Seznam týmů, 8. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Sexy prdelky červená
Samson Žižkov 1.FC zeleno-bílá, černá
One Team, One Dream bílá
Náhradníci žlutá, modrá
Prtzalona C.F. žluto-černá, černá
Kopanda team FC modrá
Jabadabadoo Prosek žlutá, modrá
Hilton Prague bílá, modrá
Emergency modro-bílá, oranžová
Divocí andělé modrá
Cosmo Hagibor FC bílo-zelená
Rychlá rota oranžová, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Jabadabadoo ProsekKopanda team FC So 30.3. 08:45 BECH
Cosmo Hagibor FCSamson Žižkov 1.FC So 30.3. 10:00 HOSTI
Hilton PraguePrtzalona C.F. So 30.3. 11:15 KBELY
EmergencyNáhradníci So 30.3. 11:15 HOSTI
Divocí anděléOne Team, One Dream So 30.3. 11:15 BECH
Rychlá rotaSexy prdelky So 1.6. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Prtzalona C.F.Jabadabadoo Prosek So 6.4. 08:45 P3
Samson Žižkov 1.FCDivocí andělé So 6.4. 10:00 HOSTI
One Team, One DreamEmergency So 6.4. 10:00 NOVOB
Rychlá rotaCosmo Hagibor FC So 6.4. 11:15 ZABEH
NáhradníciHilton Prague So 6.4. 11:15 HOSTI
Sexy prdelkyKopanda team FC So 6.4. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
EmergencySamson Žižkov 1.FC So 13.4. 10:00 HOSTI
Divocí anděléRychlá rota So 13.4. 10:00 P3
Kopanda team FCPrtzalona C.F. So 13.4. 11:15 P3
Hilton PragueOne Team, One Dream So 13.4. 11:15 P2
Cosmo Hagibor FCSexy prdelky So 13.4. 11:15 HOSTI
Jabadabadoo ProsekNáhradníci So 1.6. 10:00 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlá rotaEmergency So 20.4. 08:45 P3
One Team, One DreamJabadabadoo Prosek So 20.4. 08:45 P2
Cosmo Hagibor FCDivocí andělé So 20.4. 10:00 BECH
Samson Žižkov 1.FCHilton Prague So 20.4. 10:00 HOSTI
NáhradníciKopanda team FC So 20.4. 11:15 HOSTI
Sexy prdelkyPrtzalona C.F. So 20.4. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kopanda team FCOne Team, One Dream So 27.4. 08:45 P2
Jabadabadoo ProsekSamson Žižkov 1.FC So 27.4. 10:00 HOSTI
Prtzalona C.F.Náhradníci So 27.4. 11:15 HOSTI
Hilton PragueRychlá rota So 27.4. 11:15 P3
EmergencyCosmo Hagibor FC So 27.4. 11:15 P2
Divocí anděléSexy prdelky So 27.4. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
One Team, One DreamPrtzalona C.F. Pa 3.5. 18:15 PRKOP
Samson Žižkov 1.FCKopanda team FC So 4.5. 10:00 HOSTI
Divocí anděléEmergency So 4.5. 11:15 P3
Cosmo Hagibor FCHilton Prague So 4.5. 11:15 BECH
Rychlá rotaJabadabadoo Prosek So 4.5. 11:15 P2
Sexy prdelkyNáhradníci So 4.5. 11:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kopanda team FCRychlá rota So 11.5. 08:45 P1
Prtzalona C.F.Samson Žižkov 1.FC So 11.5. 10:00 HOSTI
NáhradníciOne Team, One Dream So 11.5. 11:15 HOSTI
Jabadabadoo ProsekCosmo Hagibor FC So 11.5. 11:15 BECH
Hilton PragueDivocí andělé So 11.5. 11:15 P3
EmergencySexy prdelky So 11.5. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Divocí anděléJabadabadoo Prosek So 18.5. 10:00 P3
Rychlá rotaPrtzalona C.F. So 18.5. 10:00 P2
Sexy prdelkyOne Team, One Dream So 18.5. 10:00 P1
EmergencyHilton Prague So 18.5. 11:15 P2
Cosmo Hagibor FCKopanda team FC So 18.5. 11:15 BECH
Samson Žižkov 1.FCNáhradníci Ne 19.5. 16:00 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Jabadabadoo ProsekEmergency So 25.5. 08:45 P3
One Team, One DreamSamson Žižkov 1.FC So 25.5. 10:00 HOSTI
NáhradníciRychlá rota So 25.5. 11:15 HOSTI
Prtzalona C.F.Cosmo Hagibor FC So 25.5. 11:15 ZABEH
Kopanda team FCDivocí andělé So 25.5. 11:15 BECH
Hilton PragueSexy prdelky So 25.5. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hilton PragueJabadabadoo Prosek So 8.6. 08:45 P3
EmergencyKopanda team FC So 8.6. 08:45 P2
Divocí anděléPrtzalona C.F. So 8.6. 08:45 P1
Sexy prdelkySamson Žižkov 1.FC So 8.6. 10:00 HOSTI
Cosmo Hagibor FCNáhradníci So 8.6. 11:15 HOSTI
Rychlá rotaOne Team, One Dream So 8.6. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Žižkov 1.FCRychlá rota So 15.6. 11:15 ZAK
One Team, One DreamCosmo Hagibor FC So 15.6. 11:15 BECH
NáhradníciDivocí andělé So 15.6. 11:15 ZABEH
Prtzalona C.F.Emergency So 15.6. 11:15 TEMPO
Kopanda team FCHilton Prague So 15.6. 11:15 HANSP
Jabadabadoo ProsekSexy prdelky So 15.6. 11:15 NOVOB