Seznam týmů, 8. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
ZAK Praha žlutá, červená
TBC Lachtan B červená, bílá
Rebelové modro-oranžová, žlutá
Purple Team AFK fialová, žlutá
Lockál modro-žlutá
Akvaristika TJ modrá, žlutá
Fugas CF B červeno-bílá, modrá
Kenguru FC !!!nehrají !!!
Černý koně TMK černo-růžová
Čelzí žlutá, modrá
Co je? bílá, modrá
Lipodur FC A modro-černá, modro-bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?TBC Lachtan B Čt 28.3. 18:00 SCBEC
Kenguru FCLockál Pa 29.3. 17:45 ZABEH
Černý koně TMKPurple Team AFK Pa 29.3. 19:15 P2
Fugas CF BAkvaristika TJ Pa 29.3. 19:30 HOSTI
ČelzíRebelové St 17.4. 17:45 STOD
Lipodur FC AZAK Praha Pa 19.4. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan BČelzí Pa 5.4. 17:00 NOVOB
Purple Team AFKKenguru FC Pa 5.4. 17:45 TEMPO
RebelovéČerný koně TMK Pa 5.4. 18:00 SCBEC
Lipodur FC ACo je? Pa 5.4. 18:15 HANSP
LockálFugas CF B Pa 5.4. 19:15 P2
ZAK PrahaAkvaristika TJ Pa 5.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKTBC Lachtan B Pa 12.4. 17:00 KBELY
Kenguru FCRebelové Pa 12.4. 18:15 KBELY
ČelzíLipodur FC A Pa 12.4. 18:15 HANSP
Fugas CF BPurple Team AFK Pa 12.4. 19:15 P2
Co je?ZAK Praha Pa 12.4. 19:15 SCBEC
Akvaristika TJLockál Pa 12.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan BKenguru FC Pa 26.4. 17:00 KBELY
Lipodur FC AČerný koně TMK Pa 26.4. 18:15 HANSP
ZAK PrahaLockál Pa 26.4. 18:15 KBELY
Co je?Čelzí Pa 26.4. 19:15 SCBEC
RebelovéFugas CF B Pa 26.4. 19:15 P2
Purple Team AFKAkvaristika TJ Pa 26.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF BTBC Lachtan B Pa 19.4. 19:15 P2
LockálPurple Team AFK Pa 3.5. 18:15 STOD
Kenguru FCLipodur FC A Pa 3.5. 18:15 HANSP
Černý koně TMKCo je? Pa 3.5. 19:15 SCBEC
Akvaristika TJRebelové Pa 3.5. 19:30 HOSTI
ČelzíZAK Praha Pa 3.5. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
RebelovéLockál Pa 10.5. 17:45 ZABEH
ČelzíČerný koně TMK Pa 10.5. 18:00 SCBEC
Lipodur FC AFugas CF B Pa 10.5. 18:15 HANSP
ZAK PrahaPurple Team AFK Pa 10.5. 18:15 HOSTI
Co je?Kenguru FC Pa 10.5. 19:15 SCBEC
TBC Lachtan BAkvaristika TJ Pa 10.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKZAK Praha Po 13.5. 20:30 STRE
Purple Team AFKRebelové Út 14.5. 20:30 STRE
LockálTBC Lachtan B Pa 17.5. 18:15 KBELY
Fugas CF BCo je? Pa 17.5. 19:15 P2
Akvaristika TJLipodur FC A Pa 17.5. 19:30 HOSTI
Kenguru FCČelzí Pa 17.5. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKKenguru FC Pa 24.5. 17:45 TEMPO
Co je?Akvaristika TJ Pa 24.5. 18:15 BECH
Lipodur FC ALockál Pa 24.5. 18:15 HANSP
ZAK PrahaRebelové Pa 24.5. 18:15 DEKAN
TBC Lachtan BPurple Team AFK Pa 24.5. 19:00 ZABEH
ČelzíFugas CF B Pa 24.5. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKLipodur FC A Pa 31.5. 18:15 HANSP
Kenguru FCZAK Praha Pa 31.5. 18:15 KBELY
LockálCo je? Pa 31.5. 19:15 SCBEC
Fugas CF BČerný koně TMK Pa 31.5. 19:15 P1
RebelovéTBC Lachtan B Pa 31.5. 19:30 KBELY
Akvaristika TJČelzí Pa 31.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
ČelzíLockál Pa 7.6. 18:00 SCBEC
Lipodur FC ARebelové Pa 7.6. 18:15 HANSP
Kenguru FCFugas CF B Pa 7.6. 19:15 P2
Co je?Purple Team AFK Pa 7.6. 19:15 SCBEC
Černý koně TMKAkvaristika TJ Pa 7.6. 19:30 HOSTI
ZAK PrahaTBC Lachtan B Pa 7.6. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKČelzí Pa 21.6. 17:45 TEMPO
LockálČerný koně TMK Pa 21.6. 17:45 ZABEH
RebelovéCo je? Pa 21.6. 18:00 SCBEC
Fugas CF BZAK Praha Pa 21.6. 18:00 P1
TBC Lachtan BLipodur FC A Pa 21.6. 18:15 HANSP
Akvaristika TJKenguru FC Pa 21.6. 18:15 HOSTI