Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.13 | 08:45 | HOSTI | Kanonýři Šnek FC B | 11. | 0:8 |
So 8.6.13 | 11:15 | P1 | Šnek FC B Fk.JTS Praha | 10. | 4:3 |
So 1.6.13 | 10:00 | P2 | Homogen 1.FC A Šnek FC B | 9. | 2:4 |
So 25.5.13 | 11:15 | ZAK | Šnek FC B Šílené veverky | 8. | 7:0 |
So 18.5.13 | 11:15 | P3 | Gremio Šnek FC B | 7. | 1:1 |
So 11.5.13 | 08:45 | P2 | Šnek FC B Sebulba Utd. | 6. | 4:1 |
So 4.5.13 | 11:15 | ZAK | SG-II Butovice Šnek FC B | 5. | 3:1 |
So 27.4.13 | 10:00 | ZAK | Šnek FC B Rasta Velbloudi | 4. | 2:2 |
So 20.4.13 | 10:00 | ZAK | Blizzard ZM Šnek FC B | 3. | 2:2 |
So 13.4.13 | 08:45 | P2 | Šnek FC B Příkopy FC | 2. | 4:0 |
So 6.4.13 | 10:00 | ZAK | A.F.K. Šnek FC B | 1. | 0:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SG-II Butovice | 11 | 9 | 2 | 0 | 32:10 | 20 |
2. | Šnek FC B | 11 | 7 | 3 | 1 | 38:14 | 17 |
3. | A.F.K. | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:19 | 14 |
4. | Homogen 1.FC A | 11 | 5 | 4 | 2 | 29:25 | 14 |
5. | Rasta Velbloudi | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:20 | 13 |
6. | Blizzard ZM | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:31 | 13 |
7. | Fk.JTS Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:45 | 9 |
8. | Gremio | 11 | 1 | 6 | 4 | 18:26 | 8 |
9. | Příkopy FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 28:30 | 7 |
10. | Kanonýři | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:49 | 7 |
11. | Sebulba Utd. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:31 | 5 |
12. | Šílené veverky | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:41 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 7.4.13 | 16:15 | KBELY | Šachťor Praha CF Desítníci CH.C. (HL6I) |
Ne 7.4.13 | 17:30 | KBELY | Ukradený širáci River lejt B (HL5I) |
Ne 19.5.13 | 16:15 | P1 | Medvědi B Beerchester United (HL6J) |
Ne 19.5.13 | 17:30 | P1 | Sever 1.FC Benda OFC (HL5H) |
Ne 2.6.13 | 16:00 | HOSTI | Alvarez D.C. Protector 1320 FC (HL8P) |
Ne 2.6.13 | 17:15 | HOSTI | Malvazinky 1.FC Rumové pralinky FC (HL6K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Budínský Josef | 1 | 0 |
Čemus Ondřej | 7 | 0 |
Němec Michal | 9 | 1 |
Neubauer Miroslav | 10 | 11 |
Nikodým Tomáš | 9 | 1 |
Nosek Pavel | 5 | 11 |
Píbil Libor | 8 | 3 |
Potměšil Pavel | 8 | 1 |
Rendár Branislav | 10 | 0 |
Reparaz Andrade Jorge | 4 | 2 |
Slepička Jan | 9 | 1 |
Švamberg David | 8 | 1 |
Vaněk Miroslav | 10 | 6 |