1. 6. 13 11:15 P2 Sebulba Utd. A.F.K. 9. 1:2 (1:0)
Hosté byli lepším týmem, ale domácí nevyužili mnoho šancí. Procházka
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Tomáš Krakovský, Jiří Polanský vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Pavol Chovan, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Robert Janoušek, Jan Koháry, Václav Krampera, Martin Prejda, Zdeněk Ševčík st., Ondřej Zika
22. Jan Ambrož 36. Zdeněk Ševčík st.
44. Jan Koháry
25. 5. 13 11:15 P1 Fk.JTS Praha Sebulba Utd. 8. 3:2 (2:1)
Domácí, kteří byli jasně lepší museli o výhru bojovat až do posledních vteřin utkání. Hráno extrémně čistě, za celý zápas byl odpískán jediný faul.
Fk.JTS Praha Sebulba Utd.
vs Jakub Sváda – Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Jiří Polanský, Martin Štumpf
1.
13.
46.
3. Petr Dolejš
51. Tomáš Jindra
18. 5. 13 11:15 ZAK Sebulba Utd. Šílené veverky 7. 0:2 (0:1)
Filip Špaček
Sebulba Utd. Šílené veverky
Jakub Sváda – Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Tomáš Krakovský, Jiří Polanský vs Tomáš Harvánek – Libor Barto, Jan Jakoubek, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Martin Staněk, Jiří Veselý
10. Petr Skařupa
47. Jan Jakoubek
11. 5. 13 08:45 P2 Šnek FC B Sebulba Utd. 6. 4:1 (2:0)
Čistě hrané utkání, hráči domácích využili mírné převahy a zaslouženě zvítězili.
Šnek FC B Sebulba Utd.
Jan Slepička – Michal Němec, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Pavel Nosek, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, David Švamberg, Miroslav Vaněk vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, David Moravec, Martin Štumpf
20., 31. Miroslav Neubauer
29. Miroslav Vaněk
55. Pavel Nosek
34. OG
5. 5. 13 18:45 zzNOVOB Rasta Velbloudi Sebulba Utd. 5. 6:0 (3:0)
Vyhrálo lepší mužstvo. Domácí svého soupeře jasně přehrávali a do mnoha šancí hosty nepustili. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Rasta Velbloudi Sebulba Utd.
Alexandr Czapek – Lukáš Doffek, Šimon Dušek, Jakub Hospodka, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Krakovský, David Moravec, Jiří Polanský, Martin Štumpf
15., 57. Jan Kolísko
25. Jakub Hospodka
29. Ondřej Špolc
50. Filip Kožíšek
57. Šimon Dušek
27. 4. 13 08:45 HOSTI Sebulba Utd. Příkopy FC 4. 2:1 (1:1)
Domácí se poprvé pořádně dostali za půlící čáru v 7.minutě a hned z toho byl gól, z něhož se však dlouho neradovali, když hned z protiútoku Příkopy vyrovnaly a zdálo se, že v klidu dostanou zápas k výhře. Jenže hosté pálili jednu šanci za druhou, třikrát trefili tyčku, a tak domácí na začátku druhé půle, která byla přeci jen vyrovnanější, gólově udeřili. Procházka M., Rajniš J.
Sebulba Utd. Příkopy FC
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Tomáš Krakovský, Jiří Polanský, Martin Štumpf, Michal Štumpf vs Vladimír Peršl – Jan Bartůněk, Jan Bohoněk, Martin Janouškovec, Jiří Klain, Martin Klain, Karel Matějka, Lubomír Pompa, Pavel Ryneš
7., 32. Jan Ambrož 8. Martin Klain
20. 4. 13 10:00 zzNOVOB Kanonýři Sebulba Utd. 3. 4:3 (2:3)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 48. minutě po vážněm zranění hráče Sebulby. Po dohodě obou týmů se zbytek zápasu nedohrával, výsledek byl STDK potvrzen jako konečný. Klail
Kanonýři Sebulba Utd.
Jiří Hron – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Martin Kubíček, Ivan Weber vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Tomáš Krakovský, Michal Lupínek, Jiří Polanský, Martin Štumpf
24., 43. Václav Houška
26. Jakub Císař
46. Ivan Weber
19. Tomáš Krakovský
22. Tomáš Jindra
25. Michal Lupínek
13. 4. 13 08:45 P3 Sebulba Utd. Homogen 1.FC A 2. 0:0 (0:0)
Průměrné utkání, šance na obou stranách, zasloužená remíza. Jan Kopřiva, Ladislav Hrejzek
Sebulba Utd. Homogen 1.FC A
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Jiří Polanský, Martin Štumpf vs Tomáš Flekač – David Hron, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Pavel Křiklan, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Petr Schimon, Tomáš Vrábel
6. 4. 13 08:45 ZAK Gremio Sebulba Utd. 1. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání, které bylo ze začátku vyrovnané se šancemi na obou stranách. Druhá půle byla spíše v režii hostů, kteří si vytvořili více šancí a dokázali je proměnit. Marek Fišer, Serhiy Demkiv
Gremio Sebulba Utd.
František Ducký – Petr Coufal, Michal Gráf, Pavel Gráf, Petr Hoke, Peter Janda, Josef Kujal, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Tomáš Krakovský, Michal Lupínek, David Moravec, Jiří Polanský, Martin Štumpf