Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Cosmo Hagibor FC

Ne 15.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 15.9. 18:45 Aritma ARIT
Ne 22.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.9. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 29.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 29.9. 20:00 Záběhlice ZABEH

Jabadabadoo Prosek

Ne 13.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 13.10. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 1.12. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 1.12. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 1.12. 12:15 Běchovice 2 BECH

Samson Žižkov 1.FC

Ne 20.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 20.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 1.12. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 1.12. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 1.12. 12:30 Zákostelní ZAK

Emergency

Ne 15.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 15.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 20.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 20.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 17.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 17.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Rychlá rota

Ne 29.9. 12:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 29.9. 13:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 29.9. 14:45 zzHamr Braník zzHABR
Ne 20.10. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 20.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 20.10. 17:30 Mikulova MIKU4

Kopanda team FC

So 19.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 19.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 10.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 10.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Hilton Prague

Ne 15.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 15.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 6.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 6.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 13.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 13.10. 20:00 Mikulova MIKU3

Sexy prdelky

Ne 15.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 15.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 22.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 22.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 29.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 29.9. 15:00 Pražačka P2

Náhradníci

Ne 15.9. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 15.9. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 15.9. 13:30 Běchovice 2 BECH
Ne 22.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 22.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 22.9. 12:30 Zákostelní ZAK

Divocí andělé

Ne 6.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 6.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 6.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 13.10. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 13.10. 16:15 Zárubova ZARUB

Prtzalona C.F.

Ne 15.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 15.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 22.9. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.9. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 29.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 29.9. 12:30 Pražačka P1

One Team, One Dream

Ne 29.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 29.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 3.11. 10:00 Pražačka P3
Ne 3.11. 11:15 Pražačka P3
Ne 3.11. 12:30 Pražačka P3