Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.13 | 08:45 | P2 | Rasta Velbloudi Gremio | 11. | 3:1 |
So 8.6.13 | 13:45 | ZAK | Gremio Příkopy FC | 10. | 2:2 |
So 1.6.13 | 10:00 | P3 | Kanonýři Gremio | 9. | 1:1 |
So 25.5.13 | 08:45 | KBELY | Gremio Homogen 1.FC A | 8. | 1:1 |
So 18.5.13 | 11:15 | P3 | Gremio Šnek FC B | 7. | 1:1 |
So 11.5.13 | 11:15 | KBELY | SG-II Butovice Gremio | 6. | 3:1 |
So 4.5.13 | 08:45 | P2 | Gremio Blizzard ZM | 5. | 1:5 |
So 27.4.13 | 08:45 | ZAK | A.F.K. Gremio | 4. | 0:3 |
So 20.4.13 | 11:15 | P1 | Gremio Fk.JTS Praha | 3. | 4:4 |
So 13.4.13 | 11:15 | ZAK | Šílené veverky Gremio | 2. | 3:3 |
So 6.4.13 | 08:45 | ZAK | Gremio Sebulba Utd. | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SG-II Butovice | 11 | 9 | 2 | 0 | 32:10 | 20 |
2. | Šnek FC B | 11 | 7 | 3 | 1 | 38:14 | 17 |
3. | A.F.K. | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:19 | 14 |
4. | Homogen 1.FC A | 11 | 5 | 4 | 2 | 29:25 | 14 |
5. | Rasta Velbloudi | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:20 | 13 |
6. | Blizzard ZM | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:31 | 13 |
7. | Fk.JTS Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:45 | 9 |
8. | Gremio | 11 | 1 | 6 | 4 | 18:26 | 8 |
9. | Příkopy FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 28:30 | 7 |
10. | Kanonýři | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:49 | 7 |
11. | Sebulba Utd. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:31 | 5 |
12. | Šílené veverky | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:41 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 14.4.13 | 13:45 | P2 | Terron AC Bozi B Plný plíce (HL8N) |
Ne 14.4.13 | 15:00 | P2 | Vodka team FC Koza znezaneřáděná (HL8O) |
Ne 21.4.13 | 13:45 | DEKAN | Plný plíce Fiasko (HL8N) |
Ne 21.4.13 | 15:00 | DEKAN | ONBLACK Guinness AC (HL8N) |
Ne 26.5.13 | 19:15 | DABLI | Petrovice A Angmar A (HL6I) |
Ne 26.5.13 | 20:30 | DABLI | Pragochmel Blšany A Rychlí banáni (HL6K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chládek Zbyněk | 8 | 2 |
Coufal Petr | 8 | 1 |
Ducký František | 7 | 0 |
Gráf Michal | 9 | 2 |
Gráf Pavel | 4 | 0 |
Hoke Petr | 1 | 0 |
Hromadník Pavel | 6 | 0 |
Janda Peter | 11 | 1 |
Kopena Martin | 4 | 0 |
Kujal Josef | 11 | 3 |
Sadílek Jiří | 8 | 1 |
Šafařík Jaroslav | 10 | 6 |
Šašek Matěj | 7 | 1 |
Šťastný Petr | 10 | 0 |
Štěpánek Kamil | 1 | 0 |