Rozpis pískání, 8. liga, skupina L

Blizzard ZM

So 21.9. 08:45 Pražačka P2
So 21.9. 10:00 Pražačka P2
So 21.9. 11:15 Pražačka P2
So 19.10. 08:45 Pražačka P1
So 19.10. 10:00 Pražačka P1

Homogen 1.FC A

Ne 8.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 8.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 8.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 29.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 29.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Příkopy FC

Ne 13.10. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 13.10. 20:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 1.12. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 1.12. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 1.12. 12:30 Tempo FC TEMPO

Gremio

Ne 20.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 20.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 17.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 17.11. 17:30 Pražačka P1

Šílené veverky

Ne 15.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 15.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 20.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 17.11. 17:30 Pražačka P2

Kanonýři

Ne 15.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 15.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 20.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 20.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 17.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 17.11. 17:30 Děkanka DEKAN

Sebulba Utd.

Ne 8.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 8.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 8.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 15.9. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 15.9. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 15.9. 17:30 Zárubova ZARUB

Šnek FC B

Ne 8.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 8.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 20.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 3.11. 15:00 Pražačka P2

SG-II Butovice

Ne 15.9. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 15.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 15.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 1.12. 10:00 Pražačka P1
Ne 1.12. 11:15 Pražačka P1
Ne 1.12. 12:30 Pražačka P1

A.F.K.

Ne 22.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 6.10. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 6.10. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 6.10. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Rasta Velbloudi

Ne 13.10. 10:00 Pražačka P2
Ne 13.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 13.10. 12:30 Pražačka P2
Ne 20.10. 10:00 Pražačka P2
Ne 20.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 20.10. 12:30 Pražačka P2

Fk.JTS Praha

Ne 22.9. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 22.9. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 29.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 29.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 6.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 6.10. 15:00 Pražačka P3