Seznam týmů, 8. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Šnek FC B žlutá, modrá
Fk.JTS Praha modrá, bílá
Šílené veverky modrá, červeno-černá
Sebulba Utd. bílo-zelená, černo-bílá
Rasta Velbloudi žlutá, zelená
Příkopy FC modro-bílá, žlutá
Kanonýři červená
Homogen 1.FC A červeno-černá, modro-černá
Gremio modrá, fialová
SG-II Butovice oranžová
A.F.K. oranžovo-černá, bílo-červená
Blizzard ZM modrá, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
KanonýřiPříkopy FC So 6.4. 08:45 BECH
GremioSebulba Utd. So 6.4. 08:45 ZAK
A.F.K.Šnek FC B So 6.4. 10:00 ZAK
Homogen 1.FC ARasta Velbloudi So 6.4. 11:15 NOVOB
SG-II ButoviceŠílené veverky So 6.4. 11:15 ZAK
Blizzard ZMFk.JTS Praha So 6.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebulba Utd.Homogen 1.FC A So 13.4. 08:45 P3
Šnek FC BPříkopy FC So 13.4. 08:45 P2
A.F.K.Blizzard ZM So 13.4. 10:00 ZAK
Fk.JTS PrahaSG-II Butovice So 13.4. 11:15 P1
Šílené veverkyGremio So 13.4. 11:15 ZAK
Rasta VelbloudiKanonýři So 15.6. 11:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButoviceA.F.K. So 20.4. 08:45 ZAK
KanonýřiSebulba Utd. So 20.4. 10:00 NOVOB
Blizzard ZMŠnek FC B So 20.4. 10:00 ZAK
Příkopy FCRasta Velbloudi So 20.4. 11:15 BECH
Homogen 1.FC AŠílené veverky So 20.4. 11:15 ZAK
GremioFk.JTS Praha So 20.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Blizzard ZMSG-II Butovice So 27.4. 08:45 P3
A.F.K.Gremio So 27.4. 08:45 ZAK
Sebulba Utd.Příkopy FC So 27.4. 08:45 HOSTI
Šnek FC BRasta Velbloudi So 27.4. 10:00 ZAK
Fk.JTS PrahaHomogen 1.FC A So 27.4. 11:15 P1
Šílené veverkyKanonýři So 27.4. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC AA.F.K. So 4.5. 08:45 P3
GremioBlizzard ZM So 4.5. 08:45 P2
KanonýřiFk.JTS Praha So 4.5. 11:15 P1
SG-II ButoviceŠnek FC B So 4.5. 11:15 ZAK
Rasta VelbloudiSebulba Utd. Ne 5.5. 18:45 NOVOB
Příkopy FCŠílené veverky So 15.6. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Blizzard ZMHomogen 1.FC A So 11.5. 08:45 ZAK
A.F.K.Kanonýři So 11.5. 08:45 P3
Šnek FC BSebulba Utd. So 11.5. 08:45 P2
SG-II ButoviceGremio So 11.5. 11:15 KBELY
Fk.JTS PrahaPříkopy FC So 11.5. 11:15 P1
Šílené veverkyRasta Velbloudi So 11.5. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KanonýřiBlizzard ZM So 18.5. 08:45 TEMPO
Homogen 1.FC ASG-II Butovice So 18.5. 08:45 P2
Příkopy FCA.F.K. So 18.5. 10:00 HOSTI
Sebulba Utd.Šílené veverky So 18.5. 11:15 ZAK
Rasta VelbloudiFk.JTS Praha So 18.5. 11:15 P1
GremioŠnek FC B So 18.5. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
GremioHomogen 1.FC A So 25.5. 08:45 KBELY
A.F.K.Rasta Velbloudi So 25.5. 08:45 ZAK
Blizzard ZMPříkopy FC So 25.5. 10:00 NOVOB
SG-II ButoviceKanonýři So 25.5. 11:15 NOVOB
Fk.JTS PrahaSebulba Utd. So 25.5. 11:15 P1
Šnek FC BŠílené veverky So 25.5. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiBlizzard ZM So 1.6. 10:00 ZAK
KanonýřiGremio So 1.6. 10:00 P3
Homogen 1.FC AŠnek FC B So 1.6. 10:00 P2
Šílené veverkyFk.JTS Praha So 1.6. 11:15 ZAK
Sebulba Utd.A.F.K. So 1.6. 11:15 P2
Příkopy FCSG-II Butovice So 1.6. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButoviceRasta Velbloudi So 8.6. 10:00 KBELY
Blizzard ZMSebulba Utd. So 8.6. 10:00 BECH
Homogen 1.FC AKanonýři So 8.6. 11:15 BECH
A.F.K.Šílené veverky So 8.6. 11:15 ZAK
Šnek FC BFk.JTS Praha So 8.6. 11:15 P1
GremioPříkopy FC So 8.6. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Fk.JTS PrahaA.F.K. So 22.6. 08:45 P3
Šílené veverkyBlizzard ZM So 22.6. 08:45 ZAK
Rasta VelbloudiGremio So 22.6. 08:45 P2
Příkopy FCHomogen 1.FC A So 22.6. 08:45 P1
KanonýřiŠnek FC B So 22.6. 08:45 HOSTI
Sebulba Utd.SG-II Butovice So 22.6. 09:30 DEKAN