Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Cosmo Hagibor FC

Ne 14.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 14.4. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 21.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 21.4. 17:30 Pražačka P1
Ne 2.6. 16:15 Pražačka P2
Ne 2.6. 17:30 Pražačka P2

Jabadabadoo Prosek

Ne 7.4. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 7.4. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 21.4. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 21.4. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 28.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 28.4. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Samson Žižkov 1.FC

Ne 5.5. 16:15 Pražačka P1
Ne 5.5. 17:30 Pražačka P1
So 22.6. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 22.6. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 22.6. 11:15 Hostivař SK HOSTI

Emergency

Ne 28.4. 17:30 Aritma ARIT
Ne 28.4. 18:45 Aritma ARIT
Ne 19.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 19.5. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 2.6. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 2.6. 16:15 Zárubova ZARUB

Rychlá rota

Ne 14.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 21.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 21.4. 12:30 Pražačka P3

Kopanda team FC

Ne 14.4. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.4. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 5.5. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 5.5. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 5.5. 17:30 Zárubova ZARUB

Hilton Prague

Ne 14.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 14.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 14.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 21.4. 10:00 Pražačka P2
Ne 21.4. 11:15 Pražačka P2
Ne 21.4. 12:30 Pražačka P2

Sexy prdelky

Ne 12.5. 17:30 Zárubova ZARUB
Ne 12.5. 18:45 Zárubova ZARUB
Ne 19.5. 17:30 Zárubova ZARUB
Ne 19.5. 18:45 Zárubova ZARUB
Ne 2.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 2.6. 20:00 Mikulova MIKU3

Náhradníci

Ne 14.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 14.4. 20:00 Pražačka P3
Ne 26.5. 16:15 Pražačka P1
Ne 26.5. 17:30 Pražačka P1

Divocí andělé

Ne 14.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 14.4. 17:30 Pražačka P1
Ne 26.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 26.5. 17:30 Pražačka P3

Prtzalona C.F.

Ne 14.4. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 14.4. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 21.4. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 2.6. 16:15 Pražačka P1
Ne 2.6. 17:30 Pražačka P1

One Team, One Dream

Ne 7.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 7.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 28.4. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 2.6. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 2.6. 20:30 Ďáblice SK DABLI