Rozpis pískání, 8. liga, skupina J

Akvaristika TJ

Po 22.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 22.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 22.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 3.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 3.6. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 3.6. 20:30 Štěrboholy STER2

Fugas CF B

Po 13.5. 19:00 Pražačka P1
Po 13.5. 19:00 Pražačka P3
Po 13.5. 19:00 Pražačka P2
Po 13.5. 20:15 Pražačka P1
Po 13.5. 20:15 Pražačka P2
Po 13.5. 20:15 Pražačka P3

Lipodur FC A

Út 7.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 7.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 7.5. 20:45 Aritma ARIT
Čt 20.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 20.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 20.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Co je?

St 27.3. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 27.3. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 25.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Čt 25.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 27.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 27.5. 19:15 Štěrboholy STER2

Černý koně TMK

Čt 28.3. 19:00 Pražačka P3
Čt 28.3. 20:15 Pražačka P3
Po 29.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 29.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 27.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Čelzí

Út 2.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 2.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 2.4. 20:45 Aritma ARIT
Út 21.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 21.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 21.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Kenguru FC

St 3.4. 18:15 Mikulova MIKU4
St 3.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 3.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 21.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 21.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 21.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Rebelové

Po 8.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Po 8.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 21.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 21.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Čt 6.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 6.6. 20:15 Pražačka P3

ZAK Praha

St 10.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
St 10.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 14.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 14.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
St 12.6. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 12.6. 19:45 Hrabákova HRAB1

TBC Lachtan B

Po 8.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 8.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 8.4. 20:30 Štěrboholy STER1
St 22.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 22.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 22.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Lockál

Út 26.3. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 26.3. 19:45 Hrabákova HRAB3
St 17.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 17.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 13.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 13.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Purple Team AFK

Po 29.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 29.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 29.4. 20:45 Mikulova MIKU2
St 12.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 12.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 12.6. 20:45 Mikulova MIKU3