St 10.4.13 17:00 zzNOVOB Vibromax 1985 Oranjes 04 FC   (HL5E)
St 10.4.13 18:15 zzNOVOB Demoliční četa Výtržník HFC   (HL5D)
Út 14.5.13 18:15 KBELY Cochons Sorbino   (HL8E)
Út 14.5.13 19:30 KBELY Válcovna plechu FC SP Clif   (HL8E)
St 12.6.13 18:30 HRAB1 Imidin Opatov FC M - Bubo A   (HL5D)
St 12.6.13 19:45 HRAB1 Senioři Praha B Yakuza   (HL8B)

21. 6. 13 18:00 P1 Fugas CF B ZAK Praha 11. 4:2 (1:2)
Utkání v duchu fair-play, výkon obou mužstev odpovídal 8. lize. Josef Hochman, Martin Pelant
Fugas CF B ZAK Praha
Jaroslav Špryňar – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Lukáš Kreuz, Jan Kron vs Jakub Zavázal – Robert Juršťák, Jiří Kašpar, Jan Králíček, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
5., 42., 59. Lukáš Kreuz
56. Jan Klozar
16. Jan Králíček
21. Josef Mareš
7. 6. 13 20:45 zzNOVOB ZAK Praha TBC Lachtan B 10. 3:3 (2:1)
Vypjaté utkání. Domácí v závěru neproměnili několik šancí. Remíza zasloužená. Marek Zlatník, Jaroslav Uhlík
ZAK Praha TBC Lachtan B
Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Vladimír Mádr – Johan Alemu, Tomáš Andrle, Lukáš Cígler, Jiří Jambor, Lukáš Mádr, Radek Pištora
2. Josef Mareš
24. Martin Vodička
45. Jakub Zavázal
14., 55. Lukáš Cígler
41. Johan Alemu
31. 5. 13 18:15 KBELY Kenguru FC ZAK Praha 9. 2:3 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Kenguru FC ZAK Praha
Michal Libra – Ondřej Bartoň, Michal Hricov, Tomáš Kolář, Martin Martinec, Martin Uhrík vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
11. Michal Hricov
12. Martin Uhrík
18. Robert Juršťák
46. Václav Medřický
54. Josef Mareš
24. 5. 13 18:15 DEKAN ZAK Praha Rebelové 8. 6:1 (0:0)
Slušné utkání.
ZAK Praha Rebelové
Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Martin Janků – Jakub Farkas, Michal Janků, Radek Janků, Alex Kumar, Jaroslav Primus, Radoslav Sklenář
33., 42. Josef Mareš
38. Jan Králíček
50., 54. Matěj Zavázal
52. Václav Medřický
47. Jakub Farkas
13. 5. 13 20:30 zzSTRE Černý koně TMK ZAK Praha 7. 4:4 (3:2)
Domácí nastoupili do utkání lépe, již v 10.minutě vedli 2:0. Potom začali hrát i hosté, kteří do poločasu snížili na rozdíl gólu. 2.poločas hosté dokonce otočili výsldek a o gól vedli, jenže v 59.minutě domácí zaslouženě vyrovnali.
Černý koně TMK ZAK Praha
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Aleš Nekvapil, Tomáš Riedl, Jiří Slovák, Martin Vízelka, Václav Vízelka vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Jan Zavázal, Matěj Zavázal
4. Lukáš Krotil
10. Jiří Slovák
24. Tomáš Riedl
59. Martin Vízelka
16. Robert Juršťák
25., 31., 48. Josef Mareš
10. 5. 13 18:15 HOSTI ZAK Praha Purple Team AFK 6. 1:1 (1:0)
Utkání hrané od začátku až do konce vesměs na jednu branku a to domácího mužstva, ale i přesto se domácí mužstvo dokázalo ubránit a vybojovalo remízu. Václav Teller
ZAK Praha Purple Team AFK
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Marek Šafr – Lukáš Bejvl, Martin Kubala, Matěj Lafata, Jan Paclík, Jan Páv ml., Karel Sehnoutka, Jakub Strašek
22. Matěj Zavázal 38. Karel Sehnoutka
3. 5. 13 19:30 STOD Čelzí ZAK Praha 5. 1:1 (0:0)
Zbytečně upovídaný zápas, ale zasloužená remíza. Tomáš Hubata-Vacek, Jan Lehejček
Čelzí ZAK Praha
Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Jiří Kašpar – Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
45. Adam Modrý 40 Matěj Sedmidubský 34. Jakub Zavázal
26. 4. 13 18:15 KBELY ZAK Praha Lockál 4. 4:1 (1:0)
Procházka M., Rajniš J.
ZAK Praha Lockál
Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Milan Krejčí, Josef Mareš, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Matyáš Rybka – Ladislav Babják, Thomas Chezeaud, Vojtěch David, Miloš Fuciman, Petr Jech, Jan Samek, Tomáš Zeman
24. Matěj Zavázal
44., 54., 56. Robert Juršťák
43. Matyáš Rybka
19. 4. 13 18:15 HANSP Lipodur FC A ZAK Praha 1. 0:5 (0:3)
Utkání mělo od začátku jasného favorita. František Hašpl, Jakub Němeček
Lipodur FC A ZAK Praha
Jan Plachý – Alexander Bauer, Miroslav Brůna, David Nosek, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
11. Josef Mareš
19., 34. Jakub Zavázal
20. Robert Juršťák
37. Jan Zavázal
12. 4. 13 19:15 SCBEC Co je? ZAK Praha 3. 2:1 (1:0)
Průměrné utkání rozhodli lepší domácí v úvodu obou poločasů.
Co je? ZAK Praha
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Jiří Tůma, Petr Vorm vs Michal Kluiber – Jiří Kašpar, Milan Krejčí, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
4. Jiří Klůna
33. Pavel Tomášek
57. Jiří Kašpar 50. Michal Kluiber
5. 4. 13 19:30 HOSTI ZAK Praha Akvaristika TJ 2. 4:0 (1:0)
Z počátku vyrovnané bojovné utkání, po druhém gólu hosté odpadli. Utkání bez excesů. Dušan Radovanovič, Mikuláš Ferjenčík
ZAK Praha Akvaristika TJ
Michal Kluiber – Jan Králíček, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Martin Mack – Mamadoulamine Diatta, Miroslav Häusl, Radek Holubec, Petr Jeník, Jan Kirschner, Jiří Mack, Michal Paveza, Václav Paveza, Jan Stahl, Martin Vojtěch, Václav Zadina