 18:15 NOVOB
Neumann S.K.Sculpturo FC Čt 18.4. 20:15 P1
LazarethAtletico Dělo SFC St 8.5. 17:00 KBELY
Klobásy FCHoubařův Ráj St 8.5. 18:00 STER3
No fear KKParta AC Čt 9.5. 17:45 STOD
No madam ! BPalmeiras Prosek Čt 9.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAKlobásy FC Po 13.5. 18:00 STER3
Atletico Dělo SFCNeumann S.K. Po 13.5. 18:00 STER2
Houbařův RájLazareth Po 13.5. 18:15 HANSP
Parta ACNo madam ! B Po 13.5. 19:30 KBELY
Prosek Praha FCPalmeiras Prosek Čt 16.5. 18:15 KBELY
Sculpturo FCNo fear KK Čt 16.5. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKAtletico Dělo SFC Čt 25.4. 17:00 BECH
Neumann S.K.Houbařův Ráj Út 21.5. 18:15 MIKU4
LazarethKlika CFA Út 21.5. 18:15 BECH
No madam ! BSculpturo FC Út 21.5. 19:30 NOVOB
Klobásy FCProsek Praha FC Út 21.5. 19:30 KBELY
Palmeiras ProsekParta AC Čt 23.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Klobásy FCLazareth Po 27.5. 18:15 BECH
Klika CFANeumann S.K. St 29.5. 18:00 STER2
Atletico Dělo SFCNo madam ! B St 29.5. 18:30 HRAB3
Prosek Praha FCParta AC St 29.5. 20:15 DABLI
Houbařův RájNo fear KK Čt 30.5. 17:00 BECH
Sculpturo FCPalmeiras Prosek Čt 30.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Neumann S.K.Klobásy FC Po 3.6. 18:00 STER2
No madam ! BHoubařův Ráj Po 3.6. 20:45 NOVOB
LazarethProsek Praha FC St 5.6. 20:30 STRE
Palmeiras ProsekAtletico Dělo SFC Čt 6.6. 18:15 KBELY
Parta ACSculpturo FC Čt 6.6. 19:00 P1
No fear KKKlika CFA Čt 6.6. 19:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Klobásy FCNo fear KK Čt 13.6. 17:00 ARIT
Houbařův RájPalmeiras Prosek Čt 13.6. 18:15 KBELY
LazarethNeumann S.K. Čt 13.6. 19:00 P2
Atletico Dělo SFCParta AC Čt 13.6. 19:00 P1
Klika CFANo madam ! B Čt 13.6. 20:15 P2
Prosek Praha FCSculpturo FC Čt 13.6. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sculpturo FCAtletico Dělo SFC Čt 27.6. 19:30 ZARUB
Parta ACHoubařův Ráj Čt 27.6. 19:30 MIKU4
Palmeiras ProsekKlika CFA Čt 27.6. 19:30 KBELY
No madam ! BKlobásy FC Čt 27.6. 19:30 MIKU3
No fear KKLazareth Čt 27.6. 19:30 ARIT
Neumann S.K.Prosek Praha FC Čt 27.6. 19:30 HANSP